RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
450 432 15 3 750 20 5 17 14

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 02:53:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:56:02
2303ALBERT PARREÑO SAMPER00:58:00
35726JONATHAN GALÁN CARRACEDO00:59:09

2. - C.N. VIC-ETB - 02:55:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO00:55:26
2391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS00:59:26
3835RAMON SALVANS ISERN01:00:12

3. - C.N. MATARO - 03:00:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1503DANIEL GONZALEZ JIMENEZ00:56:02
25741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:02:04
32096PABLO LOPEZ MARTINEZ01:02:30

4. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:01:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14707LUKASZ KOMAR00:59:41
21068EDUARD RUIZ ANGLADA00:59:48
34947ALBERTO MONTES OLIVA01:02:03

5. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:02:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14779FERRAN ANGUERA GARCIA00:59:23
21206JOAQUIM GARCIA ROMERA01:00:22
32760EDMON MARTINEZ MARTI01:02:38

6. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:04:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11084GUILLEM ROJAS MORENO00:57:51
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:01:50
32408CRISTIAN ARMENGOL GARCIA01:05:18

7. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:06:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
13644MIQUEL SOLÉ VIVES01:00:39
21670DANIEL ANTUNEZ TIRADO01:02:48
31025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁN01:02:53

8. - C.N. TARRACO - 03:07:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:58:36
23672OSCAR MARTÍNEZ CASTRO00:59:35
32076LUIS SANZ FIGUERAS01:09:14

9. - ABSOLUT SPORT - 03:09:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1838DANIEL VELASCO GARCIA00:59:37
23191EDU MASSO GRABULOSA01:02:41
3851ALBERT BERROCAL CABALLERO01:07:40

10. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:10:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11746BERNAT RAMON CASTELLA01:03:01
22042JAUME FREIJO MADAULA01:03:38
33326SERGI SAEZ DAMAS01:03:57

11. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:10:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1457AMAND REDONDO BRUNET01:01:24
21752CARLES PRAT ARANDA01:04:23
33482JORDI MESAS BROSA01:05:00

12. - C.E. PICORNELL - 03:10:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
11772MARC ABULI LLUCH01:01:41
25877MARÇAL FORNER PEDRENY01:04:05
3728ALBERTO VIZCAINO NICOLAS01:05:02

13. - C.N. CATALUNYA - 03:11:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14475POL GIMENO FONQUERNIE01:00:11
22910BERNAT COROMINAS OLUCHA01:00:17
33006CARLES MARTI GERIN01:11:28

14. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:12:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14303GUIM GORGUES POBLET01:01:08
2407JOAN WAGER PONS01:01:31
32461PELAYO CORONADO BLASCO01:09:53

15. - C.E. SISTRELLS - 03:15:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:03:27
24587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN01:03:51
32993IVÁN BUSTOS LARA01:07:51

16. - CERRR IGUALADA - 03:16:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11380JORDI COROMINAS JODAR01:01:42
22194SERGIO BURON DE LA TORRE01:05:44
35615MANEL PUIG DURAN01:09:21

17. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 03:18:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:01:58
22282JORDI GIMFERRER QUINTANA01:06:36
32308XAVIER DURAN CARVAJAL01:09:30

18. - C.A. XALOC - 03:21:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12349DANIEL LEÓN FERRER01:02:54
22105MANUEL VILLALBA URISEL01:08:51
33681JOAN MARC GRUART BIGAS01:09:56

19. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:21:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES00:59:50
24894VICTOR CANAL GARCIA01:06:45
33646ÀLEX VILACLARA LOPEZ01:15:22

20. - C.N. REUS PLOMS - 03:22:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12162EDUARD SERRA SOLE01:06:34
23323VICTOR GONZALEZ MARTINEZ01:07:01
31278ARNAU GUILLEMAT NOVO01:09:12

