RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
197 170 167 3 0 5 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:58:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1339NAN OLIVERAS I FONT00:58:21
23446JORDI MONTRAVETA MOYA00:59:13
32391CARLOS GALINDO ROONEY01:01:00

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:00:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14779FERRAN ANGUERA GARCIA00:59:29
23673MARC CUNYAT CARBALLAL01:00:09
3806JOAQUIM GARCIA ROMERA01:00:33

3. - C.N. MATARO - 03:01:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12096PABLO LOPEZ MARTINEZ00:59:06
22599SANTIAGO ABAD DE AGUEDA01:01:14
3281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA01:01:20

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:07:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:59:48
23326SERGI SAEZ DAMAS01:03:10
34414ALBERTO DIAZ LOPEZ01:04:10

5. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 03:07:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALINAS01:00:58
25523JOAN CUCURELL RAVETLLAT01:03:17
34850ALEIX BIEL BOLAÑO01:03:24

6. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:14:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:03:19
23992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:04:32
31472JOSEP Mª LLORENS IBORRA01:06:53

7. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:15:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13224GUILLEM MONTIEL MORENO01:00:12
2457AMAND REDONDO BRUNET01:05:43
32486ALFONS ESQUIUS MIQUEL01:09:31

8. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:17:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11097IGNASI SANTAFE VENTEO01:03:30
22553CRISTHIAN ACEVEDO CARDENAS01:05:40
35265JESUS JIMENEZ LUIS01:08:41

9. - CLUB NATACIO SITGES - 03:20:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13764IÑIGO LAMBARRI YAGÜE01:04:52
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:05:57
31145NACHO ALCARAZ RUBIO01:09:38

10. - CLUB NATACIO OLOT - 03:20:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13890ERNEST LOPEZ PUIGVERT00:59:27
23311MARC MALLARACH GUINART01:08:53
32305DAVID PUIGVERT BERGA 01:12:25

11. - TRIATLO PALAFRUGELL - 03:21:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZ01:03:11
25277BERNAT SÁNCHEZ TORO01:08:36
33495CARLOS CRUZ GALLEGO01:09:30

12. - CLUB ATLETIC PALAFRUGELL - 03:23:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12802RAMON FIGUERAS MONER01:03:20
22534MARC GARCIA MEDINA01:05:39
32922JOSEP BADIA CALDERON01:14:19

13. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:23:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
15210ALEJANDRO REAL SALANOVA01:03:09
24896ADRIÀ DALMAU GÓMEZ01:06:03
34944CARLES MARTINEZ SANCHEZ01:14:07

14. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:24:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11707RUBEN JIMENEZ PICAZO01:05:34
22503ABEL SERRA SUCARRATS01:07:39
31710MARTI SENDER PRADOS01:10:56

15. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:24:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13924GERARD CAPELLADES MARZO01:06:36
23709FRANCESC BATLLO SIMO01:07:50
33390ARNAU BUHIGAS TORRENTS01:09:55

16. - TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES - 03:28:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15371ROBERT JUANOLA JUANOLA01:06:00
21020EDU HERNANDEZ REVIDIEGO01:11:04
33164JORGE LLORENTE QUIROGA01:11:41

17. - C.E.T. DISTANCE - 03:31:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
13130MARC CANET01:07:37
22637CARLOS ARGÜELLO FERRER01:10:30
33998MARC VILLALBA LAZARO01:13:36

18. - CLUB CASTELLFOLLIT TRIATLO - 03:41:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15364SERGI SOTILLO COSTA01:06:15
23658ALBERT ALQUEZAR PRAT01:13:17
35363CESAR POZAS HERNANDEZ01:22:16

19. - CT LA BISBAL D´EMPORDA - 03:41:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14953PAU PLANAS MARQUES01:09:26
22666MARC CASADEMONT FONT01:15:54
34961ANTONI LINARES TORRES01:16:29

20. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:44:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:05:59
22520ANTONIO MARTOS GARCIA01:17:42
3965LINO MONGE MIRO01:20:36

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32