RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
200 183 181 1 1 2500 1000 2500 25 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 01:33:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:30:09
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:30:17
32117POL SENABRE SUÑER00:32:46

2. - C.N. REUS PLOMS - 01:36:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS00:30:20
2753XAVIER TORRADES SABATA00:31:13
35594MARC SANCHO ESPASA00:34:58

3. - C.N. MATARO - 01:40:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15741GUILLERMO CORTIJO ROMEU00:32:41
24690ORIOL GILI RICO00:33:26
32096PABLO LOPEZ MARTINEZ00:34:42

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:41:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL00:32:43
23326SERGI SAEZ DAMAS00:33:50
31057GABI RODRIGUEZ CALLERO00:34:33

5. - CLUB NATACIO BARCELONA - 01:44:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ00:33:48
2434VICENTE ZANABRIA JACQUES00:34:27
32382ROGER PEREZ BETORET00:36:08

6. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:48:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO00:30:57
25341ALBERT MARTINEZ SEDO00:31:31
33938MIQUEL SANROMA COMES00:46:30

7. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 01:49:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1785ROGER MANYÀ VALENZUELA00:34:46
25496ADRIAN ARRUFAT PEÑA00:36:35
31449ALBERT GISBERT BRULL00:37:43

8. - CLUB NÀUTIC MASNOU - 01:53:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11317DÍDAC GARCIA VILARMAU00:36:51
24744POL RUBIO SARABIA00:37:17
34285ADRIA GARCIA FONT00:39:48

9. - C.N. BADALONA - 01:55:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11115JAVIER NOTARIO PERICAS00:36:05
22865TONI SOLA SANCHEZ00:38:10
33436ROBERT AMAT GARCIA00:40:45

10. - CERDANYOLA CH - 01:56:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1905ALEX DOT PIULACHS00:37:10
24787SANTIAGO MOLINA ALAMOS00:38:51
3895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA00:40:12

11. - CLUB NATACIO RUBI - 01:59:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
14837FREDDY CHILAN SANTANA00:36:40
22671MAURICI SAMPONS MIRAS00:40:44
31585ANTONI VENTEO I FERNANDEZ00:41:37

12. - CERRR IGUALADA - 02:00:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
13987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS00:37:48
2235JORDI CIVIT LIZARTE00:40:53
35876FIDEL COMPTE RABELL00:41:20

13. - GAVA TRIATLO - 02:03:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13881OSCAR CIRUELOS CRUZ00:34:15
23683ALEX ZAHINO PEREZ00:43:55
34491MARC ZNAIDA GONZÁLEZ00:44:56

14. - C.E. SISTRELLS - 02:06:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA00:35:43
24402SERGIO FUENTES ROSALES00:45:32
32157JOSE DAVID FERNANDEZ MARTINEZ00:45:40

15. - TRIATLO L´HOSPITALET - 02:14:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12351ALBERTO CORONADO CORCHERO00:41:25
22363ENDIKA RUIZ LLAMOSAS00:46:46
31687ANTONIO SANTAMARIA QUIROGA00:46:46

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32