RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
482 470 9 3 750 20 5 0 17

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 02:47:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:55:33
2280RODRIGO TORRES HERNAN00:55:34
3303ALBERT PARREÑO SAMPER00:56:50

2. - C.N. VIC-ETB - 02:51:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO00:55:37
21782CRISTIAN BAIZAN DIAZ00:56:54
3559PAU MORENO MARTIN00:58:33

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:55:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12391CARLOS GALINDO ROONEY00:58:05
2344ALEX LLAVERIA JIMENEZ00:58:29
35297QUIM SANCHEZ ORDUÑA00:58:38

4. - ABSOLUT SPORT - 03:00:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12891ARNAU MARTINEZ MUR00:59:42
2838DANIEL VELASCO GARCIA01:00:04
31247GUILLEM SAMANIEGO MULLER01:00:33

5. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:01:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14707LUKASZ KOMAR00:59:54
21068EDUARD RUIZ ANGLADA00:59:59
34947ALBERTO MONTES OLIVA01:01:16

6. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:01:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12451JONATHAN ARRUFAT MAYA00:59:55
2876MARC COMELLAS GONZALEZ01:00:44
3407JOAN WAGER PONS01:01:18

7. - CLUB NATACIO SITGES - 03:03:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI00:57:38
24687FRANCISCO JESUS TOMAS CASTELLSAGUE01:03:04
33156JUAN CARLOS SERRAT GURRERA01:03:09

8. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:04:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11336FABIAN ENRIQUE BRITO MELO01:00:36
2457AMAND REDONDO BRUNET01:00:59
32493SERGI VALLS GIMENEZ01:02:53

9. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:07:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1750ANDRES JOSE SUAREZ GALLO00:59:45
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:03:35
32408CRISTIAN ARMENGOL GARCIA01:03:43

10. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:07:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO00:59:13
23224GUILLEM MONTIEL MORENO01:00:38
34618JAN BONET BERNADICH01:07:39

11. - C.N. SABADELL - 03:09:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12929ANDREU HUIZINGA POL01:02:36
24373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZ01:03:16
33456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:04:03

12. - C.N. BADALONA - 03:10:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL01:00:55
23087FR. XAVIER PI HEREDIA01:03:33
33085MARC GUARDIOLA LUCAS01:05:37

13. - C.A. IGUALADA - 03:11:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1754JOSEP MARTINEZ CORTES01:03:42
22070DAVID SEVILLA CASTILLO01:03:43
3717DANIEL SEGURA ELVIRA01:03:44

14. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:11:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11158MANEL ZUÑIGA FERRE01:00:31
24611RAFAEL BURN ALVAREZ01:04:53
35896SALVADOR GRAN ESTEVE01:05:47

15. - GAVA TRIATLO - 03:11:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13336JORDI GARCIA BERMÚDEZ01:00:47
21619MARC GARCIA SERRAS01:02:48
33328JORDI ARANDA GONZALEZ 01:08:02

16. - C.E. SISTRELLS - 03:12:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN01:02:20
24876PATRICIO ROSSI01:04:03
32993IVÁN BUSTOS LARA01:06:00

17. - C.N. VILAFRANCA VBSPORTS - 03:13:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1330RAÚL CARRIZOSA PEDROL01:02:54
25809ALBERT GARCIA BERTRAN01:03:40
34334BENJAMÍ GUIXENS NIN01:06:29

18. - CLUB NATACIO SALLENT - 03:15:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
15337MARC GRAU CLAPERS01:03:05
24713ALEIX SELLARÉS GONZALEZ01:05:20
35335JOSEP GONZÁLEZ FERNÁNDEZ01:07:26

19. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:16:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11670DANIEL ANTUNEZ TIRADO01:00:04
22733JOSE ALEJANDRIA AYALA01:07:16
3737JUAN CARLOS ANGULO VALDEARENAS01:09:03

20. - C.N. MATARO - 03:16:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:02:18
2505ORIOL FARRE I BOSCH01:03:14
3854VICTOR MARIN CASANOVAS01:11:02

21. - TG TRIATLO SITGES - 03:18:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:04:59
24500FREDERIC CORDERAS IBARZ01:06:14
31052SIMON LOBERA  JONES01:07:04

22. - CERRR IGUALADA - 03:19:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11380JORDI COROMINAS JODAR01:00:27
25615MANEL PUIG DURAN01:08:02
35876FIDEL COMPTE RABELL01:11:10

23. - LA SALLE SPORT - 03:21:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12294BERNAT VALLS MATEU01:02:14
23820EMILIO LINCOLN VILAPLANA01:05:27
35496ADRIAN ARRUFAT PEÑA01:13:33

24. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:23:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13447FERRAN BALCELLS PICART01:00:50
2540JOAN JUNCAROL REGUANT01:10:51
32508MIGUEL JUAREZ FONT01:11:37

25. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:24:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1785ROGER MANYÀ VALENZUELA01:06:42
25708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ01:07:22
32251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA01:10:15

26. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 03:24:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15884ROGER MIRABET BULLICH01:03:09
23050JORGE MORILLAS SANCHEZ01:10:05
31747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZ01:11:12

27. - CERDANYOLA CH - 03:24:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12065VÍCTOR GARANTO FAJO01:00:17
23430JOSE MANUEL GARCIA CALATAYUD01:11:00
32266JOAN GONZALEZ CAPARROS01:13:10

28. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:25:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:04:51
22019XABIER RODRÍGUEZ MARTÍNEZ01:08:58
33942MIQUEL BALLARIN LAPIEDRA01:11:26

29. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:26:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11748MARC RAYA ARREBOLA01:03:30
21287JORDI MIRO I PEREZ01:06:14
33706JORDI BATLLO FARRIOL01:16:28

30. - C.E. PICORNELL - 03:29:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12912GERARD BLASCO MARTÍNEZ 01:09:10
21583ALBERT FERRER CABANAS01:09:15
31165MANUEL RIVERA PÉREZ01:11:30

31. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 03:31:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14850ALEIX BIEL BOLAÑO01:00:48
2223MARC RELAÑO GUILLEN01:03:21
33256ALBERT SANZ GALLARDO01:27:25

32. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 03:38:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12155EDUARD SADURNI DE LA TORRE01:08:40
24179DAVID CALA ARANDA01:14:40
33955TONI GONZALEZ RODRIGUEZ01:15:21

33. - EUROPA SPORTS CENTRE - 03:39:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14505DIEGO SANCHEZ OCAL01:10:45
25493DAVID RUBIO PEÑA01:13:18
35570EDUARD SANCHEZ MALLOL01:15:11

34. - CLUB TRITRAINING - 03:49:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
14922MARCO VOLA01:12:39
22656SANTIAGO ROYO GINER01:16:56
33476ESTEVE GRANADA I SALES01:19:53

35. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:50:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15942MARC JAUMA NURI01:13:13
22981JESUS DEL RIO GABAS01:17:36
33440MIQUEL JODAR CORRERO01:19:18

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32