RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
433 381 373 7 1 750 20 5 18 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:09:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER01:02:56
28092LUCAS MOLA DIAZ01:02:57
3493ANDRES EDUARDO DIAZ01:03:23

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:14:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14391PEDRO BALDANTONI01:03:58
25558SERGI MATAS LARGO01:04:00
35341ALBERT MARTINEZ SEDO01:06:06

3. - C.N. VIC-ETB - 03:14:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS01:04:30
2835RAMON SALVANS ISERN01:04:46
34103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH01:05:21

4. - C.N. MATARO - 03:15:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1778XAVIER CASAL ROMERO01:04:26
25741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:04:40
32096PABLO LOPEZ MARTINEZ01:06:12

5. - C.E. PICORNELL - 03:17:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1178JOAN MONTGUILLOT HERNANDO01:03:50
22462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ 01:06:36
35877MARÇAL FORNER PEDRENY01:07:05

6. - CLUB NATACIO SITGES - 03:24:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
12456JEREMIE CLEMENT01:04:43
24687FRANCISCO JESUS TOMAS CASTELLSAGUE01:09:51
3372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:09:55

7. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:27:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1785ROGER MANYÀ VALENZUELA01:07:45
22921DAVID GARCÍA BURÉS01:09:33
35496ADRIAN ARRUFAT PEÑA01:10:05

8. - C.N. SABADELL - 03:29:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1739JORDI AGRAMUNT LUZON01:05:21
22566JOAN CARLES GARCIA CARPENA01:11:18
3863JOAN CALABUIG I GASPAR01:12:24

9. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:29:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11195JORDI VIDAL MONCUNILL01:07:10
2457AMAND REDONDO BRUNET01:08:15
34372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOT01:13:55

10. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:30:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
12495PAU NOGUERA SALMERON01:06:36
23447FERRAN BALCELLS PICART01:08:14
31006JORDI COMAS VILALTA01:16:01

11. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:31:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:07:29
21710MARTI SENDER PRADOS01:10:56
31707RUBEN JIMENEZ PICAZO01:13:12

12. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:31:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA01:06:01
21493JOAN ALARCÓN VILA01:12:25
3571NIELS DE GANG01:13:11

13. - C.N. REUS PLOMS - 03:32:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS01:03:27
23353SERGI SANCHEZ GRAU01:12:30
35594MARC SANCHO ESPASA01:16:11

14. - CERRR IGUALADA - 03:33:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13194JOEL SIBILA DE TENA01:10:44
22194SERGIO BURON DE LA TORRE01:11:13
3223MARC RELAÑO GUILLEN01:11:28

15. - CLUB TRI5U - 03:37:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12018PAU CAPDEVILA VERA01:09:26
25974AARON CATALAN PEREA01:09:34
32040CARLOS LUQUE VIDAL01:18:06

16. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:38:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:10:33
22593IAGO RUBIO LUNA01:10:57
34707LUKASZ KOMAR01:17:16

17. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:41:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12064LAURIO PERDIGUERO MORALES01:11:26
21434MARCEL FONTANILLAS PUIGDEFÀBREGAS01:11:28
33817MARC CORDOBA CASANOVAS01:18:29

18. - C.E. RAYOTEAM - 03:43:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14638JOAN REBORDOSA SEGUI01:12:33
22191JORDI PINO CONTRERAS01:12:53
31465LUIS JAVIER GIL GUERRA01:18:03

19. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:46:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13227PAU LORENZO SENDIÑA01:13:29
25888ISAAC IGLESIAS MOLIST01:15:57
32859ADRIÀ MITJÀ CABEZOS01:17:03

20. - TG TRIATLO SITGES - 03:52:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:11:52
21052SIMON LOBERA  JONES01:17:38
33863CARLES MOLINA ESCRIBÀ01:23:11

21. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:56:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
15409PEP TATCHÉ LLONCH01:06:13
21274XAVIER GISPERT PORCAR01:14:39
31654ORIOL PORTA MAQUEDA01:35:11

22. - CLUB NATACIO RUBI - 04:11:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA01:18:42
24369JORGE RODRIGUEZ GARRIDO01:26:08
32670ADELARDO GALLEGO GIL01:26:28

23. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 04:14:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
13352TOMAS CORREDOR PEREZ01:21:14
22329PAU ARAGONES TRIADU01:23:27
32180JOAN CONESA BALAGUÉ01:29:39

24. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:30:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:13:51
2890JOSEP MARIA CASAJUANA VILLADELPRAT01:34:43
31423PERE PONTE PERIS01:41:55

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32