RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
393 383 9 1 5 20 2 13 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. MATARO - 02:52:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1503DANIEL GONZALEZ JIMENEZ00:57:23
2281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA00:57:41
3313DAVID ROVIRA DOÑATE00:57:49

2. - CERDANYOLA CH - 02:55:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1639ALBERT FERNANDEZ CANO00:57:51
22046TONI LLULL AMER00:59:02
32065VÍCTOR GARANTO FAJO00:59:03

3. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 02:59:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
14779FERRAN ANGUERA GARCIA00:57:55
21206JOAQUIM GARCIA ROMERA01:00:07
32760EDMON MARTINEZ MARTI01:01:53

4. - SALTOKI TRIKIDEAK - 03:01:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
17005BEÑAT EZQUERRA ZUDAIRE00:58:33
27006EGOITZ ZABALZA OLAIZOLA00:59:33
37007DIEGO IBAÑEZ BUENO01:03:00

5. - C.E. RAYOTEAM - 03:03:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEZ00:59:27
21095IVAN HERRUZO FERNANDEZ00:59:59
35618OSCAR PASTOR IGLESIAS01:03:54

6. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:05:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO00:58:56
23090EDUARD GALLARDO MARTINEZ01:01:55
32470XAVIER DURAN JUVINYA01:04:16

7. - ABSOLUT SPORT - 03:09:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12891ARNAU MARTINEZ MUR00:57:45
23035ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:05:33
34520ADÁN GONZÁLEZ DOMÍNGUEZ01:06:16

8. - CLUB TRIATLO I RUN WITH LEIVA - 03:09:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12731SIMÓN JIMÉNEZ MARIN01:02:13
23370DAVID LUARNA GARCIA01:03:27
33985JORDI BELLART SALMERON01:04:02

9. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:10:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12256JAKUB CHARA00:57:47
23992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:02:04
31472JOSEP Mª LLORENS IBORRA01:10:09

10. - GAVA TRIATLO - 03:11:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13881OSCAR CIRUELOS CRUZ00:59:38
23328JORDI ARANDA GONZALEZ 01:04:33
33703JORDI LARRUY GILABERT01:07:11

11. - FASTTRIATLON CLUB - 03:11:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15463RUBEN MORACHO FERNANDEZ01:02:06
24444DANIEL LLAMBRICH GABRIEL01:03:17
32840DANI RIVERA MONGE01:06:17

12. - C.E. SISTRELLS - 03:13:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:02:45
24587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN01:03:59
32151JAVIER MARCO LOPEZ01:06:24

13. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:13:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13121DAVID VERDURA01:03:37
22029MARC BENAGES DUCH 01:04:22
34206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGUEZ01:05:15

14. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:15:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1796OLIVER GARRIDO LUQUE01:00:31
25952RUBEN FERNANDEZ ENCINAS01:06:39
33207ISMAEL CALLEJAS MAYI01:08:19

15. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:17:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13625CINTO DOMENECH01:04:32
21493JOAN ALARCÓN VILA01:06:00
33298JOAN VIVAS BRUGUERA01:06:38

16. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:18:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12640CARLES GARCIA DELGADO01:04:18
2490ALBERT LOPEZ ANTON01:05:01
3462RAFAEL GIMENO GARCIA01:09:37

17. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:19:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1393ORIOL FARRE VILA01:04:58
21142FRANCESC MENOR DURAN01:05:50
31415KILIAN GARCIA JAMIN01:08:38

18. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:20:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES01:02:20
24894VICTOR CANAL GARCIA01:04:57
32381CÈSAR ARAUZO LLOBET01:13:12

19. - C.N. SABADELL - 03:20:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:57:56
22412DAVID AMOR EXPOSITO01:10:25
33984TONI MUÑOZ MARTÍNEZ01:12:12

20. - U.C. SANT CUGAT - 03:23:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1539MANEL MONTEYS VILANOVA01:04:51
24778RICARD PÉREZ BISBAL01:06:55
35789FRANCESC OTEO MARTÍN01:11:25

21. - CENTRE ATLETIC LAIETANIA - 03:23:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1229MANEL LÓPEZ SAMPIETRO01:02:24
2696ORIOL DELBLANCH SOLER01:04:15
3188OSCAR MUÑOZ SANTOS01:17:09

22. - CERCLE SABADELLES 1856 - 03:23:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15992EDUARDO DOZ GUZMAN01:05:08
22086JORDI CANALS ALMAZAN01:07:07
3154DANIEL MARIN ZORITA01:11:34

23. - C.N. CATALUNYA - 03:26:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12910BERNAT COROMINAS OLUCHA00:59:39
23006CARLES MARTI GERIN01:12:07
33005JUAN PI MIRA01:14:59

24. - CASBOI TRIATLO - 03:27:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13076DAVID GIL MOLDES01:01:49
21799KIKO CARMONA CEREZO01:09:50
31066JORDI VALLDEPERAS YZAGA01:15:52

25. - CLUB NATACIO VALLDOREIX - 03:29:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13465OSCAR OSTA RIERA01:07:16
23899ALBERT MAS MONTAÑÉS01:10:42
33952DAVID PROS CRUSAT01:11:20

26. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:31:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
15972MARC RIGUILLO BUTJOSA01:05:03
24599JAVIER GORDILLO CABELLO01:12:23
33805JOAN DE LA TORRE JIMENEZ01:14:05

27. - W3TRI CLUB ESPORTIU - 03:31:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13282ROGER BERNAT MACIAN01:08:17
25245ABEL JOVÉ DOLZ01:11:46
33974SEGUNDO LOPEZ TOLEDO01:11:47

28. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:31:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14688ISIDRO OT PADILLA01:02:01
21017CARLOS SALGADO PIZARRO01:06:40
33950JAVIER ALMELA OLLER01:23:13

29. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 03:32:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11100ALBERT ALGADO ENSEÑAT01:07:06
24237RODRIGO MIGUEL DIEZ01:09:33
33964ANTONIO GALLARDO MUÑOZ01:15:50

30. - EUROPA SPORTS CENTRE - 03:37:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12616JOSE MANUEL SÁNCHEZ LÓPEZ01:08:25
25493DAVID RUBIO PEÑA01:11:48
33422JAIME GUTIERREZ MARTINEZ01:17:20

31. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 03:41:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
15259ANGEL GALVEZ LINEROS01:08:09
22008PAU VIÑALS BROS01:10:27
35237ALEIX MORA SÁNCHEZ01:22:25

32. - TRIATLO JOVENT 79 - 03:51:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1477GONÇAL LÓPEZ VALOR01:10:32
24706ALEX LECEA LOPEZ01:12:58
31094JOSEP ORIOL CASADEMUNT SATORRE01:28:01

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32