RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
278 255 244 9 2 750 20 5 30 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 02:59:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU00:57:57
24103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH01:00:31
3391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS01:00:39

2. - C.N. TARRACO - 03:00:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1201AARON PAGES URBANO00:59:22
25221IGNACIO FERNANDEZ JARILLO01:00:06
33672OSCAR MARTÍNEZ CASTRO01:00:54

3. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:00:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12391CARLOS GALINDO ROONEY00:58:32
23446JORDI MONTRAVETA MOYA01:00:02
35479JOSEP M. DABAD01:02:13

4. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:01:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO00:59:09
2457AMAND REDONDO BRUNET01:00:42
3876MARC COMELLAS GONZALEZ01:01:13

5. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:01:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15558SERGI MATAS LARGO00:59:28
24391PEDRO BALDANTONI01:00:27
31311LUCAS CHIRICO01:01:27

6. - C.E. RAYOTEAM - 03:01:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
12910BERNAT COROMINAS OLUCHA00:59:39
25509ROGER CAMPRUBI GALLET01:00:18
33236ENRIC BOLDU ROIG01:01:54

7. - C.N. REUS PLOMS - 03:07:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS00:58:28
2618RAUL LORENZO MASEDA01:03:44
33323VICTOR GONZALEZ MARTINEZ01:05:36

8. - C.N. SABADELL - 03:07:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:01:46
22539POL FARELL GONZALO01:02:05
38026ANGEL GARCÍA-CASILLAS DEL RIEGO01:04:01

9. - CERRR IGUALADA - 03:12:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:02:54
22995JORDI CARPI POLA01:04:12
32304SAMUEL DELGADO NIETO01:05:23

10. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:14:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13625CINTO DOMENECH01:04:10
23087FR. XAVIER PI HEREDIA01:04:31
31493JOAN ALARCÓN VILA01:05:27

11. - CLUB NATACIO SALLENT - 03:17:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11204VICTOR ESTEPA FONTANA01:02:55
2513JONATHAN LÓPEZ GARCIA01:06:06
35836ADRIÀ COMA RIBOT01:08:28

12. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:19:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11336FABIAN ENRIQUE BRITO MELO01:04:52
21752CARLES PRAT ARANDA01:05:09
34389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ ALIAGA01:09:24

13. - C.A. IGUALADA - 03:21:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1717DANIEL SEGURA ELVIRA01:06:37
24623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS01:06:37
34429JORDI VIDAL VILASECA01:08:17

14. - CLUB TRI5U - 03:21:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:03:08
22018PAU CAPDEVILA VERA01:09:08
32630CARLES PONS PEREZ01:09:30

15. - C.A. RIBAGORÇANA - 03:30:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1695TITO PUEYO FARRERO01:04:39
22227ANTONIO MORILLA ESPÍ01:09:31
3664CHECHU MUÑOZ DANIEL01:15:59

16. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:30:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
14342JAUME GONZALEZ INSENSE01:05:22
21479DANIEL ALARCON VILA01:10:08
34875RAUL MORET FORNOS01:15:00

17. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:35:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15884ROGER MIRABET BULLICH01:00:40
2724ALBERT ARENAS BONILLA01:15:31
35540ADRIÀ PELÀEZ FERNÀNDEZ01:19:06

18. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 03:35:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZ01:10:10
23050JORGE MORILLAS SANCHEZ01:11:40
34180ALEX BUITRAGO FIGOLS01:13:51

19. - GAVA TRIATLO - 03:38:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13881OSCAR CIRUELOS CRUZ01:02:39
23328JORDI ARANDA GONZALEZ 01:07:57
33686CARLOS IGNACIO CUVIELLA SUÁREZ01:28:05

20. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:39:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
15637ANDREU MARSAL FORTUNY01:07:40
22933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDA01:13:49
31451JAVI TRENCHS ALFONSO01:18:25

21. - TG TRIATLO SITGES - 04:00:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12474GABRIEL DE LA MATTA FARRANDO 01:13:21
23863CARLES MOLINA ESCRIBÀ01:21:06
33867TONI ARNAL LOPEZ01:26:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32