RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
104 95 9 0 6 22 3 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:36:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:45:26
2436JORDI BONET NIETO01:53:47
3294MARCEL GUAL ANDUJAR01:57:02

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 05:36:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1826OMAR MARTINEZ OSUNA01:49:26
21512SERGI CARDONA ROSANAS01:52:31
33895XAVIER MADRONA VILA01:54:50

3. - C.N. REUS PLOMS - 05:46:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:50:50
21574ERIK MERINO ALAMINOS01:56:59
35872ALBERT TORRES CARLES 01:58:38

4. - CERRR IGUALADA - 06:00:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1147JOAN FREIXA MARCELÓ01:45:17
2741FRANCESC JOVE RIART01:55:41
34314IVAN CORDON OCHOA02:19:18

5. - VEC CYCLING & RUN - 06:11:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11534SERGI PESARRODONA ROVIRA01:58:56
21524JORDI GALL HEBLE02:00:21
31550RICARD VALL MALET02:12:32

6. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 06:15:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12396JOAN GRAS SOLER01:53:07
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN02:10:56
34117CARLES SOLÀ BARDERA02:11:25

7. - C. TRIATLO MONTORNES - 06:17:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12133DAVID GALVANY JIMENEZ01:57:12
23213PASCUAL RODRIGUEZ REQUENA02:03:21
33853JOSEP RUBIO SOLA02:17:17

8. - CLUB MEDINA TRIATLO - 06:20:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:50:24
2416RAFAEL TORO MARTINEZ02:08:09
32482ALBERT PUYAL MASGORET02:22:08

9. - A. C. PARETS RAVET BIKE - 06:20:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14738LUIS BIELSA ALLOZA02:01:42
22153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT02:05:55
32136KIRIAN MARTORELL CARBONELL02:13:12

10. - C.N. VIC-ETB - 06:48:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR01:53:18
22053EDUARD RODELLAS PLA01:58:17
35824MARC RIERA BAILEN02:56:36

11. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 06:56:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15608ARNAU PAGÈS LÓPEZ02:15:43
2624ORIOL MAYNERIS PERXACHS02:19:41
31426GENÍS PURTÍ GRAU02:20:51

12. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 07:00:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1244JOSEP A. PEREZ MARIN02:02:54
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA02:02:54
32664DAVID OTAL DE SANROMA02:54:46

13. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 07:02:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTTNEZ02:12:44
25899JOSEP LLEONART SUBIRANA02:13:32
31159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO02:35:57

14. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 07:36:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZ02:24:00
22673OSCAR RAMON IBAÑEZ02:35:04
35317JAUME PLANES OCAÑA02:37:48

15. - C.A. IGUALADA - 08:05:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12372SERGIO MESAS RUBIO02:31:04
2732OSCAR PEREZ SERRANO02:32:17
34634ALBERT AGUIRRE RIAL03:02:37

16. - C.N. CATALUNYA - 08:07:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1325FERRAN BARCELO BADIA02:23:47
2665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGUILAR02:45:47
3810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGARED02:57:35

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32