RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
656 582 554 22 6 750 18 5 16 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:59:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14779FERRAN ANGUERA GARCIA00:59:22
25558SERGI MATAS LARGO00:59:42
31311LUCAS CHIRICO01:00:34

2. - C.N. TARRACO - 03:03:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1201AARON PAGES URBANO00:59:32
24140JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁN01:01:46
3388ELOY SERRANO RODRIGUEZ01:02:07

3. - C.N. MATARO - 03:04:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11587ALEJANDRO CORTIJO ROMEU00:59:51
22096PABLO LOPEZ MARTINEZ01:01:42
34462CARLOS MANCERA ROBLES01:02:39

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:10:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL01:02:01
23326SERGI SAEZ DAMAS01:03:52
33087FR. XAVIER PI HEREDIA01:04:59

5. - C.E. SISTRELLS - 03:12:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:03:16
24587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN01:04:11
34876PATRICIO ROSSI01:05:07

6. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:13:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1499CARLOS ALFONSO PULIDO MARTINEZ01:00:57
23490DANIEL MARTINEZ VALENTIN01:03:47
31405ALBERTO MARTÍN COSTA01:08:24

7. - W3TRIBCN - 03:13:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12378JON ANDER URIBARRI ORMAZA01:02:36
2809ORIOL PADRÓS VERA01:03:27
35411JORDI ALBA SANTAMARIA01:07:28

8. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:14:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13102JAUME WÄGER PONS01:03:02
24303GUIM GORGUES POBLET01:03:03
32461PELAYO CORONADO BLASCO01:08:42

9. - C.N. VIC-ETB - 03:15:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13385XAVIER SOLÀ RUBIO01:01:30
23221RUBÈN MASNOU RIBAS01:06:36
33792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA01:07:19

10. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:19:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11378JAUME SALVADOR LOPEZ01:04:44
22941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:07:06
31120ISIDRE ALBA OJEDA01:07:56

11. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:22:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14354ISAAC GOMEZ LATORRE01:06:32
23121DAVID VERDURA01:07:26
34532EDUARD GARGALLO RENOM01:08:16

12. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:22:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14209ERIC MEYA CARRETERO01:01:47
23390ARNAU BUHIGAS TORRENTS01:10:17
33709FRANCESC BATLLO SIMO01:10:53

13. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:23:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12708VICENÇ CASTELLA SERRA01:01:53
22733JOSE ALEJANDRIA AYALA01:09:41
3898JORDI FERRERAS JEREZ01:11:51

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:23:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
14534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:06:08
2886ALVARO CLERICO RODES01:06:44
35975TONI PAREJA CARDEAL01:10:50

15. - CLUB TRIATLO ANDORRA - 03:24:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13825JAN MISSÉ XANDRI01:01:59
22310ALEX SAURA BENAZET01:02:20
32388XAVI XAMPENY RODRIGUEZ01:19:45

16. - TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES - 03:24:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
13185FRANCISCO ABARCA GONZÁLEZ01:05:56
22252PAU FAJOL PRATS01:08:43
32342JOSE MARIA BARBACHANO LANCINA01:09:49

17. - CLUB NÀUTIC MASNOU - 03:25:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14744POL RUBIO SARABIA01:08:00
21716SERGI GRIFELL COLOME01:08:21
31317DÍDAC GARCIA VILARMAU01:08:47

18. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:26:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
15409PEP TATCHÉ LLONCH01:01:44
21274XAVIER GISPERT PORCAR01:08:58
31473ALFRED BALLABRIGA MILLA01:15:57

19. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 03:27:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14903CARLOS JIMENEZ VEGA01:08:08
22959RAUL GUILLAMON VALERI01:09:05
32948JONATHAN VEGA SANCHEZ01:10:40

20. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:29:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1457AMAND REDONDO BRUNET01:03:57
24478PAU BERMÚDEZ VILA01:11:28
3815ALBERT LOPEZ CABALLERO01:13:42

21. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:29:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
15546DANIEL GARCIA LOPEZ01:05:28
22370JAVIER YUS COBO01:08:39
3512EDUARDO ROS FERNÁNDEZ-PORTAL01:15:36

22. - C.N. SABADELL - 03:29:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:01:19
21039CARLES SABATER CASALS01:11:05
3984JOSEP COLOME SOMOZA01:17:30

23. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:33:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13378JAUME MEMBRIVE SERRA01:06:49
21663JAUME MORROS MARTINEZ01:10:42
32629LLUÍS BARNAUS OBIOLS01:15:35

24. - CLUB VO2 - SURAL - 03:33:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
14241RICARD BOIX01:05:25
23054JORDI PUJOL BELLALTA01:12:06
33971JORDI MAÑÉ CRUZ01:16:24

25. - C.N. BADALONA - 03:34:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
12865TONI SOLA SANCHEZ01:09:32
23436ROBERT AMAT GARCIA01:11:32
33437JORGE SALIDO PINILLA01:13:45

26. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:34:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
12124IÑAKI MORET MARTINEZ01:06:56
23314MIQUEL SOLÉ AIXÀS01:12:25
34875RAUL MORET FORNOS01:15:38

27. - CERDANYOLA CH - 03:35:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
14126JAVIER BUISÁN GUARGA01:10:31
2895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:12:19
32202ORIOL DEOSDAD CARRETERO01:12:38

28. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:36:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12239EDGAR COSTABELLA COSTA01:04:10
22095ELOI COMPTA TARAFA01:11:28
34868PAU PALOMER VILA01:20:24

29. - VILADECANS TRIATLO - 03:37:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13340FRANCISCO PEREZ SANCHEZ01:11:59
24626PEDRO PEREZ SANCHEZ01:12:12
34118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSA01:13:10

30. - TRIATLO PALLEJA - 03:37:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1350JOAN MONTEJO CUNILLERAS01:07:41
21343BERNAT TERMES COLL01:10:51
3491JONATAN PÉREZ FERNÁNDEZ01:18:52

31. - C.A. LES TORTUGUES - 03:37:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12361XAVIER DIAZ BADIA01:08:18
25719OSCAR FERNANDEZ CARRO01:12:51
3452IVAN MORALES01:16:32

32. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 03:38:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12209ADRIÀ NOGALES SÁNCHEZ01:11:56
21699SERGIO DÍAZ GONZÁLEZ01:12:54
32565SALVADOR NOGALES SANCHEZ01:13:26

33. - SBR OPEN TEAM - 03:38:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11514CARLES CASANOVA CORDOBA01:06:09
2410QUIM NICOLAU JORDA01:08:19
34535DIDAC ZURITA PIÑOL01:24:02

34. - CLUB TRI5U - 03:41:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15974AARON CATALAN PEREA01:08:45
22018PAU CAPDEVILA VERA01:09:12
32663JORDI NAVARRO MARTIN01:23:17

35. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:44:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
15683CARLES MOLERO CALVO01:09:22
21450SALVADOR BOSCH CAMPRECIÓS01:11:27
34629JAUME CAÑAS BERNABEU01:23:30

36. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:44:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1944MARC BUSQUETS SANS01:05:04
25352TONI TORTOSA PEREZ01:18:22
32872PAU BERNABÉ01:21:23

37. - C.A. IGUALADA - 03:48:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
12070DAVID SEVILLA CASTILLO01:04:20
2909FRANCESC LLADO RIBA01:19:29
35201JOSE COLOMAR HERGUIDO01:24:40

38. - SPINNINGDELBUENO - 03:49:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12715ANDREU IZQUIERDO VIVAR01:11:54
22389HECTOR CARLOS FIBLA SOTO01:16:37
34350JOAQUIM VALLS RODRIGUEZ01:20:40

39. - C.N. MOLINS DE REI - 03:53:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
11079DANIEL AGUSTIN MANZANAL01:06:48
2568PERE VENDRELL SOLSONA01:15:09
3509LLUIS REMON CASTELLANOS01:31:09

40. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:59:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
14598EDUARD SANCHEZ CAMPOS01:15:59
25940ALBERT DE LA TORRE JIMÉNEZ01:17:28
33805JOAN DE LA TORRE JIMENEZ01:26:32

41. - TRIATLO JOVENT 79 - 04:16:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1951JOAN BENACH VALLVERDU01:16:43
2952PEDRO BENACH VALLVERDU01:29:03
31094JOSEP ORIOL CASADEMUNT SATORRE01:30:21

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32