RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
204 196 8 0 6 22 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:15:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:44:11
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:44:47
33614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:46:46

2. - C.N. REUS PLOMS - 05:22:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:46:06
22524JORDI RIAL COMELLAS01:47:01
31220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:49:09

3. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:24:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1436JORDI BONET NIETO01:45:43
2294MARCEL GUAL ANDUJAR01:46:24
33741IVAN ACOSTA SEGOVIA01:52:05

4. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 05:28:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1938GABRIEL CROSAS SALVANS01:47:45
2826OMAR MARTINEZ OSUNA01:49:28
35392DANI BORDALLO ROVIRA01:51:14

5. - C.N. VIC-ETB - 05:48:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1831ALBERT TARTER BRAVO01:50:52
22053EDUARD RODELLAS PLA01:58:39
31154TONI CASALS CASTELLAR01:58:56

6. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 05:54:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12045SERGIO BERNABE ALIAS01:56:06
25896SALVADOR GRAN ESTEVE01:56:51
31458JOSE MIGUEL DIAZ BUTRON02:01:03

7. - CLUB TRI-BU - 05:58:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11765JOAN SERRA RODRIGUEZ01:59:03
2937SERGI DURBAU JULIA01:59:21
3857JAUME FREIXES PUIG02:00:16

8. - A. C. PARETS RAVET BIKE - 06:04:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT01:53:18
22136KIRIAN MARTORELL CARBONELL02:05:11
34738LUIS BIELSA ALLOZA02:05:59

9. - C. TRIATLO MONTORNES - 06:05:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11674MARIO SINUES MICO01:48:33
22168JOSEP LLUIS ESTEBAN FELIU02:05:20
32142ORIOL GOMEZ FELIU02:11:50

10. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 06:06:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11484ORIOL AGUILERA AGUSTÍ01:53:35
2996SANTI RIBOT TERRICABRAS02:04:20
31054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA02:08:29

11. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 06:07:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
11547DAVID LUIS PERELLO02:00:56
2867SANTI BARRERA MARTTNEZ02:02:43
35899JOSEP LLEONART SUBIRANA02:04:11

12. - C.T. S.J. ABADESSES - 06:16:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
15898FRANCESC LOPEZ MARISCAL02:00:54
21681CRISTIAN NAVARRO MARCOS02:00:55
33631DAVID VIANA CASAS02:14:48

13. - LA SALLE SPORT - 06:16:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1374DOMINGO ROIG VAZQUEZ02:01:46
2411RAMON BORRELL DANIEL02:04:23
33079ANGEL PAVON GARCIA02:10:45

14. - CERRR IGUALADA - 06:27:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:54:42
24314IVAN CORDON OCHOA02:12:19
31780JOAN RAMON PUJOL BANUS02:20:17

15. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 06:29:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13447FERRAN BALCELLS PICART01:58:59
22187ISMAEL MARTINEZ PONT02:10:36
33997CARLES GARCIA PANTRIGO02:19:47

16. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 06:31:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON02:05:41
25608ARNAU PAGÈS LÓPEZ02:08:47
31426GENÍS PURTÍ GRAU02:16:50

17. - C.A. IGUALADA - 06:35:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14429JORDI VIDAL VILASECA02:08:20
25223ORIOL CASTELLS MILLET02:11:21
35521JOSEP MARIA PLANELL02:15:36

18. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 06:42:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12496VICTOR SANCHO GARRIGA02:12:26
25944JORDI ROSSELLÓ GONZÁLEZ02:13:44
32673OSCAR RAMON IBAÑEZ02:16:00

19. - SOC ATLETICA CORBERA - 06:50:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUÍS AMAT TARDIU02:10:06
2153JOSEP MARIA ALSINA COSTA02:13:05
32200CARLOS ALBERTO ANGULO MARTINEZ02:26:58

20. - CLUB NATACIO BANYOLES - 07:00:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO02:10:43
2916ALBERT ROURA POL02:14:09
32121MARC VALLMAJO MICALÓ02:35:13

21. - CLUB NATACIO RUBI - 07:13:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11395FERNANDO GARROCHO ORELLANA02:13:28
22477RAFAEL HIERRO PEREZ02:19:28
31393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUEL02:40:08

22. - CERCLE SABADELLES 1856 - 07:23:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
15731CARLOS ALAVEDRA CAYUELA02:17:37
21664JOAN FONTANET GORDILLO02:27:47
31662GABRIEL SÁNCHEZ FARRUS02:37:44

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32