RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
364 362 2 0 5 19 2 9 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 02:49:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO00:56:05
24106JOAN RUVIRETA BRUFAU00:56:19
34825ARNAU PERICAS FIGUERAS00:57:20

2. - C.N. MATARO - 02:51:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1778XAVIER CASAL ROMERO00:56:41
21587ALEJANDRO CORTIJO ROMEU00:57:15
3313DAVID ROVIRA DOÑATE00:58:01

3. - FASTTRIATLON CLUB - 02:53:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1280RODRIGO TORRES HERNAN00:56:02
2303ALBERT PARREÑO SAMPER00:57:09
33818SALVADOR ZURITA RIERA00:59:50

4. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 02:53:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:57:10
24779FERRAN ANGUERA GARCIA00:57:58
31176POL RECOBER PLANA00:58:00

5. - ABSOLUT SPORT - 02:58:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14743PHILIPP SCHWARZL00:57:13
2838DANIEL VELASCO GARCIA00:59:45
32888MOHAMED BENKTIB DAHBI01:01:26

6. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:00:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12256JAKUB CHARA00:59:40
23775MARC CASADEVALL GAYA01:00:11
32015JOSEP MARTOS CASTILLO01:00:57

7. - C.E. PICORNELL - 03:01:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER00:57:47
21772MARC ABULI LLUCH01:01:22
33271ISRAEL TURULL   FORNS01:02:10

8. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:01:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:55:56
23046DAVID JURADO GUILLEN01:02:02
32142ORIOL GOMEZ FELIU01:03:25

9. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:01:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11390ALBERT LOPEZ MUÑOZ00:57:46
2989ROGER SEGUI SARDA01:00:45
33362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ01:02:53

10. - TRIATLO 3MPORDA - 03:01:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑAS00:57:25
24986CLIMENT DOMINGO01:00:48
34594SANTI GIL CASADEVALL01:03:15

11. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:01:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14414ALBERTO DIAZ LOPEZ01:00:15
24415BENJAMIN LATORRE DESCANE01:00:22
31378JAUME SALVADOR LOPEZ01:00:55

12. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:01:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO00:59:43
2687JORDI FABRA  PARDO01:00:14
33090EDUARD GALLARDO MARTINEZ01:01:39

13. - GRUP ESPORTIU ESTEVE - 03:01:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13675JOSE SANCHEZ SIERRA00:59:49
23187GERARD FIGUERAS DOMENECH01:00:21
33277VICTOR GONZALEZ MUÑOZ01:01:40

14. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 03:02:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15411JORDI ALBA SANTAMARIA01:00:15
25976ALEX MATESANZ SALVADO01:00:18
34513JOAN HERRERA LOPEZ01:02:14

15. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:02:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:59:07
23154DANIEL SANCHEZ COBO01:01:39
33020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:02:10

16. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:03:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13304MANEL VACA LÓPEZ00:57:11
24834GUILLEM FERNANDEZ VILALTA01:02:15
34836ROGER ALBADALEJO CASTANY01:04:03

17. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:04:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1587SERGI CINCA MORROS01:00:18
25502XAVI TOMASA SERRANO01:01:21
32265MARC COSTA FORTUNY01:02:52

18. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:05:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON01:01:25
21430GOYO JURADO NAVAS01:01:50
3624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:01:54

19. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 03:06:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZ01:00:57
22830SERGI LASHERAS RABIONET01:02:40
32748JORDI HERNANDEZ MARTINEZ01:02:46

20. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:06:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1329GERARD MOLIST PALOMERAS00:58:03
25898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:02:29
33365XAVIER SOLER RODRIGUEZ01:06:05

21. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:07:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES01:00:26
24894VICTOR CANAL GARCIA01:03:00
35273VÍCTOR GARRO OLIVERA01:04:10

22. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 03:08:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
12755DAVID GARCIA RODRIGUEZ01:02:20
24603ERNEST ROURA PUIGDEVALL01:02:24
32415CRISTIAN MARTÍNEZ MEDINA01:04:05

23. - C.N. SABADELL - 03:09:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12929ANDREU HUIZINGA POL01:02:06
21171JOAN CARRASCO REVERTE01:02:54
34373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZ01:04:35

24. - C.E. PENEDES MARITIM - 03:11:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11503DAVID ALONSO VAZQUEZ01:02:20
23215JORDI VIDAL RUBIO01:03:21
31531JOSE MANUEL MARTIN PESCADOR01:05:23

25. - VILADECANS TRIATLO - 03:14:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
14626PEDRO PEREZ SANCHEZ01:02:51
21767CARLOS ALBERTO VILELLA PEREZ01:05:15
32897FRANCISCO REYES RAMIREZ01:05:59

26. - C.A. LES TORTUGUES - 03:14:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13794TONI SERRANO BARREIRO01:01:08
22355CARLES TABERNE BARRI 01:06:25
35719OSCAR FERNANDEZ CARRO01:06:59

27. - C.E. SISTRELLS - 03:16:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:01:50
25988RUBÉN GARCÍA CANO01:07:01
32987MARC ARMENGOD RUIZ01:07:50

28. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:17:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12923MARC TORO GARCIA01:00:13
2933PAUL CAIL01:01:30
33462KARLOS VIANA CATALAN01:15:51

29. - CT LA BISBAL D´EMPORDA - 03:18:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11621OMAR PALMA BASTERO01:03:57
24953PAU PLANAS MARQUES01:06:44
34962ANDREU JAILE ANDRES01:07:34

30. - CLUB ATLETIC PALAFRUGELL - 03:20:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
12802RAMON FIGUERAS MONER01:00:45
22795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALVO01:01:33
33198ALEX CAMARERO PONS01:18:14

31. - C.C.TRIATLÓ PALAFRUGELL - 03:22:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
15278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZ01:02:07
2689LLUÍS BONET OSORIO01:08:47
33495CARLOS CRUZ GALLEGO01:11:30

32. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:22:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:01:04
22986RAUL NUEVA FUENTES01:08:53
32498JUAN MANUEL BORRAS VIDAL01:13:00

33. - CASBOI TRIATLO - 03:27:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13076DAVID GIL MOLDES01:05:06
25867CARLOS OLIVARES GONZALEZ01:10:14
31799KIKO CARMONA CEREZO01:12:38

34. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:34:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13725ANDOR CANOVAS ALCALDE01:07:40
22363ENDIKA RUIZ LLAMOSAS01:13:11
32394JOSE SANDÁ PAZOS01:13:20

35. - CLUB NATACIO VALLDOREIX - 03:36:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13465OSCAR OSTA RIERA01:09:09
23899ALBERT MAS MONTAÑÉS01:12:11
33952DAVID PROS CRUSAT01:14:54

36. - CLUB ESCOLA TRIATLO IJ3 - 03:36:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
14995JORDI FORTIÀ BATALLÉ01:09:50
24996MARTÍ OLIVEIRA VICENS01:10:00
31398JOSE CARRERA HENRÍQUEZ01:16:49

37. - C.E.T. DISTANCE - 03:38:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13130MARC CANET01:06:27
21244IGNACIO GALLO FERRER 01:14:30
33824ROMAN JANE NOBLOM01:17:40

38. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:39:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:01:30
22520ANTONIO MARTOS GARCIA01:13:14
34316JOSEP GORDI SERRAT01:25:10

39. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 03:40:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12008PAU VIÑALS BROS01:09:30
24928VICTOR DOBLAS DIAZ01:09:32
33959LLUÍS MORENO BIGAS01:21:29

40. - CERDANYOLA CH - 03:41:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZ01:09:34
2823DANIEL GARCIA NIETO01:15:45
33392ANTONIO GARCIA NIETO01:16:13

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32