RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
520 488 473 14 1 5 19 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:39:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1339NAN OLIVERAS I FONT00:52:45
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:52:54
33446JORDI MONTRAVETA MOYA00:53:54

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:40:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:53:23
22433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ00:53:44
33673MARC CUNYAT CARBALLAL00:53:48

3. - C.N. MATARO - 02:42:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12096PABLO LOPEZ MARTINEZ00:53:31
2778XAVIER CASAL ROMERO00:54:04
3281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA00:54:45

4. - C.A. IGUALADA - 02:43:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA00:53:19
25919MARC MORENO MARTIN00:53:40
3754JOSEP MARTINEZ CORTES00:56:31

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:43:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO00:53:26
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:55:09
3667JORDI GARCIA BERCIAL00:55:18

6. - C.E. RAYOTEAM - 02:44:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12910BERNAT COROMINAS OLUCHA00:54:38
25509ROGER CAMPRUBI GALLET00:54:42
31613EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREZ00:55:19

7. - C.N. VIC-ETB - 02:44:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
11464MARC GRACIA ALOY00:54:42
2791MARTI QUER PUJOL00:54:53
33949ADRIA BRUNET PORTET00:55:07

8. - ABSOLUT SPORT - 02:45:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:54:59
2838DANIEL VELASCO GARCIA00:55:03
32888MOHAMED BENKTIB DAHBI00:55:44

9. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:46:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:53:16
23244JORDI TRUYOLS MORETÓ00:56:17
35854ESTEVE OLIVÉ BOIX00:56:58

10. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 02:46:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ00:54:56
2989ROGER SEGUI SARDA00:55:46
32453OSCAR MARTINEZ LARIOS00:55:50

11. - C.N. TARRACO - 02:46:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:54:41
2388ELOY SERRANO RODRIGUEZ00:55:29
33982RAFA PRADO GARCIA00:56:40

12. - CLUB NATACIO BANYOLES - 02:47:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO00:55:22
23992MARÇAL GRATACÓS MARZO00:55:24
32817DAVID BUSQUETS MASSA00:56:41

13. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 02:47:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO00:55:11
22791DANIEL RATERA RAMOS00:56:21
33090EDUARD GALLARDO MARTINEZ00:56:22

14. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 02:48:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11158MANEL ZUÑIGA FERRE00:54:58
25896SALVADOR GRAN ESTEVE00:56:35
32860ROMAN DEL OLMO MUÑOZ00:56:58

15. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 02:48:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13227PAU LORENZO SENDIÑA00:55:35
22850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZ00:55:41
32815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN00:57:41

16. - CLUB NATACIO BARCELONA - 02:49:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1277ORIOL BARBANY BOFILL00:53:37
2434VICENTE ZANABRIA JACQUES00:54:52
33709FRANCESC BATLLO SIMO01:00:57

17. - GAVA TRIATLO - 02:49:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
13881OSCAR CIRUELOS CRUZ00:55:00
23336JORDI GARCIA BERMÚDEZ00:55:24
3485OSCAR MARTINEZ BAILAC00:59:14

18. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 02:51:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALINAS00:54:43
25523JOAN CUCURELL RAVETLLAT00:55:23
33648SANTI CHINCHILLA CANO01:01:25

19. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 02:51:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15608ARNAU PAGÈS LÓPEZ00:55:24
23425JAVIER MARTINEZ MUÑOZ00:56:51
33427ROBERT MONTALVO CUMI00:59:29

20. - CERDANYOLA CH - 02:52:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1639ALBERT FERNANDEZ CANO00:54:37
2795ANTONI HERENA MONTULL00:57:15
32065VÍCTOR GARANTO FAJO01:00:19

21. - C.N. SABADELL - 02:54:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:54:36
27103ANGEL GARCÍA-CASILLAS DEL RIEGO00:57:36
35381CARLOS MORENO TIERNO01:01:48

22. - CLUB NATACIO SITGES - 02:54:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13764IÑIGO LAMBARRI YAGÜE00:56:07
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO00:57:40
3362RODRIGO CARRIL MORALES01:00:39

23. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 02:56:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZ00:57:08
21792DIEGO CUADRADO GAYTAN00:59:27
32785OSCAR DONIGA FRAILE00:59:28

24. - A.C. PARETS RAVET BIKE - 02:56:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14738LUIS BIELSA ALLOZA00:55:52
22153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT00:59:43
32136KIRIAN MARTORELL CARBONELL01:00:28

25. - CERRR IGUALADA - 02:59:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15502XAVI TOMASA SERRANO00:55:14
23194JOEL SIBILA DE TENA01:01:17
33395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJO01:03:24

26. - C.A. LES TORTUGUES - 02:59:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13794TONI SERRANO BARREIRO00:57:52
25721ALBERT BELLMUNT BELLMUNT01:01:02
32361XAVIER DIAZ BADIA01:01:03

27. - C.E. SISTRELLS - 03:00:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA00:57:57
24906NOEL MUÑOZ NADAL01:00:06
31210PERE RECHE QUINTANA01:02:16

28. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 03:02:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12755DAVID GARCIA RODRIGUEZ00:59:22
22415CRISTIAN MARTÍNEZ MEDINA01:00:47
33195DAVID DELLUNDE MARTINEZ01:02:49

29. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 03:03:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14903CARLOS JIMENEZ VEGA01:00:16
22155EDUARD SADURNI DE LA TORRE01:01:22
32959RAUL GUILLAMON VALERI01:01:32

30. - TG TRIATLO SITGES - 03:03:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13134ENRIC CASTELLOTE TOST00:59:05
24453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:01:39
33141BORJA PARRA ALBARES01:02:39

31. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:04:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12966PABLO LAPREA BARROSO00:59:44
21274XAVIER GISPERT PORCAR01:02:25
34153EDUARD CAPDEVILA GUINART01:02:49

32. - TRI+9 EL MASNOU - 03:05:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1817ORIOL GOMEZ PARE00:57:44
21698POL QUIÑONERO REIXACHS01:02:39
35916JORDI TRAVESSET SANCHEZ01:05:22

33. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:06:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12017SERGIO CARA QUERO00:59:35
21653ALBERT TRULLAS JIMENEZ01:02:18
33405MIGUEL ANGEL GARCIA RODRIGUEZ01:04:32

34. - C.E.T. DISTANCE - 03:07:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
15507CLAUDIO DI PIETRO00:55:54
22637CARLOS ARGÜELLO FERRER01:02:57
31244IGNACIO GALLO FERRER 01:09:05

35. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:08:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON00:59:34
25271XAVI ESPEJO GIRONES01:03:05
32600JORDI COSTA ROMEO01:06:03

36. - CLUB VO2 - SURAL - 03:10:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12744RAIMON SANJAUME I FARRES00:59:45
23971JORDI MAÑÉ CRUZ01:05:17
33795VICTOR PEREZ VILLALTA01:05:34

37. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:12:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO00:57:01
23108SERGI CATALÁN YÁÑEZ01:06:32
32458OSCAR DIAZ FERNANDEZ01:08:48

38. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:13:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15474ODÍN RODRIGUEZ URREJOLA01:03:07
2260JORDI FLORENSA GAMUNDI01:04:20
34390SANTIAGO LLAUGER GISPERT01:06:20

39. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:15:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:00:32
25975TONI PAREJA CARDEAL01:07:17
35311PAU BERGADA CUDOS01:07:22

40. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:53:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12846ANDRES JIMENEZ PEÑA01:04:10
22386ISMAEL BARCELO SERRANO01:16:19
33855JORGE ARAGON DUEÑAS01:32:43

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32