RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
266 257 3 6 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:20:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11311LUCAS CHIRICO01:05:51
2363ALEX ZANUY FANALS01:06:15
35341ALBERT MARTINEZ SEDO01:08:22

2. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:29:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:07:28
25858POL ESPINOSA VALERO01:08:34
32471MARTI CAROL ADROHER01:13:11

3. - C.N. MATARO - 03:33:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
15741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:06:22
24454ALEJANDRO LARRACHEA01:12:44
31069JAVIER SIERRA SILES01:14:48

4. - C.N. CATALUNYA - 03:35:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1331DAVID MARTINEZ MERODIO01:08:19
2177ELOI MORAGUES PAÑELLA01:09:31
33005JUAN PI MIRA01:17:12

5. - C.N. VIC-ETB - 03:36:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1633ALBERT FUMANYA SALVANS01:10:40
25256GERARD FUMANYA SALVANS01:11:58
32216JORDI RIVAS GÓMEZ01:13:51

6. - CT LA BISBAL D´EMPORDA - 03:38:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
11621OMAR PALMA BASTERO01:10:48
24953PAU PLANAS MARQUES01:13:07
34963ALEJANDRO GIL BAYO01:14:59

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:40:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11493JOAN ALARCÓN VILA01:10:34
23020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:12:52
32702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUIG01:16:52

8. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:44:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1407JOAN WAGER PONS01:06:54
22461PELAYO CORONADO BLASCO01:15:08
32458OSCAR DIAZ FERNANDEZ01:22:51

9. - CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3 - 03:47:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14998JOEL BOSCH GUERRERO01:14:04
24996MARTÍ OLIVEIRA VICENS01:16:43
34995JORDI FORTIÀ BATALLÉ01:16:45

10. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 03:47:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:09:26
2486JAUME ANGELATS DE LAS HERAS01:16:05
32816XAVIER PERICH HERRERO01:22:11

11. - CLUB CASTELLFOLLIT TRIATLO - 03:48:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
15364SERGI SOTILLO COSTA01:11:56
23658ALBERT ALQUEZAR PRAT01:15:15
35363CESAR POZAS HERNANDEZ01:21:02

12. - CLUB NATACIO SITGES - 03:50:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:10:50
21145NACHO ALCARAZ RUBIO01:13:39
32759MARC GASPAR GUARDIOLA01:25:56

13. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:52:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13217JONATAN ALCARAZ CLUA01:13:10
24875RAUL MORET FORNOS01:19:31
33201SERGIO JURADO GOMEZ01:19:43

14. - CASBOI TRIATLO - 03:53:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11062CÉSAR THOVAR PÉREZ01:12:32
21060JAVIER LORENTE SANCHEZ01:18:56
35999ANTONIO LORENTE SANCHEZ01:22:01

15. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:55:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11044RICARD ARANYÓ REGÀS01:12:49
22576ABBAS ABBASSI01:17:32
3911VADO BALAGUE VILABELLA01:25:26

16. - CLUB NATACIO OLOT - 04:03:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12291DANIEL FABREGA COLOMER 01:17:19
2305JOSEP MARIA TOMAS FIGUERAS01:21:07
32286ADRIA ESCAPA MASO01:25:10

17. - C.A. IGUALADA - 04:04:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:12:51
2522OLEGUER SUÑE TREPAT01:24:12
3284RICARD SOLE FIGUERAS01:27:31

18. - C.T. DEVOURING KILOMETERS - 04:09:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11215CARLES VELASCO PERARNAU01:21:09
24220JORDI CONGOST GENIS01:22:57
35535JORDI TURON SERRA01:25:10

19. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 04:09:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14688ISIDRO OT PADILLA01:10:18
24856SERGI CAMPILLO ELIAS01:27:43
33950JAVIER ALMELA OLLER01:31:52

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32