RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
615 571 31 13 1900 90 21 15 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 12:28:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1976ALBERT JIMENEZ GARCES04:06:14
2445XAVIER BELLON SOLANES04:10:31
31588NACHO VILLARRUEL 04:11:28

2. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 13:12:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12493SERGI VALLS GIMENEZ04:21:43
2457AMAND REDONDO BRUNET04:23:17
31752CARLES PRAT ARANDA04:27:39

3. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 13:24:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12024JORDI MATOS PARDO04:02:52
25532ALVAR PERALTA GALERA04:34:13
31254FERRAN ALMEDA FONTCUBERTA04:47:32

4. - CLUB NATACIO CALDES - 13:29:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14218JORDI TORREJON GONZALEZ04:23:05
2469RUBEN RODRIGUEZ SEGURA04:31:54
3623PEDRO ROLDAN VILLAR04:34:38

5. - CASBOI TRIATLO - 13:33:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13076DAVID GIL MOLDES04:28:16
2518AMADEU BOSCH BRILLAS04:32:00
31062CÉSAR THOVAR PÉREZ04:33:42

6. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 13:36:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID04:24:30
2173JORDI OLIVELLA PUJOL04:35:32
35411JORDI ALBA SANTAMARIA04:36:13

7. - FASTTRIATLON CLUB - 13:36:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14122CARLOS VIVES GASENI04:25:46
22511CARLES DEBÓN UTIEL04:35:02
32840DANI RIVERA MONGE04:35:59

8. - T3R TRIATLO - 13:43:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
13841JORDI MIRANDA ALFRANCA04:23:46
24445JOAN BORRÀS TARANCÓN04:32:39
34273NICOLÁS DIAZ EXPOSITO04:46:51

9. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 13:46:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1589HERMIES BUSQUE CALSINA04:19:47
2755ALEJANDRO FRIAS CHICA04:36:22
31754CARLOS DIEZ FERRER04:50:31

10. - CERRR IGUALADA - 13:48:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1147JOAN FREIXA MARCELÓ04:20:32
23194JOEL SIBILA DE TENA04:33:20
34315JORDI LLAVEROLA VIDAL04:54:30

11. - CLUB TRIATLO I RUN WITH LEIVA - 13:49:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12589JUAN MIGUEL MORENO RIVERT04:32:36
22731SIMÓN JIMÉNEZ MARIN04:38:34
35319RUBÉN JIMÉNEZ GARCÍA04:38:34

12. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 13:59:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13304MANEL VACA LÓPEZ04:08:10
25210ALEJANDRO REAL SALANOVA04:34:57
33836JOFRE CIURANS MALLORQUIN05:16:38

13. - W3TRI CLUB ESPORTIU - 14:00:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
14878ALBERT SALUDES BELLÉS04:24:45
24243ALBERTO CASTEL AYLAGAS04:47:49
35871ALVARO LECHUGA SAPIÑA04:48:18

14. - C.E. RAYOTEAM - 14:02:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15618OSCAR PASTOR IGLESIAS04:33:00
25329ALBERT SANCHEZ MARTINEZ04:38:15
3215MARC ROURA GONELL04:51:44

15. - CLUB TRIATLO LEIX DE NAVAS - 14:07:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11190LLUIS PICAS ZARALLO04:28:12
22187ISMAEL MARTINEZ PONT04:46:13
3197XAVI PEÑA ROY04:52:44

16. - C.E. TRIATHLONBCN - 14:07:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
14204JAVIER MARTIN DEL MOLINO GARCIA04:19:03
25546DANIEL GARCIA LOPEZ04:52:32
31228GIUSEPPE PEREZ GAÑAN04:56:09

17. - CLUB TRI5U - 14:11:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12745JOSEP RICART ARENAS04:39:38
24905FRANCESC TORRES04:39:38
3860URKO ELORZA LERA04:51:53

18. - C.N. SABADELL - 14:11:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12929ANDREU HUIZINGA POL04:21:15
24373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZ04:48:46
32412DAVID AMOR EXPOSITO05:01:27

19. - CLUB TRITRAINING - 14:16:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14516JOAN CABRÉ PUIG04:44:27
23276CARLOS ENCINAS BERNAL04:45:31
33169XAVI ALVAREZ ESTANY04:46:10

20. - ESSENCIAL TRIATLO - 14:19:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12895ANTONIO JAVIER MANCHÓN GONZÁLEZ04:32:17
23812XAVIER ESPINOSA ORTIZ04:43:19
34874RODOLFO ALONSO GARCIA05:04:14

21. - CLUB TRIATLÓ TARRAGONA - 14:22:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12192GUSTAVO DIEGO GAJATE04:45:01
24824JORGE TORRES GARCIA04:46:55
32428RAUL FUENTE ABRAIRA04:50:07

22. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 14:28:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1796OLIVER GARRIDO LUQUE04:24:27
24112ALEJANDRO TORO TOMAS04:48:16
33207ISMAEL CALLEJAS MAYI05:15:27

23. - TRIENJOY TEAM - 14:41:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12644MIQUEL IZQUIERDO DELGADO04:45:40
24845EUGENIO REALES GARCIA04:57:01
34123ADRIAN LACHICA GUERRERO04:59:14

24. - C.A. LES TORTUGUES - 14:49:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13794TONI SERRANO BARREIRO04:41:00
22355CARLES TABERNE BARRI 04:56:42
33630ENRIC MORA FERIA05:11:24

