RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
191 177 13 1 5 18 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 04:50:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:35:50
23894MARC CASANOVA SOLA01:36:37
32524JORDI RIAL COMELLAS01:38:01

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:56:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:37:24
2826OMAR MARTINEZ OSUNA01:37:33
31512SERGI CARDONA ROSANAS01:41:50

3. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:57:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:36:28
23614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:37:28
3881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZ01:43:09

4. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:58:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1436JORDI BONET NIETO01:36:39
21265ALBERT CAMPS SERRA01:38:40
33741IVAN ACOSTA SEGOVIA01:42:55

5. - C.T. S.J. ABADESSES - 05:15:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11476ADRIAN MERINO FERNANDEZ01:34:36
21681CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:49:23
35898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:51:03

6. - A. C. PARETS RAVET BIKE - 05:24:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT01:44:59
24738LUIS BIELSA ALLOZA01:46:03
32136KIRIAN MARTORELL CARBONELL01:53:50

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:30:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11484ORIOL AGUILERA AGUSTÍ01:43:51
22808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:52:02
3184FERRAN CALERO GONZALEZ01:54:56

8. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:38:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1357LLUÍS BORRÀS RIERA01:51:58
23759MANUEL CARRION RUBIO01:52:01
32612ABEL ALMODOVAR MORALES01:54:36

9. - LA SALLE SPORT - 05:38:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1461DANIEL SAGRERA VULART01:51:18
23079ANGEL PAVON GARCIA01:52:33
3374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:55:01

10. - CLUB TRI-BU - 05:46:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15908ALBERT MENDOZA SILLERO01:42:15
25909MARC PUIG AMIEL01:51:02
35895MARTÍ FOREST TITOS02:13:00

11. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 05:52:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13447FERRAN BALCELLS PICART01:45:05
23903MARC CIRERA CASELLAS01:46:21
31620MARC MOLERO CAMPOY02:20:43

12. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 05:55:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTTNEZ01:52:28
25899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:54:20
31543JESUS MANUEL SONO RAZURI02:08:43

13. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 06:01:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11426GENÍS PURTÍ GRAU01:57:07
2624ORIOL MAYNERIS PERXACHS02:01:47
35608ARNAU PAGÈS LÓPEZ02:02:27

14. - CERRR IGUALADA - 06:07:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:44:00
24314IVAN CORDON OCHOA01:59:54
3877MANEL VIVANCOS GONZALEZ02:23:45

15. - C.N. VIC-ETB - 06:09:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12053EDUARD RODELLAS PLA01:48:32
25256GERARD FUMANYA SALVANS02:08:21
31611DAVID DOMINGUEZ NAVARRO02:12:34

16. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 06:19:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
15944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZ02:03:39
21747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZ02:06:01
32673OSCAR RAMON IBAÑEZ02:09:59

17. - TRIATLO PALLEJA - 06:55:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1350JOAN MONTEJO CUNILLERAS02:15:39
22692JOSE MARIA VELEZ ROMA02:15:39
31343BERNAT TERMES COLL02:24:17

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32