RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
414 375 370 5 0 7 33 3 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 04:35:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13673MARC CUNYAT CARBALLAL01:31:50
24870ISAM MOUNIR EL MRABET01:31:52
3976ALBERT JIMENEZ GARCES01:32:06

2. - C.N. VIC-ETB - 04:36:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13627JORDI TRAPÉ PÈREZ01:31:53
22426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO01:32:05
3791MARTI QUER PUJOL01:32:13

3. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:39:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO01:29:58
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:32:17
32042JAUME FREIJO MADAULA01:37:29

4. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 04:42:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14375FÈLIX CASTILLO RAYA01:32:33
25909MARC PUIG AMIEL01:32:47
3497PAU BUSQUETS GIL01:37:37

5. - C.N. REUS PLOMS - 04:43:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA01:30:57
22606JOSEP VILADOMS BELLART01:32:31
33903MARC CIRERA CASELLAS01:39:58

6. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:46:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12256JAKUB CHARA01:32:12
23775MARC CASADEVALL GAYA01:32:54
32817DAVID BUSQUETS MASSA01:41:15

7. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 04:53:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA01:32:10
22612ABEL ALMODOVAR MORALES01:39:00
32835CÉSAR CASTAÑO VICENTE01:42:21

8. - C.N. MATARO - 04:53:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13481EDU LOPEZ BARRANCO01:37:19
22599SANTIAGO ABAD DE AGUEDA01:37:34
3281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA01:38:57

9. - CLUB VO2 - SURAL - 04:54:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12728SANTI PELLEJERO GACIA01:32:35
22744RAIMON SANJAUME I FARRES01:39:28
35529JOAN BASSEDA PERADALTA01:42:51

10. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:56:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO01:31:24
23244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:38:00
33217JONATAN ALCARAZ CLUA01:46:56

11. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:56:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12860ROMAN DEL OLMO MUÑOZ01:38:50
25896SALVADOR GRAN ESTEVE01:39:01
31158MANEL ZUÑIGA FERRE01:39:07

12. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 04:58:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1589HERMIES BUSQUE CALSINA01:37:39
22515JORDI MUELA CASTRO01:38:39
33090EDUARD GALLARDO MARTINEZ01:41:45

13. - C.E. RAYOTEAM - 05:03:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11095IVAN HERRUZO FERNANDEZ01:37:50
2709GERMÀ BARROSO I PUJOL01:42:23
3526HECTOR HERRERA ROC01:43:14

14. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:04:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13304MANEL VACA LÓPEZ01:31:44
25210ALEJANDRO REAL SALANOVA01:40:43
31274XAVIER GISPERT PORCAR01:52:25

15. - CLUB TRI5U - 05:07:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
14146SERGI VILA PIJOAN01:40:48
23043CARLOS ALBA ALONSO01:42:43
32792ALBERTO CASADO AROCA01:43:30

16. - CERRR IGUALADA - 05:08:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11211ISIDRE GUIXA MARTI01:41:04
25603ORIOL VILAPLANA VILAR01:42:28
33194JOEL SIBILA DE TENA01:45:07

17. - W3TRIBCN - 05:08:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID01:38:13
25411JORDI ALBA SANTAMARIA01:41:02
33282ROGER BERNAT MACIAN01:49:41

18. - CLUB ATLETIC PALAFRUGELL - 05:10:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALVO01:39:08
22802RAMON FIGUERAS MONER01:42:19
32922JOSEP BADIA CALDERON01:48:55

19. - C.A. IGUALADA - 05:11:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA01:31:53
25223ORIOL CASTELLS MILLET01:43:42
3732OSCAR PEREZ SERRANO01:55:42

20. - C.N. SABADELL - 05:12:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
13691ARTUR CUÑAT PELLICER01:38:48
22566JOAN CARLES GARCIA CARPENA01:42:38
34918ABEL MORENO DOMINGUEZ01:51:02

21. - GAVA TRIATLO - 05:13:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13881OSCAR CIRUELOS CRUZ01:36:53
23328JORDI ARANDA GONZALEZ 01:43:44
35518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIZ01:52:32

22. - CLUB NATACIO SITGES - 05:13:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI01:30:30
21516JESÚS LOPEZ SANTOS01:45:22
34595ANTONIO JOSE GOMEZ DIAZ01:57:52

23. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 05:14:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12453OSCAR MARTINEZ LARIOS01:38:00
24490IGNASI FREIXA FURIO01:48:02
31513ERIC BESORA MOLINS01:48:43

24. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 05:18:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12518JACOB SANCHEZ PAREJA01:39:40
2377XAVIER CODONY RUAIX01:44:42
35581ALBERTO CARRASCO GARCIA01:53:49

25. - C.N. TARRACO - 05:18:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON01:32:25
25320MANUEL TORTOSA MARTINEZ01:47:26
33241ARTURO GIL JOHANSSON01:58:43

26. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:18:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ01:39:28
22383MOISES CAMPS GUERA01:48:56
35888ISAAC IGLESIAS MOLIST01:50:13

27. - CLUB TRIATLO BLANES - 05:18:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11097IGNASI SANTAFE VENTEO01:39:10
23922ALBERT RUIZ RODRIGUEZ01:46:46
31630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑA01:52:50

28. - C.A. LES TORTUGUES - 05:21:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12282JORDI GIMFERRER QUINTANA01:45:19
22361XAVIER DIAZ BADIA01:47:20
33628DAVID CASTILLO TAMAYO01:48:34

29. - CLUB ATLETISME OLESA - 05:25:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1309POL NIN MORAN01:43:46
2358JUAN GONZÁLEZ ARIAS01:48:13
34150HECTOR HERRERO FRANCO01:53:27

30. - TRI+9 EL MASNOU - 05:29:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11753ALAN SALVADOR RODRIGUEZ01:41:48
2817ORIOL GOMEZ PARE01:43:02
35916JORDI TRAVESSET SANCHEZ02:04:23

31. - C.E. PICORNELL - 05:33:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1930CARLOS ALEGRE PILAR01:48:27
21583ALBERT FERRER CABANAS01:52:28
3932JONATAN NIETO JIMÉNEZ 01:52:55

32. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 05:44:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13713ANTONI FRANCO GRAU01:51:11
23714CARLOS SAN FELIPE ALCARAZ01:55:16
34310JOSE LUIS LOPEZ FERNANDEZ01:58:14

33. - TG TRIATLO SITGES - 05:47:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
13134ENRIC CASTELLOTE TOST01:43:04
25960OSCAR MACIÀ ROJO01:54:03
33863CARLES MOLINA ESCRIBÀ02:10:21

34. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 05:55:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12464KAY ECKELT01:47:45
2399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZ01:48:17
3634MARC CANO CANAL02:19:17

35. - CLUB NATACIO MINORISA - 05:59:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14622JORDI BADIA SOLER01:47:16
21381ALEX CAMINS ADSERIAS01:55:51
32516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOLA02:16:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32