RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
307 307 0 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. CATALUNYA - 02:52:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1332SERGI MARTINEZ MERODIO00:56:54
2691GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYAS00:57:26
34475POL GIMENO FONQUERNIE00:58:10

2. - CLUB GASSS TRIATLO - 02:54:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12451JONATHAN ARRUFAT MAYA00:56:37
2849CRISTIAN FERNANDEZ DOMINGUEZ 00:57:15
34730CARLOS GRACIA CALET01:00:36

3. - UNIO ATLETICA RUBI - 02:56:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12171VICENTE BLASCO LUZ00:57:17
2714SANTI SANCHEZ ALMAZAN00:58:11
33887RICARD VALENZUELA CRUZ01:01:12

4. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 02:59:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13471CARLOS DELGADO GARCIA00:58:00
23147SERGI PRADOS SANCHEZ01:00:56
3531XAVIER HERENCIA SANCHEZ01:01:00

5. - C.E. RAYOTEAM - 03:00:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEZ00:58:02
21627JAVIER CARVAJAL PICHEL01:00:59
35618OSCAR PASTOR IGLESIAS01:01:19

6. - FASTTRIATLON CLUB - 03:00:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
14544MIQUEL RUBIO MORÓN00:59:55
23374DANIEL LUCENA BUSTOS01:00:15
32820ALBERTO CASADO AROCA01:00:17

7. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:00:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1796OLIVER GARRIDO LUQUE00:57:57
25404AMÓS VIEDMA ALONSO01:01:13
35405MIGUEL TRIGUERO MOLINA01:01:39

8. - CLUB NATACIO SITGES - 03:01:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA00:58:44
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:00:05
31760JOAN NEBLEZA MIRABENT01:02:16

9. - ABSOLUT SPORT - 03:01:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13035ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:00:18
25469DANIEL VELASCO GARCIA01:00:29
31670DANIEL ANTUNEZ TIRADO01:00:48

10. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:02:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:56:27
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:00:53
3249JORDI CELDRAN OTERO01:04:50

11. - CLUB NATACIO RUBI - 03:03:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES00:59:48
22036DIEGO GALVEZ CASADO01:01:28
35774FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMÍNGUEZ01:02:03

12. - DISTANCE LA SALLE - 03:03:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
11517MARC MARTINEZ MIRALLES00:57:25
23998JUAN BILBAO URIARTE00:58:13
33820EMILIO LINCOLN VILAPLANA01:07:56

13. - C.E. PENEDES MARITIM - 03:06:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11503DAVID ALONSO VAZQUEZ01:00:12
23215JORDI VIDAL RUBIO01:00:53
33643EDUARDO GARCIA RUIZ01:05:14

14. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:06:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA00:56:55
21513ERIC BESORA MOLINS01:02:55
3915JOSEP MARIA MORENO FURNER01:06:59

15. - CERDANYOLA CH - 03:07:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12065VÍCTOR GARANTO FAJO00:57:46
22448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZAN01:04:20
34126JAVIER BUISÁN GUARGA01:04:55

16. - C. ATLETISME MONTORNES - 03:07:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZ00:57:28
25282JOSE LUIS LORENTE FERNANDEZ01:01:42
32144SERGIO PULIDO PIÑA01:08:29

17. - C.N. MOLINS DE REI - 03:08:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11235JAUME ROY VICENTE01:00:44
2617DANIEL ALBALAT ARGÜELLO01:03:16
3945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZ01:04:38

18. - C.N. PRAT-TRIATLO - 03:09:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11502IVAN VALENCIA PEDRAZA01:00:37
24967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ RAMOS01:02:27
34703GERARD JOSEP ALCALDE GASCON01:06:17

19. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:09:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11412CRISTIAN PEREZ LATRILLA01:00:50
2393ORIOL FARRE VILA01:01:32
31415KILIAN GARCIA JAMIN01:07:13

20. - CERCLES SABADELLES 1856 - 03:09:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15992EDUARDO DOZ GUZMAN01:02:15
2165ANDRES LUQUE MESA01:02:26
35831JOSEP CARLES ANADON ESPACHS01:05:04

21. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:10:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
11025ÁLVARO GARCÍA GAÑÁN00:56:50
22861RICARDO MONASTERIO VIVES01:06:54
35772MARCO ANTONIO ESTRADA DIAZ01:07:04

22. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:11:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:02:28
24358JESUS RODRIGUEZ CHARLES01:02:28
31629ERIC ROIGE PASTOR01:06:11

23. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:11:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11479DANIEL ALARCÓN VILA01:03:00
2706XAVIER CODÓ GRASA01:04:11
33625CINTO DOMENECH01:04:14

24. - C.N. VIC-ETB - 03:11:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1835RAMON SALVANS ISERN00:58:55
23778DAVID BADOSA GONZÁLEZ01:05:00
33757SERGI LLAGOSTERA MAURI01:07:49

25. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 03:17:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
13727TONI NAVARRETE GARCIA01:01:51
2271XAVIER GUTIERREZ ROCA01:06:43
34157ALBERTO BLANCO GOMEZ01:08:27

26. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:19:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15795CLARET ROSSET HIDALGO01:00:13
25854ESTEVE OLIVER BOIX01:04:15
35971FERMIN BELLIDO MELLADO01:14:39

27. - CLUB ATLETIC CASTELLAR - 03:20:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
14291JOSEP BLASCO ARIAS01:01:24
25937DANIEL RODRIGUEZ GARCIA01:09:07
35938GERARD UGENA SAIZ-BUSTAMANTE01:10:00

28. - CLUB TRIATLO IRWL - 03:20:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13985JORDI BELLART SALMERON01:05:12
23370DAVID LUARNA GARCIA01:07:48
33383JOSE LUIS GARZON LANDABASO01:07:48

29. - C.N. SABADELL - 03:21:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12929ANDREU HUIZINGA POL00:59:47
25983JORDI GUIJARRO VALERO01:09:42
32412DAVID AMOR EXPOSITO01:12:10

30. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:22:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14688ISIDRO OT PADILLA00:59:34
21017CARLOS SALGADO PIZARRO01:04:07
33950JAVIER ALMELA OLLER01:19:15

31. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:25:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14546SERGI MOLERO CALVO01:04:13
24629JAUME CAÑAS BERNABEU01:10:27
35833TOMAS PALAO LLUCH01:11:09

32. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:26:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12640CARLES GARCIA DELGADO01:00:56
2462RAFAEL GIMENO GARCIA01:10:17
3895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:15:37

33. - C.E. NO TE PARES - 03:32:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
15998VICENT DOMÈNECH FERRI01:07:43
23168JOSEP SOTO PEREZ01:08:52
33859JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZ01:16:21

34. - GAVA TRIATLO - 03:35:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11619MARC GARCIA SERRAS01:04:27
25859RAFAEL ARAGÓN BORREGUERO01:14:27
32191JORDI PINO CONTRERAS01:16:11

35. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:47:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
15430JOSE MANUEL ORTEGA CASTELLANO01:07:00
22981JESUS DEL RIO GABAS01:11:16
35915MIGUEL DEL AMO LOZANO01:29:27

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32