RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
512 450 439 9 2 6 18 3 7 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:51:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:55:05
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:57:46
33446JORDI MONTRAVETA MOYA00:58:14

2. - C.N. REUS PLOMS - 02:55:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS00:57:50
2753XAVIER TORRADES SABATA00:58:37
32606JOSEP VILADOMS BELLART00:59:21

3. - C.A. IGUALADA - 02:56:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
15919MARC MORENO MARTIN00:58:13
24427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA00:58:55
3717DANIEL SEGURA ELVIRA00:59:05

4. - C.E. PICORNELL - 02:57:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER00:58:52
23930DIEGO MORAL MARTEL00:59:02
33839RAUL SÁNCHEZ ALCARAZ00:59:16

5. - C.N. VIC-ETB - 02:57:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS00:59:01
2791MARTI QUER PUJOL00:59:08
34103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH00:59:18

6. - ABSOLUT SPORT - 02:57:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:58:15
23035ARTURO CHUECA ESTERUELAS00:58:55
35635RICARD ALVAREZ HERMS01:00:27

7. - CERRR IGUALADA - 02:57:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
15502XAVI TOMASA SERRANO00:58:36
22339JESUS ALVAREZ HERMS00:58:54
35603ORIOL VILAPLANA VILAR01:00:11

8. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 02:58:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ00:59:04
22453OSCAR MARTINEZ LARIOS00:59:38
31390ALBERT LOPEZ MUÑOZ00:59:57

9. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 02:59:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:57:54
22612ABEL ALMODOVAR MORALES01:00:20
33167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:00:51

10. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 02:59:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN00:58:48
21158MANEL ZUÑIGA FERRE00:59:25
35896SALVADOR GRAN ESTEVE01:01:40

11. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:00:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1933PAUL CAIL00:58:59
23227PAU LORENZO SENDIÑA00:59:26
33052JORDI ROYES YUBERO01:01:46

12. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:00:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZ00:59:17
23244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:00:42
34342JAUME GONZALEZ INSENSE01:00:52

13. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:01:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12004ALBERT JOSE GONZALVO00:59:39
21037SERGI RUBIO GARRIDO01:00:22
33625CINTO DOMENECH01:01:40

14. - C.N. TARRACO - 03:01:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
14912MARC BOVÉ BALLESTE01:00:20
25203JORGE DE ANDRES SANCHEZ01:00:38
33982RAFA PRADO GARCIA01:00:50

15. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:02:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:57:58
23673MARC CUNYAT CARBALLAL00:58:06
34869GUNTHER ELOY BLEY CERERO01:06:24

16. - CLUB NATACIO RUBI - 03:03:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:00:25
22036DIEGO GALVEZ CASADO01:01:29
33887RICARD VALENZUELA CRUZ01:01:38

17. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:03:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
15608ARNAU PAGÈS LÓPEZ00:58:39
23425JAVIER MARTINEZ MUÑOZ01:01:20
3624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:03:51

18. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:04:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES00:59:45
23709FRANCESC BATLLO SIMO01:02:19
33924GERARD CAPELLADES MARZO01:02:20

19. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:08:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1280RODRIGO TORRES HERNAN00:58:05
22921DAVID GARCÍA BURÉS01:05:13
3422OSCAR BARRIENTOS PELLICER01:05:17

20. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:10:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11472JOSEP Mª LLORENS IBORRA01:01:11
22095ELOI COMPTA TARAFA01:04:27
31789JORDI CASANOVA CLUSELLS01:05:02

21. - CLUB TRI5U - 03:10:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11712ALBERT RIBA OCHOA01:01:37
23043CARLOS ALBA ALONSO01:04:10
32514JORDI MARTIN TARRÉS01:05:00

22. - W3TRIBCN - 03:11:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID01:00:32
25976ALEX MATESANZ SALVADO01:03:47
32601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCO01:06:46

23. - C.N. SABADELL - 03:12:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:59:07
23830ANTONIO LARA CASADO01:06:36
32539POL FARELL GONZALO01:06:40

24. - TRI+9 EL MASNOU - 03:14:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11753ALAN SALVADOR RODRIGUEZ01:01:34
2817ORIOL GOMEZ PARE01:01:48
35916JORDI TRAVESSET SANCHEZ01:10:43

