RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
286 280 6 0 5 24 2 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 03:10:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU01:02:12
24825ARNAU PERICAS FIGUERAS01:03:13
3791MARTI QUER PUJOL01:05:00

2. - FASTTRIATLON CLUB - 03:13:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER01:02:52
23250VÍCTOR AGUILERA REVUELTA01:04:44
3258JORDI CARRASCO BALDÓ01:05:27

3. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:13:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:03:03
2436JORDI BONET NIETO01:03:11
35210ALEJANDRO REAL SALANOVA01:07:30

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:14:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO01:03:08
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:04:18
34342JAUME GONZALEZ INSENSE01:07:10

5. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 03:17:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET01:02:56
25621JOHN MANUEL GALINDO ROONEY01:05:36
35507CLAUDIO DI PIETRO01:08:57

6. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:18:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12451JONATHAN ARRUFAT MAYA01:03:54
2407JOAN WAGER PONS01:07:06
3833DANIEL CAMPOS HUERTAS01:07:06

7. - ABSOLUT SPORT - 03:19:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14743PHILIPP SCHWARZL01:03:52
2838DANIEL VELASCO GARCIA01:05:38
32888MOHAMED BENKTIB DAHBI01:10:04

8. - C.N. TARRACO - 03:20:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
15221IGNACIO FERNANDEZ JARILLO01:05:13
23982RAFA PRADO GARCIA01:05:20
32068JORDI GARCIA FERNANDEZ01:09:45

9. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:22:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12957ORIOL ARGUDO CAMPS01:05:06
22171VICENTE BLASCO LUZ01:07:03
34773FRANK GARCIA SOLER01:09:57

10. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:22:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11158MANEL ZUÑIGA FERRE01:04:56
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:08:23
32902DAVID FORN FRIAS01:08:51

11. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:22:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO01:04:27
2687JORDI FABRA  PARDO01:07:15
32791DANIEL RATERA RAMOS01:10:42

12. - C.N. MATARO - 03:23:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1778XAVIER CASAL ROMERO01:03:26
2269JAVIER CASTRO ROMERO01:07:14
35263MIGUEL LUCENA JUVE01:13:06

13. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:24:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA01:04:22
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:08:27
31556TONI MONTERO ROMERO01:11:23

14. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:25:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
14415BENJAMIN LATORRE DESCANE01:08:03
24414ALBERTO DIAZ LOPEZ01:08:06
31378JAUME SALVADOR LOPEZ01:09:19

15. - C.E. PICORNELL - 03:26:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13712JORDI MONSERRAT TALTAVULL01:07:07
24476CARLES SERRANO GUASCH01:08:24
3728ALBERTO VIZCAINO NICOLAS01:10:52

16. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 03:30:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
15976ALEX MATESANZ SALVADO01:08:59
21456JAUME DE DIAGO CALLAO01:10:00
32601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCO01:11:57

17. - C.A. IGUALADA - 03:33:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
15521JOSEP MARIA PLANELL01:09:38
22070DAVID SEVILLA CASTILLO01:11:55
32919RAMON LLADO RIBA01:12:24

18. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:34:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12267ÀNGEL GABÁS POLO01:11:24
23763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN01:11:24
3307JORDI MARCO JORDAN 01:11:45

19. - C.A. LES TORTUGUES - 03:35:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13794TONI SERRANO BARREIRO01:07:48
23628DAVID CASTILLO TAMAYO01:12:30
35713SERGIO GARCIA MANZANO 01:15:15

20. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:36:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
11513ERIC BESORA MOLINS01:10:29
23362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ01:12:27
32283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONT01:13:58

21. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:37:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
13227PAU LORENZO SENDIÑA01:07:31
23052JORDI ROYES YUBERO01:07:34
33462KARLOS VIANA CATALAN01:22:33

22. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:38:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14556ADRIAN RODRIGUEZ01:11:14
23184TONI GONZALEZ MUÑOZ01:13:25
33725ANDOR CANOVAS ALCALDE01:13:25

23. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:38:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1329GERARD MOLIST PALOMERAS01:05:04
21601MARC PONS BONJORN01:16:41
33906ORIOL PONS BONJORN01:16:41

24. - C.N. SABADELL - 03:39:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
14373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZ01:11:32
23830ANTONIO LARA CASADO01:13:28
3787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ01:14:22

25. - CERRR IGUALADA - 03:39:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
15635RICARD ALVAREZ HERMS01:08:55
23194JOEL SIBILA DE TENA01:14:09
33987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS01:16:47

26. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:41:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15854ESTEVE OLIVÉ BOIX01:07:55
21653ALBERT TRULLAS JIMENEZ01:14:24
35940ALBERT DE LA TORRE JIMÉNEZ01:19:30

27. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:43:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13046DAVID JURADO GUILLEN01:11:21
23217JONATAN ALCARAZ CLUA01:12:28
32142ORIOL GOMEZ FELIU01:19:36

28. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:44:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
15708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ01:12:14
22875XAVIER CELMA GAMO01:12:34
32251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA01:19:23

29. - CERDANYOLA CH - 03:46:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
14192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIA01:14:55
24126JAVIER BUISÁN GUARGA01:15:09
33472BERNAT FERRIOLS COLOMAR01:16:09

30. - VILADECANS TRIATLO - 03:47:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11767CARLOS ALBERTO VILELLA PEREZ01:11:55
24626PEDRO PEREZ SANCHEZ01:12:50
34656MARIO SOLA GUTIERREZ01:23:01

31. - CLUB NATACIO RUBI - 03:56:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12958ORIOL OLIVAN JORBA01:18:16
2370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUE01:19:07
3152ALBERT CALVO MORENO01:19:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32