RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
214 189 177 12 0 6 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:51:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
11389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:32:41
21265ALBERT CAMPS SERRA01:38:19
33471CARLOS DELGADO GARCIA01:40:06

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 05:02:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1826OMAR MARTINEZ OSUNA01:39:48
23895XAVIER MADRONA VILA01:40:40
31512SERGI CARDONA ROSANAS01:41:38

3. - C.N. REUS PLOMS - 05:05:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:39:29
23894MARC CASANOVA SOLA01:40:18
34501VICTOR PEREZ VAZQUEZ01:45:46

4. - CLUB TRI-BU - 05:24:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
15908ALBERT MENDOZA SILLERO01:42:05
21299ROGER GOMEZ PIEDRA01:48:51
33322JOAN QUINTANA CASANOVAS01:53:10

5. - C.N. VIC-ETB - 05:25:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR01:42:53
22053EDUARD RODELLAS PLA01:50:29
31154TONI CASALS CASTELLAR01:52:24

6. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:26:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1436JORDI BONET NIETO01:44:38
2224ALBERT SOLEY CASTELLS01:44:40
34896ADRIÀ DALMAU GÓMEZ01:57:11

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:34:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14957FABIÁN HUERTAS JUDERIAS01:49:23
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:50:12
32808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:54:39

8. - CERRR IGUALADA - 05:41:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:43:45
21211ISIDRE GUIXA MARTI01:57:48
3223MARC RELAÑO GUILLEN01:59:58

9. - C.N. MATARO - 05:42:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
14690ORIOL GILI RICO01:50:54
21069JAVIER SIERRA SILES01:55:12
35741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:56:34

10. - C. TRIATLO MONTORNES - 05:49:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
15997ISMAEL VENTURA SANCHEZ01:33:14
23368MARC GARCIA VILLODRES02:05:05
33606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTA02:11:02

11. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 06:15:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11426GENÍS PURTÍ GRAU01:52:03
21407ALEIX PUIG NONELL01:58:45
33315JOAQUIM VIURA BERENGUER02:25:03

12. - PRAT TRIATLO 1994 - 06:24:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:54:10
21159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO02:10:30
31766EMILIO BLANCO NEBREDA02:19:40

13. - CLUB NATACIO RUBI - 06:29:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1619OSCAR PUNTI FIESTAS02:06:35
22477RAFAEL HIERRO PEREZ02:07:23
31393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUEL02:15:34

14. - SOC ATLETICA CORBERA - 06:31:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13641ANTONIO JIMÉNEZ ESTRADA 01:59:30
23253ÒSCAR FERNÁNDEZ02:14:57
3435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA02:16:41

15. - CLUB TRI5U - 06:37:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA02:00:49
24905FRANCESC TORRES02:04:20
3860URKO ELORZA LERA02:32:35

16. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 06:39:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:47:52
23857OSCAR ARIAS02:19:08
32190ANDY KEPPENS02:32:11

17. - C.E. PICORNELL - 06:49:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13770ELOI CIRERA EGEA02:05:35
2672JORDI BAUS RAMON02:19:37
31570FELIX CARMONA POU02:23:53

18. - T3R TRIATLO - 06:58:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11673ROGER BOSCH SEGARRA02:11:43
2264GONZALO MARCHENA MARSET02:16:38
35245ABEL JOVÉ DOLZ02:30:09

19. - W3TRIBCN - 07:06:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13173DAVID NEIRA PLA02:15:15
23282ROGER BERNAT MACIAN02:18:07
32315HECTOR MOLINA GIMENEZ02:33:37

20. - C.A. IGUALADA - 07:09:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14429JORDI VIDAL VILASECA02:00:28
22540JOSEP MALAVE SOTERAS02:27:17
32543BERNAT PLA PRAT02:41:22

21. - CLUB VO2 - SURAL - 07:13:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11507ELOI SOLA LAGARES02:20:15
23745JOSEP ORIOL CANALS RODON02:23:14
34339JOSEBA IMANOL ZABALA RUIZ02:29:45

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32