25. - VILADECANS TRIATLO - 03:15:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12676ALBERTO RODRIGUEZ MATA01:02:06
24626PEDRO PEREZ SANCHEZ01:05:36
32675DANIEL RODRÍGUEZ MATA01:07:19

26. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 03:15:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1531XAVIER HERENCIA SANCHEZ01:04:34
24404SISCU HERNANDEZ SALAZAR01:04:40
35579ROBERTO NICOLÁS FERNÁNDEZ01:05:56

27. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:15:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
15210ALEJANDRO REAL SALANOVA01:00:54
22966PABLO LAPREA BARROSO01:03:33
34944CARLES MARTINEZ SANCHEZ01:10:53

28. - GAVA TRIATLO - 03:17:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12705DAVID MONTERO POYATO01:05:47
23328JORDI ARANDA GONZALEZ 01:05:47
33768VICTOR GARCÍA CASTRO01:05:47

29. - C.N. VILAFRANCA VBSPORTS - 03:17:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1330RAÜL CARRIZOSA PEDROL01:01:25
24997SERGI POMÉS CENTELLA01:07:43
33222JOAN CASTELLANOS ALCAZAR01:08:15

30. - CLUB NATACIO SITGES - 03:17:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
13764IÑIGO LAMBARRI YAGÜE01:01:21
24441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRA01:07:47
34858RAFAEL LLAMAS URBANO01:08:46

31. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:18:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN01:01:41
23399ERIC DÍEZ SANTIAGO01:08:17
34546SERGI MOLERO CALVO01:08:52

32. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:18:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
11707RUBEN JIMENEZ PICAZO01:04:35
22503ABEL SERRA SUCARRATS01:04:35
31710MARTI SENDER PRADOS01:09:44

33. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:20:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14773FRANK GARCIA SOLER01:02:22
23827ANTONI NAVAS MONTERO01:08:49
34791BRUNO RODRIGUEZ SUAREZ01:09:04

34. - A.D. RUNNING VIGIA - 03:22:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12642JORDI BONILLA GONZALEZ01:04:39
22502GUSTAVO COLLADO CÁRDENAS01:08:17
35623CARLOS DURO ÁLVAREZ01:09:39

35. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:24:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12495PAU NOGUERA SALMERON01:02:01
24807EDGAR MANZANO PERARNAU01:06:30
32485DANIEL ALGUÉ GODOY01:16:15

36. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 03:24:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15631MARC BERGÉS PEIRÓ01:06:25
24180ALEX BUITRAGO FIGOLS01:06:47
33050JORGE MORILLAS SANCHEZ01:11:41

37. - TG TRIATLO SITGES - 03:25:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
13134ENRIC CASTELLOTE TOST01:04:59
25874ALEX CASANOVAS FIGUERAS01:09:57
35628RODOLPHE THUILLIER BELMONT01:10:05

38. - C.E. PENEDES COSTA DAURADA - 03:27:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12148TONI GARCIA CUENCA01:06:46
24479DANIEL SERRANO COLL01:06:46
3861VICTOR ADOLFO ARTUNDUAGA CÁCERES01:14:08

39. - CLUB ATLETISME OLESA - 03:29:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11047FELICIANO GARCIA BAUTISTA01:06:59
23916DAVID SABARIEGOS CANO01:10:49
32295CARLOS LACORT ARTERO01:12:03

40. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:30:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:01:59
22520ANTONIO MARTOS GARCIA01:12:57
3635DANI CANADELL PICART01:15:59

41. - C.E. RAYOTEAM - 03:31:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12089ROGER TORRES BOSCH01:09:29
23703JORDI LARRUY GILABERT01:09:29
31465LUIS JAVIER GIL GUERRA01:12:54

42. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:35:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11270MARC MONTALBAN ESPAÑOL01:05:35
22370JAVIER YUS COBO01:06:18
31015GUILLERMO PALUZIE AVILA01:23:38

43. - TRIATLO PALLEJA - 03:38:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12219DAVID LEMOS ARIZA01:08:43
24884JAVIER NAVARRO GUILLÉN01:14:00
31217FRANCISCO JAVIER MORENO MERINO01:16:03

44. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:51:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11248DANIEL CRUZ MENCIA01:05:46
21093DAVID PEREZ REYES01:08:23
33855JORGE ARAGON DUEÑAS01:37:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32