RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
273 250 238 9 3 750 20 5 25 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:53:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI00:57:19
24779FERRAN ANGUERA GARCIA00:57:41
31311LUCAS CHIRICO00:58:19

2. - C.E. RAYOTEAM - 03:00:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13236ENRIC BOLDU ROIG00:57:34
23639PABLO DURAN URBAN01:00:24
31362DAVID PARRA VILLALOBOS01:02:59

3. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:01:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1785ROGER MANYÀ VALENZUELA00:58:31
22921DAVID GARCÍA BURÉS01:00:15
35496ADRIAN ARRUFAT PEÑA01:02:33

4. - C.N. VIC-ETB - 03:02:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13385XAVIER SOLÀ RUBIO00:59:28
21528TONI MANZANEQUE GUITART01:00:07
33221RUBÈN MASNOU RIBAS01:03:00

5. - CLUB TRI5U - 03:04:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:00:30
25974AARON CATALAN PEREA01:01:48
32018PAU CAPDEVILA VERA01:02:32

6. - C.N. MATARO - 03:05:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1282LLUIS LOPEZ CUADRADAS00:59:17
22080MARC ARAGONES I MAS01:02:50
3269JAVIER CASTRO ROMERO01:03:33

7. - C.N. REUS PLOMS - 03:06:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS00:56:44
2322ROBERT MAYORAL SERRANO01:03:52
33353SERGI SANCHEZ GRAU01:06:17

8. - CERRR IGUALADA - 03:08:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT00:59:07
22995JORDI CARPI POLA01:02:29
31211ISIDRE GUIXA MARTI01:07:11

9. - C.E.T. DISTANCE - 03:10:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1363ALEX ZANUY FANALS00:59:11
23130MARC CANET01:02:26
35887XAVIER GRAELLS MONTE01:08:50

10. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:11:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:02:58
21434MARCEL FONTANILLAS PUIGDEFÀBREGAS01:03:50
32064LAURIO PERDIGUERO MORALES01:04:23

11. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:12:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11720MARC NIETO JUSTRIBO01:03:07
22503ABEL SERRA SUCARRATS01:03:17
31707RUBEN JIMENEZ PICAZO01:05:54

12. - C.N. SABADELL - 03:13:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1739JORDI AGRAMUNT LUZON00:58:45
2863JOAN CALABUIG I GASPAR01:06:04
34506J. MANEL TORRALBA SALADEFONT01:08:45

13. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:23:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1944MARC BUSQUETS SANS01:01:16
22859ADRIÀ MITJÀ CABEZOS01:10:09
32872PAU BERNABÉ01:12:19

14. - W3TRIBCN - 03:26:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID00:59:19
2809ORIOL PADRÓS VERA01:00:22
33790JAUME CAROL RUBAU01:26:31

15. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:27:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11351JACINT HITOS CARMONA01:07:30
21293ALEX CARRERAS LORENZO01:09:58
33352TOMAS CORREDOR PEREZ01:10:15

16. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:28:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12576ABBAS ABBASSI01:08:59
21044RICARD ARANYÓ REGÀS01:09:09
34907MARC MORELL DOLS01:10:09

17. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:32:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11037SERGI RUBIO GARRIDO01:02:30
22664DAVID OTAL DE SANROMA01:14:30
3250FRANCESC RUBIO BARCELO01:15:56

18. - TRIATLO PALLEJA - 03:38:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12219DAVID LEMOS ARIZA01:07:56
2491JONATAN PÉREZ FERNÁNDEZ01:13:59
3869MARIANO CARMONA SANCHEZ01:16:20

19. - CLUB NATACIO OLOT - 03:38:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15651JESUS CASANOVA MUÑOZ01:09:56
22286ADRIA ESCAPA MASO01:12:26
32338MIQUEL BATLLE DILME01:16:00

20. - C.E. PICORNELL - 03:40:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1932JONATAN NIETO JIMÉNEZ 01:09:14
21102CARLOS OTERO PITA01:14:31
3713OSCAR GOMEZ PAU01:16:16

21. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:41:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZ01:09:34
2961ANTONIO PAREJA MOCHALES01:13:06
3635DANI CANADELL PICART01:19:11

22. - CLUB TRITRAINING - 03:54:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
14624JOSÉ JAVIER CARRETO PASCUA01:13:54
24637ISAAC FONTELLES CODERCH01:15:30
3293NACHO NADAL PÉREZ01:25:01

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32