RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
386 375 7 4 10 40 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 05:56:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU01:56:05
22426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO01:58:04
31782CRISTIAN BAIZAN DIAZ02:02:03

2. - C.N. MATARO - 06:00:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1778XAVIER CASAL ROMERO01:59:49
21580ANTOLI FAURIA TORRENT02:00:07
3281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA02:00:38

3. - C.N. REUS PLOMS - 06:08:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS01:59:44
24107XAVI QUERALT FORCADELL 02:03:46
3388ELOY SERRANO RODRIGUEZ02:05:15

4. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 06:13:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET02:01:10
25507CLAUDIO DI PIETRO02:03:45
34967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ RAMOS02:08:29

5. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 06:17:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA02:00:18
22612ABEL ALMODOVAR MORALES02:08:01
33167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ02:09:30

6. - C.T. S.J. ABADESSES - 06:18:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1329GERARD MOLIST PALOMERAS02:02:54
21476ADRIAN MERINO FERNANDEZ02:03:57
35898FRANCESC LOPEZ MARISCAL02:11:44

7. - CLUB GASSS TRIATLO - 06:23:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12451JONATHAN ARRUFAT MAYA02:01:33
2833DANIEL CAMPOS HUERTAS02:07:03
32999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO02:14:26

8. - ABSOLUT SPORT - 06:23:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12891ARNAU MARTINEZ MUR02:02:21
23701ZOÉ SORIA FERNANDEZ02:08:06
32888MOHAMED BENKTIB DAHBI02:12:57

9. - CLUB NATACIO RUBI - 06:23:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15552CARLOS RUIZ MARTÍNEZ02:06:42
21589ENOC NAVARRO VALLES02:07:28
3853MANOLO GONZALEZ CUEVAS02:09:43

10. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 06:27:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
11158MANEL ZUÑIGA FERRE02:02:09
25896SALVADOR GRAN ESTEVE02:07:24
34611RAFAEL BURN ALVAREZ02:18:21

11. - C. TRIATLO MONTORNES - 06:29:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO01:57:01
23046DAVID JURADO GUILLEN02:08:54
33217JONATAN ALCARAZ CLUA02:23:45

12. - CERDANYOLA CH - 06:30:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1691GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYAS02:07:14
22591JOSE LUIS MORENO RAMIREZ02:11:13
33003ALEX PLA LORENTE02:11:54

13. - CERRR IGUALADA - 06:30:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
14290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERNANDEZ02:07:45
21049ORIOL DALMAU ROSET02:10:03
34711ANTONIO ROMERO BELTRAN02:12:42

14. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 06:34:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID02:08:13
2169DANI JUAN SALLES02:11:27
35411JORDI ALBA SANTAMARIA02:15:13

15. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 06:35:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14342JAUME GONZALEZ INSENSE02:06:29
23020FRANCISCO COLLE PEREIRA02:13:37
33976XAVIER DE BLAS GONZALEZ02:15:04

16. - C.E. PICORNELL - 06:36:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER02:09:33
23930DIEGO MORAL MARTEL02:12:16
35816MATTHIEU LOUIS02:14:16

17. - CLUB NATACIO CALDES - 06:36:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12727NOEL FORNE VALENCIA02:11:36
24218JORDI TORREJON GONZALEZ02:11:50
3469RUBEN RODRIGUEZ SEGURA02:12:58

18. - CLUB TRI5U - 06:39:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14905FRANCESC TORRES02:08:41
23144ERIC TORREJON COSTARROSA02:12:28
33158MARC GRATACOS MARTI02:17:59

19. - C.N. SABADELL - 06:40:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1739JORDI AGRAMUNT LUZON02:08:51
23456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA02:14:18
35385XAVIER GALLARDO ROMAN02:17:36

20. - TRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVA - 06:40:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1304ALBERT TORRENT MARTINEZ02:06:07
25368EDUARD PALOMER ROCA02:10:36
31236ALBERT OLCINA PUIGDEVALL02:24:11

21. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 06:41:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1658ISMAEL AYESTARAN VELAZQUEZ02:09:07
23090EDUARD GALLARDO MARTINEZ02:10:45
34490IGNASI FREIXA FURIO02:21:25

22. - UNIO ATLETICA RUBI - 06:44:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13887RICARD VALENZUELA CRUZ02:10:59
2714SANTI SANCHEZ ALMAZAN02:13:00
33844FEDERICO HABA MARTINEZ02:20:49

23. - C.E. SISTRELLS - 06:48:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
14587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN02:12:17
22993IVÁN BUSTOS LARA02:15:07
32987MARC ARMENGOD RUIZ02:21:34

24. - TRIATLO JOVENT 79 - 06:52:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14543CHRISTIAN MÉNDEZ JARO02:14:31
23926RUBEN SERNA APARICIO02:18:32
3150ALBERTO CUARESMA ALVAREZ02:19:20

25. - TRIATLO L´HOSPITALET - 06:52:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROLDAN02:15:31
24556ADRIAN RODRIGUEZ02:15:31
31248DANIEL CRUZ MENCIA02:21:50

26. - C.E. RAYOTEAM - 07:00:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
11529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEZ02:08:22
21627JAVIER CARVAJAL PICHEL02:14:04
31269ENRIC VICENTE ANDRES02:38:31

27. - C.E. PENEDES MARITIM - 07:06:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
13215JORDI VIDAL RUBIO02:19:47
21531JOSE MANUEL MARTIN PESCADOR02:20:14
35630RAUL GARCIA DOMÍNGUEZ02:26:01

28. - TRIATLO PALLEJA - 07:11:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12692JOSE MARIA VELEZ ROMA02:18:17
2350JOAN MONTEJO CUNILLERAS02:23:44
32839ALBERTO ARIAS LOPEZ02:29:35

29. - C.E.T. DISTANCE - 07:12:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11018FILIPPO FACCI02:18:11
23130MARC CANET02:27:22
31427ESTEBAN ARAUZO PALACIOS02:27:23

30. - CERCLE SABADELLES 1856 - 07:14:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
15992EDUARDO DOZ GUZMAN02:20:25
22086JORDI CANALS ALMAZAN02:26:48
35831JOSEP CARLES ANADON ESPACHS02:27:05

31. - TG TRIATLO SITGES - 07:27:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ02:20:01
21052SIMON LOBERA  JONES02:32:13
35960OSCAR MACIÀ ROJO02:35:23

32. - C.N. BADALONA - 07:31:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1488JOAN FABRE JORDAN02:11:49
25487XAVIER RECASENS DE LA PIÑERA02:32:20
32240JAUME GUBERN BOIX02:47:18

33. - GAVA TRIATLO - 07:33:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11615MIGUEL GORDON CAÑIZARES02:19:58
21614MIQUEL HUESO VILLACRECES02:20:32
32400JOSEP HUGUET GARCIA02:52:58

34. - TRI2WIN - 07:39:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12427JORDI GONZALEZ BARO02:31:22
23497ANTONIO GARCIA MOLES 02:34:03
3475JAUME COMAS VIÑALS02:34:03

35. - W3TRI CLUB ESPORTIU - 07:45:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15871ALVARO LECHUGA SAPIÑA02:27:57
21332JOSE ANTONIO LOPEZ FERNANDEZ02:38:44
32315HECTOR MOLINA GIMENEZ02:39:18

36. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 07:53:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12267ÀNGEL GABÁS POLO02:16:54
25812ROGER ANTICH BRIBIAN02:28:56
3226SERGI MARTINEZ PEÑA03:07:55

37. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 07:55:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13665RAFAEL FERNANDEZ RAMIREZ02:26:16
22008PAU VIÑALS BROS02:39:05
35237ALEIX MORA SÁNCHEZ02:50:30

38. - CLUB TRIATLO SABADELL - 08:04:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12970RAUL DIEZ FERRER02:25:59
24481JOSE GOMEZ PUYOL02:37:44
34316JOSEP GORDI SERRAT03:00:40

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32