RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
201 179 173 4 2 2 1000 2 18 20

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:31:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO00:30:06
25341ALBERT MARTINEZ SEDO00:30:41
34779FERRAN ANGUERA GARCIA00:31:03

2. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:35:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL00:31:15
23326SERGI SAEZ DAMAS00:32:17
33270ALBERT HERNANDEZ SERRANO00:32:18

3. - C.N. REUS PLOMS - 01:39:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS00:29:21
2618RAUL LORENZO MASEDA00:33:11
33353SERGI SANCHEZ GRAU00:36:42

4. - ABSOLUT SPORT - 01:39:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11247GUILLEM SAMANIEGO MULLER00:32:35
23035ARTURO CHUECA ESTERUELAS00:33:16
31562ELOY JORGE DE LA FUENTE OLITE00:33:29

5. - C.N. SABADELL - 01:40:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:32:41
22539POL FARELL GONZALO00:33:36
3787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ00:33:47

6. - CLUB NATACIO BARCELONA - 01:41:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13924GERARD CAPELLADES MARZO00:32:43
2183ÀLEX COSANO BOFILL00:33:28
32382ROGER PEREZ BETORET00:35:26

7. - CLUB NATACIO MINORISA - 01:42:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1876MARC COMELLAS GONZALEZ00:31:54
21195JORDI VIDAL MONCUNILL00:34:13
34372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOT00:36:36

8. - CERRR IGUALADA - 01:43:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13194JOEL SIBILA DE TENA00:33:41
23987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS00:34:55
32995JORDI CARPI POLA00:34:55

9. - C. TRIATLO MONTORNES - 01:45:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:32:09
21479DANIEL ALARCON VILA00:35:13
34296ESTEBAN AVILA GONZALES00:38:00

10. - C.A. IGUALADA - 01:45:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS00:32:58
2754JOSEP MARTINEZ CORTES00:35:47
3879ALEIX CARBONELL GARCIA00:37:00

11. - C.E. MASQUES ST ANDREU - 01:46:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1406FERRAN BETLLOCH SANDALINAS00:31:07
25688VÍCTOR CAMPOS FERNÁNDEZ00:37:19
31642SERGIO JOSE MALLORQUIN GARRIDO00:38:00

12. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 01:48:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZ00:34:02
2655XAVIER MARTINEZ MUÑOZ00:36:06
34518JOEL HURTADO MORENO00:38:18

13. - TG TRIATLO SITGES - 01:51:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ00:35:32
21052SIMON LOBERA  JONES00:35:53
35628RODOLPHE THUILLIER BELMONT00:39:44

14. - CERDANYOLA CH - 01:52:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1905ALEX DOT PIULACHS00:36:12
2882ANTONI CASANOVAS BERGES00:37:22
32633RAFA MELENDEZ LOPEZ00:38:40

15. - CLUB NATACIO RUBI - 01:52:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1152ALBERT CALVO MORENO00:37:16
23880CARLOS PARDOS MARIN00:37:39
32958ORIOL OLIVAN JORBA00:37:41

16. - CLUB NATACIO SITGES - 01:52:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
14441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRA00:36:22
24858RAFAEL LLAMAS URBANO00:36:40
33109RICARDO GALINDO PINEDA00:39:50

17. - VILADECANS TRIATLO - 01:53:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13459IVÁN GARCÍA FERNÁNDEZ00:36:33
24674DAVID GARCÍA JIMÉNEZ00:37:34
3253CHRISTIAN TORRES GONZALEZ00:39:15

18. - C.N. BADALONA - 02:12:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15418RUBEN MARTINEZ RIVEROS00:41:38
24776OSCAR JUVE00:43:26
35655JAVIER GOMEZ CONEJOS00:47:29

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32