21. - CLUB CASTELLFOLLIT TRIATLO - 03:23:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14327MIQUEL GRAU PLANA01:05:18
21179ALBERT BONILLA SOLER01:06:10
35364SERGI SOTILLO COSTA01:11:34

22. - CT LA BISBAL D´EMPORDA - 03:23:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11621OMAR PALMA BASTERO01:04:31
24953PAU PLANAS MARQUES01:09:06
34963ALEJANDRO GIL BAYO01:09:41

23. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:23:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
14206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGUEZ01:04:26
23121DAVID VERDURA01:09:04
32921DAVID GARCÍA BURÉS01:10:13

24. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:24:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:03:45
2707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:07:18
32471MARTI CAROL ADROHER01:13:36

25. - C.N. MOLINS DE REI - 03:27:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
11079DANIEL AGUSTIN MANZANAL01:05:29
22182SERGIO PINO REYES01:10:16
35258ALBERT AYUSO MOLLON01:11:41

26. - CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3 - 03:28:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12239EDGAR COSTABELLA COSTA01:04:02
24996MARTÍ OLIVEIRA VICENS01:11:39
34995JORDI FORTIÀ BATALLÉ01:12:23

27. - TG TRIATLO SITGES - 03:29:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:07:36
21052SIMON LOBERA  JONES01:10:14
33134ENRIC CASTELLOTE TOST01:11:59

28. - TRIATLO PALLEJA - 03:32:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1350JOAN MONTEJO CUNILLERAS01:08:52
22219DAVID LEMOS ARIZA01:11:15
35456ALEJANDRO CARRILLO01:11:56

29. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:34:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:05:36
22520ANTONIO MARTOS GARCIA01:14:03
34481JOSE GOMEZ PUYOL01:15:07

30. - CLUB TRIATLO I RUN WITH LEIVA - 03:35:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
15319RUBÉN JIMÉNEZ GARCÍA01:10:37
23415JUAN CARLOS MARIN SANCHEZ01:11:43
33398RAÚL PIÑA CASTET01:12:41

31. - CLUB VO2 - SURAL - 03:35:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14917POL BADIA CASALS01:11:32
22041RICARD CESARI GÓMEZ-ESCALONILLA01:11:33
33731SAUL TORRES PRADOS01:12:02

32. - C.N. SABADELL - 03:35:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:02:49
25712DANIEL ARNAU MONTERDE01:14:52
31286MARIO TAPIA GARCIA01:18:13

33. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:36:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:04:10
21720MARC NIETO JUSTRIBO01:12:01
32504BERNAT MARCILLA JIMENEZ01:20:19

34. - CLUB TRIASME TRIATLO - 03:42:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13248ROMÀ RAHOLA I ALBIOL01:11:24
23931ALBERT GORDILLO ALFREDO01:14:29
34306XAVIER FERNANDEZ LOPEZ01:16:37

35. - C.N. SWIMFASTER TRIATLO - 03:45:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
15652GERARD HINOJO DOMENECH01:13:39
2420MARC UBACH MORERA01:13:44
35379DAVID PUIG ALAY01:17:55

36. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:46:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15409PEP TATCHÉ LLONCH01:01:15
21314CARLES GOMEZ LOPEZ01:21:09
31654ORIOL PORTA MAQUEDA01:23:40

37. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:46:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15842AITOR ROMAN ARCO01:08:39
22495PAU NOGUERA SALMERON01:17:54
32494POL VERDAGUER SANCHEZ01:19:34

38. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:52:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
14599JAVIER GORDILLO CABELLO01:16:38
23805JOAN DE LA TORRE JIMENEZ01:17:36
35971FERMIN BELLIDO MELLADO01:18:08

39. - C.E. PENEDES MARITIM - 03:52:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
15742ALEX VERA GUZMAN01:10:57
22165CARLOS BUJALANCE LUNA01:12:40
34804DAVID LÓPEZ GIMENO01:29:21

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32