RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
361 326 29 6 3000 90 20 17 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 12:51:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA04:09:41
21574ERIK MERINO ALAMINOS04:11:52
31138SERGI BERMEJO BARNILS04:30:07

2. - C.E. PICORNELL - 13:14:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1178JOAN MONTGUILLOT HERNANDO04:14:32
21090RICARD MARI FERRER04:25:22
33712JORDI MONSERRAT TALTAVULL04:34:35

3. - C.N. MATARO - 13:28:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11580ANTOLI FAURIA TORRENT04:22:24
2313DAVID ROVIRA DOÑATE04:31:51
32098MARC ROVIRA DOÑATE04:34:04

4. - CLUB TRIATLO PROSAN - 13:39:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11617ALBERT REIG FLORENSA04:12:08
2799EDGAR SARABIA BALDOMÀ04:33:37
32299JESUS PORTA SANUY04:53:58

5. - AZKOITRI GSPORT - 13:44:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
17006ANDONI IBARBIA AIZPURU04:29:25
27005HARITZ ELORZA LASA04:36:18
37010GARIKOITZ UZKUDUN ASTIASARAN04:38:38

6. - PRAT TRIATLO 1994 - 13:51:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1976ALBERT JIMENEZ GARCES04:17:43
22584DANIEL ROYO TORRES04:44:22
32391CARLOS GALINDO ROONEY04:49:46

7. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 13:58:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA04:27:28
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ04:40:56
32612ABEL ALMODOVAR MORALES04:50:17

8. - STADIUM CASABLANCA-ALMOZARA 2000 - 13:58:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
17014JUAN MINA JIMENEZ04:25:28
27002JAVIER ALVAREZ NICOLAS04:45:23
37028ISRAEL FERRER VIRGÓS04:48:05

9. - GAVA TRIATLO - 14:00:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
11573JORDI VILA RODRIGO04:28:54
22588MANUEL CALATAYUD HARO04:44:39
33620DAVID TUDÓ SANDES04:47:17

10. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 14:06:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11026CARLOS RESTOY SALMERON04:36:58
2658ISMAEL AYESTARAN VELAZQUEZ04:40:53
3589HERMIES BUSQUE CALSINA04:49:00

11. - C.E. TRIATHLONBCN - 14:12:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
14204JAVIER MARTIN DEL MOLINO GARCIA04:30:11
22423MARC LOPEZ PEREZ04:45:02
31101OSCAR DOMENECH SAGARRA04:57:29

12. - C.N. SABADELL - 14:19:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1739JORDI AGRAMUNT LUZON04:40:22
24506J. MANEL TORRALBA SALADEFONT04:42:12
31238MANUEL BODEGO LOPEZ04:57:24

13. - TRIATLO JOVENT 79 - 14:22:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12852RAFAEL BETHENCOURT04:33:46
2511DAVID JIMENEZ ZAFRA04:52:22
33926RUBEN SERNA APARICIO04:56:07

14. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 14:23:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
12214RAUL COLL NOGUE04:40:04
23053JORDI POU CAMPS04:50:22
3750ANDRES JOSE SUAREZ GALLO04:53:25

15. - CLUB NATACIO CALDES - 14:24:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
14218JORDI TORREJON GONZALEZ04:38:18
22253JOSEP SANMARTÍ PUJOL04:50:21
32727NOEL FORNE VALENCIA04:56:04

16. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 14:25:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13657JORDI CHECA TRABAL04:38:24
22796JOAN ESCARRABILL TIO04:45:46
35287GUILLEM OFERIL COMELLAS05:01:19

17. - C.A. IGUALADA - 14:27:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1182HECTOR COLOM CASASSANYES04:36:08
24428JOAN RIERA BALCELLS04:37:46
34343JOAN MONTANER SOLÀ05:13:09

18. - CLUB TRIATLÓ SERRADELLS ANDORRA - 14:30:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11302RUBEN CAMINAL SALLENT04:46:14
21004JOSEP CLAVERO DEL MORAL04:51:44
32410SERGI MEDINA GARCIA04:52:03

19. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 14:34:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID04:41:32
25411JORDI ALBA SANTAMARIA04:54:22
3173JORDI OLIVELLA PUJOL04:58:44

20. - C. TRIATLO MONTORNES - 14:35:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO04:27:17
22393XAVI REYES SALAMANCA04:44:51
33046DAVID JURADO GUILLEN05:23:41

21. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 14:51:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11198ALBERT BARRACHINA MORENO04:48:59
23758TONI RODA NOGUERA04:57:36
35708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ05:04:44

22. - C.E. TRILERCAVONS TERRES DE L´EBRE - 14:52:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1827ENRIC BOLDU TORMO04:45:40
24835DIEGO CHAVERRI JOVÉ05:00:33
32353DAVID CURTO RUE05:05:48

23. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 14:56:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13447FERRAN BALCELLS PICART04:47:55
22265MARC COSTA FORTUNY05:00:15
3418RAMON VILA MORA05:08:37

24. - CERRR IGUALADA - 14:57:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
14711ANTONIO ROMERO BELTRAN04:55:19
21049ORIOL DALMAU ROSET04:59:21
33194JOEL SIBILA DE TENA05:02:25

25. - ESSENCIAL TRIATLO - 15:00:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12895ANTONIO JAVIER MANCHÓN GONZÁLEZ04:52:04
24142ZEUS PEREZ LINERO05:02:57
34639JUAN ANTONIO BERDÚN ORTIZ05:05:45

26. - A.E. BLANCAFORT - TRIATLO - 15:07:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1205MARC TOSAS TOUS04:32:42
24351JOAN CARLES ROSELLO PIÑOL05:11:28
3743JORDI ABAD GIMENEZ05:23:30

27. - CERDANYOLA CH - 15:08:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12264TXEMA CORDOBA JIMENEZ04:49:19
2836RAÚL CAROZ SEGURA05:05:46
34192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIA05:13:00

28. - C.T. JIJI-JAJA VINARÒS - 15:09:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
16101BLAS CATALÀ BONANZA04:55:43
27012JOSEP MANUEL POMADA ANTICH05:03:52
37008SANTIAGO MATAMOROS CENTELLES05:09:32

29. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 15:12:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12902DAVID FORN FRIAS04:46:31
24611RAFAEL BURN ALVAREZ05:10:01
32884COCO HUERTA VARELA05:15:37

30. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 15:12:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1304ALBERT TORRENT MARTINEZ04:38:35
22793JOSEP MARIA COSTA SERRA05:03:05
32771FERRAN GIMENEZ AZAGRA05:30:32

31. - CLUB TRIATLO SABADELL - 15:12:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11037SERGI RUBIO GARRIDO04:56:17
21421MIQUEL TEIXIDO JULIAN05:03:47
33699RAUL ANGUITA FERNANDEZ05:12:28

32. - CLUB TRIATLO BERGA - 15:15:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14146SERGI VILA PIJOAN04:56:29
24601J. MOISES GONZALEZ MARTINEZ05:03:12
34807EDGAR MANZANO PERARNAU05:15:36

33. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 15:15:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11729ENRIC PINTADO BOIXADOS04:56:31
23378JAUME MEMBRIVE SERRA05:05:41
31336FABIAN ENRIQUE BRITO MELO05:13:21

34. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 15:16:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13976XAVIER DE BLAS GONZALEZ04:57:00
21223IGNACIO MUÑOZ MENA05:08:20
34880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHO05:11:38

35. - C.N. VIC-ETB - 15:20:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12279RICARD BLANCAFORT OMENAT04:57:35
21781CARLES ESCARRE ROMEU05:05:17
32274CARLES FUENTE CORRETGER05:17:41

36. - CLUB TRIATLON EUROPA - 15:21:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
17047HECTOR REVUELTA MIGUEL04:37:45
27048RAUL AGUERRI TREGON05:17:13
37050ALFREDO PLANAS MUÑOZ05:26:33

37. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 15:34:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12029MARC BENAGES DUCH 05:00:24
24370JORDI ESCARABAJAL ARJONA05:05:19
34205NARCÍS ROCA BALSELLS05:29:04

38. - CLUB NATACIO SITGES - 15:35:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
14131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE04:53:37
21089ALEX ALTES DURAN05:07:34
34108GERARD ROSÉS BARTÉS05:34:16

39. - CLUB TRIATLO BLANES - 15:43:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11097IGNASI SANTAFE VENTEO04:58:12
22324CARLOS LEON GARCIA05:18:01
31635BENJAMIN ESTEVE KAY05:27:10

40. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 16:13:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1447RICARD BALAGUE CAVA04:59:50
23388LUIS FERNÁNDEZ GAMARRA05:18:50
3934JOSE MOLINA SEGOVIA05:54:50

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32