RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
213 201 12 0 4 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:09:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
11389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:20:16
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:24:03
33614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:25:15

2. - CERRR IGUALADA - 04:09:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12455XAVIER JOVE RIART01:20:18
2147JOAN FREIXA MARCELÓ01:22:58
3741FRANCESC JOVE RIART01:26:36

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:13:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:22:52
2826OMAR MARTINEZ OSUNA01:24:02
35715JOSEP CASAS CASANOVA01:26:56

4. - C.N. REUS PLOMS - 04:14:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:24:01
21220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:24:58
32524JORDI RIAL COMELLAS01:25:03

5. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:19:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1436JORDI BONET NIETO01:24:12
21265ALBERT CAMPS SERRA01:26:53
33741IVAN ACOSTA SEGOVIA01:28:12

6. - C.N. VIC-ETB - 04:29:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1831ALBERT TARTER BRAVO01:27:08
22053EDUARD RODELLAS PLA01:29:45
31154TONI CASALS CASTELLAR01:33:02

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:34:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11484ORIOL AGUILERA AGUSTÍ01:30:04
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:31:40
3184FERRAN CALERO GONZALEZ01:32:29

8. - A. C. PARETS RAVET BIKE - 04:40:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT01:29:35
22136KIRIAN MARTORELL CARBONELL01:34:55
32271JAIRO GARCIA ALONSO01:35:37

9. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 04:42:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13447FERRAN BALCELLS PICART01:29:04
23903MARC CIRERA CASELLAS01:30:09
3693DAVID LOPEZ RUIZ01:42:50

10. - C.A. IGUALADA - 04:44:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
14428JOAN RIERA BALCELLS01:32:16
24427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA01:35:00
35521JOSEP MARIA PLANELL01:37:17

11. - C.T. S.J. ABADESSES - 04:46:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
15880DAVID MALAGON LOPEZ01:27:57
25898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:35:10
33631DAVID VIANA CASAS01:43:28

12. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 04:47:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11547DAVID LUIS PERELLO01:33:59
2867SANTI BARRERA MARTTNEZ01:34:23
35899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:38:49

13. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 04:50:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12033JAN MARGARIT SOLE01:26:19
22515JORDI MUELA CASTRO01:40:53
31686CARLOS MOLINA ROBLES01:43:44

14. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 05:22:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
13284SERGI PUIGFEL MORENO01:41:11
21702JAUME CANELA MATEU01:46:03
31747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZ01:54:48

15. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:25:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUÍS AMAT TARDIU01:42:12
2435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA01:51:17
33948MARIO LOBERA VIZCAINO01:51:44

16. - TRIATLO PALLEJA - 05:41:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12692JOSE MARIA VELEZ ROMA01:51:45
25456ALEJANDRO CARRILLO01:53:00
31338VICTOR MIGUEL GABARRON BENÍTEZ01:56:55

17. - C.E. PENEDES COSTA DAURADA - 05:53:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1395MARCOS DÍAZ JIMÉNEZ01:50:45
24479DANIEL SERRANO COLL01:56:32
3274XAVI SERRANO COLL02:06:16

18. - TG TRIATLO SITGES - 06:16:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13141BORJA PARRA ALBARES02:02:05
25874ALEX CASANOVAS FIGUERAS02:03:58
35628RODOLPHE THUILLIER BELMONT02:10:34

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32