RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
461 417 410 7 0 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:54:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:56:55
22391CARLOS GALINDO ROONEY00:57:57
3499CARLOS ALFONSO PULIDO MARTINEZ00:59:32

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:55:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1519MARTIN OLIVER ROSTAN00:57:03
25299MIQUEL ANTUNEZ TIRADO00:58:57
34391PEDRO BALDANTONI00:59:09

3. - C.N. MATARO - 02:57:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1778XAVIER CASAL ROMERO00:58:21
21587ALEJANDRO CORTIJO ROMEU00:59:15
34462CARLOS MANCERA ROBLES00:59:28

4. - ABSOLUT SPORT - 02:58:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:58:14
2838DANIEL VELASCO GARCIA00:58:54
31247GUILLEM SAMANIEGO MULLER01:01:05

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:00:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA00:58:45
2667JORDI GARCIA BERCIAL00:59:56
34880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHO01:01:29

6. - C.N. VIC-ETB - 03:07:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12418JORDI GALIAN TORRAS01:00:57
23385XAVIER SOLÀ RUBIO01:01:30
34465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA01:04:54

7. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:09:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14209ERIC MEYA CARRETERO01:00:43
23924GERARD CAPELLADES MARZO01:00:44
33709FRANCESC BATLLO SIMO01:07:42

8. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:10:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:00:28
22239EDGAR COSTABELLA COSTA01:02:24
31785GABRIEL CAMPISTOL PRUJA01:07:43

9. - C.E. SISTRELLS - 03:10:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:02:08
24876PATRICIO ROSSI01:02:27
34770CARLES SENDRA MANAUT01:06:04

10. - C.N. CATALUNYA - 03:12:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1332SERGI MARTINEZ MERODIO01:00:04
2665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGUILAR01:04:22
3810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGARED01:08:24

11. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:12:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11720MARC NIETO JUSTRIBO01:02:35
21710MARTI SENDER PRADOS01:05:06
32503ABEL SERRA SUCARRATS01:05:14

12. - CLUB CASTELLFOLLIT TRIATLO - 03:14:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15364SERGI SOTILLO COSTA01:03:19
21179ALBERT BONILLA SOLER01:03:40
33658ALBERT ALQUEZAR PRAT01:07:29

13. - C.N. MOLINS DE REI - 03:18:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1520DAVID SANCHEZ GONZALEZ01:04:47
21079DANIEL AGUSTIN MANZANAL01:05:40
32182SERGIO PINO REYES01:08:16

14. - TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES - 03:19:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13185FRANCISCO ABARCA GONZÁLEZ01:03:26
22342JOSE MARIA BARBACHANO LANCINA01:06:59
33175CARLES MALLOL NABOT01:08:41

15. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 03:20:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1531XAVIER HERENCIA SANCHEZ01:04:51
23665RAFAEL FERNANDEZ RAMIREZ01:06:27
3528JOSE MARIA CUADRADO CABELLO01:09:02

16. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:20:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1278ROMAIN MONTAGARD01:04:48
24532EDUARD GARGALLO RENOM01:05:48
3260JORDI FLORENSA GAMUNDI01:10:00

17. - CLUB NATACIO SITGES - 03:23:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11145NACHO ALCARAZ RUBIO01:05:25
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:05:46
32759MARC GASPAR GUARDIOLA01:11:49

18. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:23:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12733JOSE ALEJANDRIA AYALA01:05:48
2898JORDI FERRERAS JEREZ01:08:47
34109ISMAEL DERHALI CONFORTO01:08:50

19. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:23:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11434MARCEL FONTANILLAS PUIGDEFÀBREGAS01:04:57
22064LAURIO PERDIGUERO MORALES01:06:32
33427ROBERT MONTALVO CUMI01:12:18

20. - VILADECANS TRIATLO - 03:28:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
14118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSA01:08:58
23340FRANCISCO PEREZ SANCHEZ01:09:44
33920JESUS AGUADO SAN MILLAN01:09:51

21. - TRI2WIN - 03:29:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13786XAVIER CERES MATEO01:08:00
2529JOAN SOTOS SANTANDER01:10:22
33318ÒSCAR CUBILLO ALONSO01:11:19

22. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:31:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1944MARC BUSQUETS SANS01:03:33
23049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZ01:11:35
35352TONI TORTOSA PEREZ01:15:52

23. - CERDANYOLA CH - 03:31:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:08:06
22202ORIOL DEOSDAD CARRETERO01:11:27
3187ROGER CLIMENT I MORA01:11:28

24. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:35:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12720XAVI MATAS CARRERAS01:09:03
2965LINO MONGE MIRO01:12:26
32520ANTONIO MARTOS GARCIA01:14:16

25. - C.N. BADALONA - 03:39:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12865TONI SOLA SANCHEZ01:07:12
23437JORGE SALIDO PINILLA01:11:36
35418RUBEN MARTINEZ RIVEROS01:20:21

26. - W3TRIBCN - 03:41:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1809ORIOL PADRÓS VERA01:02:16
2243DAVID VERGES MARTÍNEZ01:13:55
33790JAUME CAROL RUBAU01:25:38

27. - C.A. XALOC - 03:46:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12105MANUEL VILLALBA URISEL01:07:23
2839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVI01:15:57
35791XAVIER BASTER ROBIRALTA01:23:18

28. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 03:53:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12155EDUARD SADURNI DE LA TORRE01:08:48
2141LLUIS FABRE DOLS01:21:55
33944ANTONIO JOSE FERNANDEZ RUIZ01:23:15

29. - C.A. IGUALADA - 03:58:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
11396JOAN PRIETO MARTOS01:17:04
2522OLEGUER SUÑE TREPAT01:20:56
35201JOSE COLOMAR HERGUIDO01:20:57

30. - CENTRE ATLETIC LAIETANIA - 04:07:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
14448XAVIER TORRES BENET01:13:35
24447DAVID MAYOL BUXASAS01:16:45
34449JUAN JOSÉ CISTERNES DE MOYA01:36:58

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32