RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
198 186 12 0 750 24 5 25 27

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 05:03:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11782CRISTIAN BAIZAN DIAZ01:14:02
2559PAU MORENO MARTIN01:15:34
34103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH01:16:37
43949ADRIA BRUNET PORTET01:16:59

2. - C.N. MATARO - 05:06:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
11587ALEJANDRO CORTIJO ROMEU01:15:17
2778XAVIER CASAL ROMERO01:15:59
31580ANTOLI FAURIA TORRENT01:16:15
45741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:19:11

3. - C.N. CATALUNYA - 05:16:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1332SERGI MARTINEZ MERODIO01:16:23
24475POL GIMENO FONQUERNIE01:17:35
33272MARC PI BOLTA01:19:27
4177ELOI MORAGUES PAÑELLA01:23:33

4. - CLUB GASSS TRIATLO - 05:17:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14303GUIM GORGUES POBLET01:18:11
2876MARC COMELLAS GONZALEZ01:18:29
3407JOAN WAGER PONS01:19:39
42451JONATHAN ARRUFAT MAYA01:20:50

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:18:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:15:36
23326SERGI SAEZ DAMAS01:20:23
32042JAUME FREIJO MADAULA01:20:43
41746BERNAT RAMON CASTELLA01:21:36

6. - ABSOLUT SPORT - 05:21:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12891ARNAU MARTINEZ MUR01:19:08
2838DANIEL VELASCO GARCIA01:20:11
33191EDU MASSO GRABULOSA01:20:19
4851ALBERT BERROCAL CABALLERO01:22:17

7. - CLUB TRIATLO BLANES - 05:25:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA01:17:11
2413IGNASI GIRONES PUJADES01:20:08
34707LUKASZ KOMAR01:22:21
44947ALBERTO MONTES OLIVA01:25:44

8. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 05:29:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11336FABIAN ENRIQUE BRITO MELO01:20:49
21752CARLES PRAT ARANDA01:21:11
32493SERGI VALLS GIMENEZ01:22:06
41124JAUME ALMIRALL MATAS01:25:39

9. - C.A. IGUALADA - 05:30:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
14428JOAN RIERA BALCELLS01:19:22
2182HECTOR COLOM CASASSANYES01:21:52
34433SERGI PUJABET SOLANICH01:23:47
4717DANIEL SEGURA ELVIRA01:25:32

10. - C.N. SABADELL - 05:34:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:18:21
2739JORDI AGRAMUNT LUZON01:20:08
32539POL FARELL GONZALO01:27:49
4787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ01:28:26

11. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:37:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11206JOAQUIM GARCIA ROMERA01:17:50
2686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:22:23
35349ROGER ACIN SALA01:28:23
42360DANIEL ALTABELLA AGUILAR01:28:53

12. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:49:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12728SANTI PELLEJERO GACIA01:17:46
2933PAUL CAIL01:26:15
35888ISAAC IGLESIAS MOLIST01:32:35
44472MARC BATLLE BASART01:33:11

13. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 05:50:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11187ANGEL SERRAT GARCIA01:20:46
25890ÈRIC GAY JIMÉNEZ01:25:45
34794TONI FONT MARTI01:27:49
44502JORDI CUTRINA ILLAMOLA01:36:00

14. - CLUB NATACIO MINORISA - 05:55:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO01:15:53
23224GUILLEM MONTIEL MORENO01:19:20
31195JORDI VIDAL MONCUNILL01:22:14
42071VICENÇ CLOTET ANTUNEZ01:57:49

15. - C.E. SISTRELLS - 05:58:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
14587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN01:23:43
22993IVÁN BUSTOS LARA01:25:57
32987MARC ARMENGOD RUIZ01:31:18
41210PERE RECHE QUINTANA01:37:32

16. - CERDANYOLA CH - 06:01:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1639ALBERT FERNANDEZ CANO01:18:27
24126JAVIER BUISÁN GUARGA01:32:54
33472BERNAT FERRIOLS COLOMAR01:33:46
44213OSCAR RUIZ GOMEZ01:36:48

17. - CLUB NATACIO BANYOLES - 06:07:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:24:12
21789JORDI CASANOVA CLUSELLS01:24:58
31472JOSEP Mª LLORENS IBORRA01:26:51
41646RAFEL PLANAS MAYOLAS01:51:04

18. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 06:07:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15884ROGER MIRABET BULLICH01:22:27
24180ALEX BUITRAGO FIGOLS01:30:13
3483JOSÉ MARÍA CASTRO ALONSO01:36:06
42673OSCAR RAMON IBAÑEZ01:38:31

19. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 06:08:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11430GOYO JURADO NAVAS01:25:59
2624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:26:38
3549ALEX DIAZ LEON01:37:52
42526JORDI LOBATO TORREÑO01:38:16

20. - C.N. REUS PLOMS - 06:09:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13954DANIEL RIVERA ALAMOS01:28:41
23323VICTOR GONZALEZ MARTINEZ01:30:46
31072PABLO DANIEL CAMPOS MARTINASCHI01:33:13
41185JOSE CRESPO MOLINA01:37:09

21. - C.E. RAYOTEAM - 06:17:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11613EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREZ01:25:58
25334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCO01:35:37
3215MARC ROURA GONELL01:35:57
45330MARC HERNANDEZ GONZALEZ01:39:55

22. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 06:22:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14834GUILLEM FERNANDEZ VILALTA01:23:18
24836ROGER ALBADALEJO CASTANY01:34:11
32052XAVIER SERRANO BELLAVISTA01:39:10
41473ALFRED BALLABRIGA MILLA01:45:53

23. - C.A. XALOC - 06:26:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1663JORDI GONZALEZ BAUTISTA01:27:37
22105MANUEL VILLALBA URISEL01:29:43
34693JORDI EXTREMERA VAZQUEZ01:38:03
45791XAVIER BASTER ROBIRALTA01:51:26

24. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 06:45:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:26:12
21707RUBEN JIMENEZ PICAZO01:30:10
32504BERNAT MARCILLA JIMENEZ01:44:29
45990SERGIO FERRER HERNANDEZ02:04:52

25. - C.A. LES TORTUGUES - 06:49:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12355CARLES TABERNE BARRI 01:31:07
22364XAVIER GARCIA NARANJO 01:40:13
35721ALBERT BELLMUNT BELLMUNT01:45:41
45914JOSEP SOLE RODRIGUEZ01:52:06

26. - GAVA TRIATLO - 07:12:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13881OSCAR CIRUELOS CRUZ01:22:48
22191JORDI PINO CONTRERAS01:48:43
32400JOSEP HUGUET GARCIA02:00:17
42185JOEL HUGUET GARCIA02:00:17

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32