RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
224 211 13 0 6 21 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:53:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:34:14
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:39:33
33614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:39:45

2. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:55:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1436JORDI BONET NIETO01:38:18
2224ALBERT SOLEY CASTELLS01:38:40
31265ALBERT CAMPS SERRA01:38:49

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:58:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11525ADRIA NOGUERA SOLDEVILA01:37:04
23895XAVIER MADRONA VILA01:39:10
3826OMAR MARTINEZ OSUNA01:42:33

4. - C.N. REUS PLOMS - 05:03:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:38:58
23894MARC CASANOVA SOLA01:40:32
32524JORDI RIAL COMELLAS01:43:42

5. - C.N. VIC-ETB - 05:16:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR01:42:54
2831ALBERT TARTER BRAVO01:44:08
3835RAMON SALVANS ISERN01:48:58

6. - CERRR IGUALADA - 05:22:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1147JOAN FREIXA MARCELÓ01:39:54
24802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:44:25
34314IVAN CORDON OCHOA01:58:27

7. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:25:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12396JOAN GRAS SOLER01:40:44
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:51:47
32923MARC TORO GARCIA01:53:27

8. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 05:32:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12033JAN MARGARIT SOLE01:42:25
22025JORDI UREÑA LARA01:52:59
32470XAVIER DURAN JUVINYA01:57:22

9. - C.T. S.J. ABADESSES - 05:34:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
15880DAVID MALAGON LOPEZ01:45:15
25898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:52:33
31681CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:56:33

10. - CLUB TRI-BU - 05:42:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
11299ROGER GOMEZ PIEDRA01:53:58
21765JOAN SERRA RODRIGUEZ01:54:13
3857JAUME FREIXES PUIG01:54:31

11. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:46:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1244JOSEP A. PEREZ MARIN01:51:05
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:53:16
31112JOSE MARIA RODRIGUEZ CARMONA02:02:04

12. - A. C. PARETS RAVET BIKE - 05:59:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT01:49:36
22271JAIRO GARCIA ALONSO01:58:52
32131ORIOL FORNS NADAL02:10:53

13. - VEC CYCLING & RUN - 06:03:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11534SERGI PESARRODONA ROVIRA01:49:08
21550RICARD VALL MALET02:03:41
31535MANEL HIDALGO ÁLVAREZ02:11:02

14. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 06:10:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTTNEZ01:55:42
2206ALBERT ROCA VELAZQUEZ02:04:45
31547DAVID LUIS PERELLO02:09:52

15. - CENTRE ATLETIC LAIETANIA - 06:11:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1696ORIOL DELBLANCH SOLER02:00:59
23624JOSE BACARDI MAYOR02:00:59
31608IVÁN REDONDO VALERA02:09:32

16. - C.N. MATARO - 06:20:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14690ORIOL GILI RICO01:54:02
25263MIGUEL LUCENA JUVE02:08:36
32183GERMAN GARROTE BORRULL02:17:33

17. - C.E. SISTRELLS - 06:21:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI02:04:57
2233JUAN ANTONIO CRESPO02:07:24
34587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN02:09:36

18. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 06:25:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13284SERGI PUIGFEL MORENO02:05:48
22496VICTOR SANCHO GARRIGA02:09:20
35944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZ02:10:06

19. - CERDANYOLA CH - 06:31:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13003ALEX PLA LORENTE02:02:44
24652ANTONIO GARCIA GARCIA02:07:00
32447GREGORY FIERENS02:21:46

20. - C.E. PICORNELL - 06:35:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1685ALEX GIL  NAVARRO02:09:30
2728ALBERTO VIZCAINO NICOLAS02:10:24
3672JORDI BAUS RAMON02:15:19

21. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:41:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:57:32
25956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA02:15:19
31658MANUEL RUANO RODRÍGUEZ02:28:12

22. - CERCLE SABADELLES 1856 - 07:04:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1165ANDRES LUQUE MESA02:14:12
2154DANIEL MARIN ZORITA02:22:10
31664JOAN FONTANET GORDILLO02:28:37

23. - T3R TRIATLO - 07:07:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1264GONZALO MARCHENA MARSET02:17:16
24227ANTONIO SOLIS JIMENEZ02:24:49
31673ROGER BOSCH SEGARRA02:25:30

24. - W3TRI CLUB ESPORTIU - 07:19:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13282ROGER BERNAT MACIAN02:17:56
24271JAVIER VILLAR VILLAR02:28:26
35245ABEL JOVÉ DOLZ02:32:57

25. - CLUB VO2 - SURAL - 07:28:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11507ELOI SOLA LAGARES02:06:50
21504RICARD TORRES PUIGHERMANAL02:36:59
32548ALEXIS GUILLÉN LERROUX02:44:15

26. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 07:35:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
14112ALEJANDRO TORO TOMAS02:08:27
25405MIGUEL TRIGUERO MOLINA02:21:35
35952RUBEN FERNANDEZ ENCINAS03:05:50

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32