25. - ITRIATLETES SOLIDARIS - 14:51:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13819JOSE MARIA ESQUINAS RUIZ04:27:16
23453MARC SUREDA CELAYA04:30:02
34989ANTONIO ALARCÓN BELLO05:54:26

26. - CLUB TRIATLO esporTRIssim - 14:56:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1212JESUS VALLADARES GOMEZ04:30:02
24524HUGO GARCIA TORRES05:00:36
35822ÓSCAR WONG RODRÍGUEZ 05:26:02

27. - SBR OPEN TEAM - 14:56:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14399SERGIO JAREÑO CUADROS04:43:10
2306FRANCESC GIL APARICIO05:00:42
3410QUIM NICOLAU JORDA05:13:02

28. - INFINITRI - 14:56:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15252VÍCTOR SANCHEZ SAN JOSÉ04:53:22
24610ENRIQUE TORNELL LÓPEZ05:01:13
32020MANUEL ALCAZAR MATEOS05:02:24

29. - CLUB VO2 - SURAL - 15:01:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12744RAIMON SANJAUME I FARRES04:38:39
21507ELOI SOLA LAGARES04:48:24
31504RICARD TORRES PUIGHERMANAL05:34:19

30. - GAVA TRIATLO - 15:05:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14238DAVID SOLANS POUS05:00:26
23328JORDI ARANDA GONZALEZ 05:02:21
35518MARIO ALBERTO BERNAL ORTIZ05:03:09

31. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 15:09:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14495ORIOL BAYOD GASOL04:51:06
23154DANIEL SANCHEZ COBO04:55:20
3621VÍCTOR RAMIREZ ORTEGA05:22:58

32. - I3 TRIATHLON - 15:11:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1767MANUEL FERNANDEZ BOTELLO04:55:40
22743LUÍS CASADO ALCALDE04:56:53
34561FRANCISCO HURTADO MONTUENGA05:18:30

33. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 15:17:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13140TONI MADRID MORENO04:51:23
22884COCO HUERTA VARELA05:00:20
3591JAUME ARANDA MARTÍN05:25:29

34. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 15:17:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11430GOYO JURADO NAVAS04:47:41
22526JORDI LOBATO TORREÑO05:12:50
32064LAURIO PERDIGUERO MORALES05:16:43

35. - CLUB NATACIO RUBI - 15:17:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12036DIEGO GALVEZ CASADO04:48:30
24338RUBÉN BENISA OTALORA05:02:38
31585ANTONI VENTEO I FERNANDEZ05:26:47

36. - TRIATLO LHOSPITALET - 15:22:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13725ANDOR CANOVAS ALCALDE05:06:01
23184TONI GONZALEZ MUÑOZ05:07:23
3788JAVIER PEREZ NUÑEZ05:09:06

37. - ABSOLUT SPORT - 15:32:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
15649ADRIÀ CIURANA LANAU04:57:55
25449MIGUEL VICENTE PONS GARCIA05:09:10
31256TAMER AL-KASSIMI VARGAS05:25:53

38. - BARCELONA DRAGONS TRIATHLON CLUB - 15:37:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11121RUBÉN DOMÍNGUEZ OBERST04:44:50
25484JORDI PARADELL RUESCA05:18:58
31122MIGUEL ANGEL HERNÁNDEZ ARTEAGA05:33:41

39. - C.T. PARETS DEL VALLES - 15:37:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11653ALBERT TRULLAS JIMENEZ04:59:18
22017SERGIO CARA QUERO05:05:47
32004ALBERT JOSE GONZALVO05:32:44

40. - CLUB TRIATLO SABADELL - 15:44:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12751JOAN MARZO CLUSELLAS04:47:13
22655MARC MONTOLIO CORTES05:25:23
33332DAVID ESCUDERO RODELAS05:31:45

41. - CLUB ESPAI ESPORT WELLNESS - 15:56:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13002JUAN CRISTOBAL MARTIN ALCARAZ05:11:07
23004EDUARDO GUERRERO COLLADO05:14:36
35497JONATHAN CASTILLO MERINO05:30:27

42. - CERCLE SABADELLES 1856 - 16:16:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11664JOAN FONTANET GORDILLO05:02:02
21193TONI RAFEL PORTÍ05:34:59
35991MARC MARTI MATALONGA05:39:52

43. - CLUB TRIATLO BERGA - 16:29:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14146SERGI VILA PIJOAN04:27:48
21661MARC PUJALS BERTRAN05:15:01
34809LLUÍS LLEIDA FEIXAS06:46:20

44. - CLUB TRIATLO SPARTRIANS - 16:31:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11307ALEXANDRE SALDES BARBERA05:19:46
24861SERGI MADIROLAS GARCIA05:23:29
31521JONATAN ROMERO MUÑOZ05:47:57

45. - TRI2WIN - 16:32:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
14161ANGEL MANCEBO ALVAREZ05:07:52
22427JORDI GONZALEZ BARO05:39:57
32874CARLOS LOPEZ HERNANDEZ05:44:24

46. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 16:39:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14237RODRIGO MIGUEL DIEZ05:22:06
23387ADOLFO CHAVERO FERNANDEZ05:34:50
3609PEDRO CARMONA FERNANDEZ05:43:01

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32