RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
366 336 316 14 6 2200 80 20 21 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 12:42:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU03:51:41
2791MARTI QUER PUJOL04:06:54
32279RICARD BLANCAFORT OMENAT04:44:07

2. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 13:17:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER04:08:53
2237ALBERT HERNANDEZ FANECA04:32:34
34468JOSE PRIETO GARCIA04:36:07

3. - C.E. RAYOTEAM - 13:23:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
13329JOEL GOMEZ FARGAS04:20:58
25618OSCAR PASTOR IGLESIAS04:29:02
35422DAVID SOLER GRIMA04:33:16

4. - CLUB TRIATLO ESPORTRISSIM - 13:24:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14230JAVIER CANO ADALID04:23:05
2212JESUS VALLADARES GOMEZ04:26:45
3228APOLO RODRIGUEZ PEREZ04:34:55

5. - CLUB GASSS TRIATLO - 13:25:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1833DANIEL CAMPOS HUERTAS04:24:19
22451JONATHAN ARRUFAT MAYA04:26:18
33936JAVIER VALLESPÍ CAÑADILLAS04:34:59

6. - CLUB VO2 - SURAL - 13:29:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12788SERGI PUIGMAL OROZCO04:04:49
25470FERNANDO MORENO BARRANTES04:38:32
34236SERGIO RODRÍGUEZ BENEGAS04:45:39

7. - CLUB NATACIO BANYOLES - 13:33:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13775MARC CASADEVALL GAYA04:11:49
21789JORDI CASANOVA CLUSELLS04:37:59
31376ANGEL BUSQUETS PORT04:43:35

8. - C.A. IGUALADA - 13:34:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
14428JOAN RIERA BALCELLS04:15:34
24433SERGI PUJABET SOLANICH04:20:16
3327XAVI PERDIGUER ROVIRA04:59:02

9. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 13:36:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12198MARC SADURNÍ DE LA TORRE04:26:14
22408CRISTIAN ARMENGOL GARCIA04:34:45
32850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ04:35:18

10. - CLUB TRI5U - 13:39:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14146SERGI VILA PIJOAN04:30:16
22630CARLES PONS PEREZ04:31:39
3931ALBERT RIBA OCHOA04:37:22

11. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 13:55:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
14701QUIM LLADÓ RODRÍGUEZ04:35:09
22807CARLES RIBOT BERNABÉ04:40:10
3959JORDI TRIADU BORRAS04:40:39

12. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 13:58:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ04:20:09
2249JORDI CELDRAN OTERO04:43:10
32835CÉSAR CASTAÑO VICENTE04:55:02

13. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 14:05:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12905ERNEST PRAT VIVER04:35:32
24794TONI FONT MARTI04:39:38
34502JORDI CUTRINA ILLAMOLA04:50:44

14. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 14:08:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
15579ROBERTO NICOLÁS FERNÁNDEZ04:29:45
2531XAVIER HERENCIA SANCHEZ04:33:13
31203XAVIER GARCIA MONELL05:05:15

15. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 14:12:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1438JOAN SOLE CANAL04:31:56
21081GERARD PONS RODRIGUEZ04:49:58
33000JOSEP MOLINS ANGULO04:50:42

16. - U.C. SANT CUGAT - 14:13:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
14778RICARD PÉREZ BISBAL04:28:47
2539MANEL MONTEYS VILANOVA04:46:34
31578FRANCESC OTEO MARTÍN04:58:21

17. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 14:20:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12155EDUARD SADURNI DE LA TORRE04:38:40
24251JESUS PIÑERO SANTOS04:48:08
34283CARLES SOLE PIZARRO04:53:17

18. - CLUB TRITRAINING - 14:22:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
15397JORDI REYES IMBERMÓN04:29:31
24302CARLOS BELLIDO MONTERRUBIO04:47:42
32596ANDRES GONZALEZ ORTIZ05:04:59

19. - C.E.T. DISTANCE - 14:30:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15667MARC LUENGO BLANCO04:41:54
25507CLAUDIO DI PIETRO04:50:44
31427ESTEBAN ARAUZO PALACIOS04:57:26

20. - PRAT TRIATLO 1994 - 14:44:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1445XAVIER BELLON SOLANES04:15:32
2686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS04:36:02
31125JOSE LUIS ANMELLA SUBIAS05:52:55

21. - CLUB TRIATLO BLANES - 14:44:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11120ISIDRE ALBA OJEDA04:39:33
25265JESUS JIMENEZ LUIS05:02:07
33922ALBERT RUIZ RODRIGUEZ05:02:50

22. - VILADECANS TRIATLO - 14:48:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11767CARLOS ALBERTO VILELLA PEREZ04:38:03
23381JUAN PABLO VALLE GARCIA05:00:00
34661MARC CLAVE GUERRERO05:10:32

23. - C.E. NO TE PARES - 14:51:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
11150FERRAN BONELL TORRES 04:34:15
2991GENIS LEYVA CUEVAS04:54:48
35476DAVID MOLINA SANCHEZ05:22:00

24. - CLUB TRIATLO SABADELL - 14:53:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12556XAVI CASTILLERO LOPEZ04:52:29
22720XAVI MATAS CARRERAS04:57:35
32437DANIEL CARRASCO LUQUE05:03:26

25. - CLUB NATACIO RUBI - 14:54:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11395FERNANDO GARROCHO ORELLANA04:33:55
22036DIEGO GALVEZ CASADO04:55:58
32126JOSE LUIS LOPEZ PINEDO05:24:21

26. - CLUB NATACIO MINORISA - 14:55:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11074XAVIER NUÑEZ FAUSTE04:06:03
24602JORDI SANLLEEHI MANUBENS05:16:23
35977XAVIER VILALTA ISANTA05:33:06

27. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 15:02:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11771GUILLERMO SUSÍN CANAL04:49:26
21729ENRIC PINTADO BOIXADOS04:59:23
32711ORIOL BARRIS FONT05:13:30

28. - CENTRE ATLETIC LAIETANIA - 15:21:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11608IVÁN REDONDO VALERA04:44:20
2696ORIOL DELBLANCH SOLER04:48:51
35433ERNEST CARRETERO SERRA05:48:38

29. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 15:23:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12505MANEL ARANDA MORA04:55:48
21686CARLOS MOLINA ROBLES04:59:23
34786XAVI VALVERDE CARRASCO05:28:02

30. - GAVA TRIATLO - 15:24:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
15518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIZ04:59:45
22899JORDI CARBO POU05:10:07
34882JORDI ZABALETA GASCO05:14:08

31. - C.N. CATALUNYA - 15:33:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1842JAVIER CATASUS BRISE04:45:49
2970CARLES MATAS JOSE05:11:04
3978PASCUAL COLLADO VALDES05:36:41

32. - TRIATLO L´HOSPITALET - 15:39:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
11248DANIEL CRUZ MENCIA04:25:52
22351ALBERTO CORONADO CORCHERO05:31:53
35431DAVID HENS MACIA05:42:03

33. - CLUB TRIASME TRIATLO - 15:44:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13248ROMÀ RAHOLA I ALBIOL05:02:39
24306XAVIER FERNANDEZ LOPEZ05:17:15
33931ALBERT GORDILLO ALFREDO05:24:20

34. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 16:40:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
15708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ04:57:29
22875XAVIER CELMA GAMO05:33:01
33748CARLOS ALEIX HITOS CARMONA06:09:57

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32