RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
219 210 8 1 10 40 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 06:15:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU02:01:16
23645MARTI LAZARO CORDERO02:06:18
33949ADRIA BRUNET PORTET02:07:37

2. - C.N. REUS PLOMS - 06:16:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS02:02:39
2692EDUARD QUERALT RADUA02:05:53
32524JORDI RIAL COMELLAS02:08:04

3. - FASTTRIATLON CLUB - 06:17:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11262LUCAS MOLA DIAZ02:01:11
22829ANDREU MARIMON SASTRE02:06:12
3300ALBERT PARREÑO SAMPER02:09:42

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 06:29:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO02:06:51
2366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRALDE02:07:43
3248MARC RIUS CHARLES02:14:58

5. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 06:37:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13870RICARD COSTA PUIGPELAT02:11:55
25502XAVI TOMASA SERRANO02:12:16
3587SERGI CINCA MORROS02:13:24

6. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 06:44:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15890ÈRIC GAY JIMÉNEZ02:13:40
2377XAVIER CODONY RUAIX02:13:57
32908FÈIX PERDOMO PRATS02:17:10

7. - ESPORTIU RIPOLL - 06:45:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12491ALEIX FABREGAS  GRAÑON02:02:02
21515JORDI GARRIGA CANALS02:14:56
35279RAIMON AMARO PUJOL02:28:23

8. - C.N. MATARO - 06:46:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14690ORIOL GILI RICO02:13:35
22183GERMAN GARROTE BORRULL02:15:08
3273FRANCESC PRAT BABILONI02:17:28

9. - C.N. TARRACO - 06:46:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13672OSCAR MARTÍNEZ CASTRO02:11:24
23982RAFA PRADO GARCIA02:12:53
35221IGNACIO FERNANDEZ JARILLO02:22:28

10. - CERRR IGUALADA - 06:47:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
14289LLUIS SIMÓN BENET02:11:44
21049ORIOL DALMAU ROSET02:17:38
31211ISIDRE GUIXA MARTI02:17:56

11. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 06:51:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA02:12:37
21390ALBERT LOPEZ MUÑOZ02:15:55
35213NIL GAJA BALLARÓ02:22:37

12. - C.N. PRAT-TRIATLO - 07:01:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1363ALEX ZANUY FANALS02:15:02
24414ALBERTO DIAZ LOPEZ02:20:48
34841FRANCISCO JAVIER FOLGOSO CHAMORRO02:25:39

13. - CLUB NATACIO MINORISA - 07:02:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
14387LLUIS VILLARO CAPDEVILA02:11:00
2716ROBERT CANADELL PEÑA02:18:00
35217ALBERT PARRA MARTINEZ02:33:28

14. - TRIATLO PALLEJA - 07:05:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1357LLUÍS BORRÀS RIERA02:13:27
22692JOSE MARIA VELEZ ROMA02:22:12
3350JOAN MONTEJO CUNILLERAS02:30:06

15. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 07:07:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1687JORDI FABRA  PARDO02:10:51
22025JORDI UREÑA LARA02:19:43
34490IGNASI FREIXA FURIO02:36:53

16. - CERDANYOLA CH - 07:09:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12439BORJA ALVAREZ CARRASCO02:12:18
23003ALEX PLA LORENTE02:22:51
33804CLAUDIO MONTEFUSCO MASIP02:34:33

17. - UNIO ATLETICA RUBI - 07:12:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12171VICENTE BLASCO LUZ02:11:50
23887RICARD VALENZUELA CRUZ02:25:47
33844FEDERICO HABA MARTINEZ02:34:27

18. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 07:12:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1169DANI JUAN SALLES02:16:38
21456JAUME DE DIAGO CALLAO02:26:25
3173JORDI OLIVELLA PUJOL02:29:42

19. - CLUB NATACIÓ SITGES - 07:19:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA02:17:57
21516JESÚS LOPEZ SANTOS02:29:19
31506DAVID LOPEZ PIÑOL02:31:54

20. - C.E. PICORNELL - 07:27:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1685ALEX GIL  NAVARRO02:21:36
2922JOSE ALFONSO LORENTE TORRES02:29:53
31570FELIX CARMONA POU02:35:31

21. - CLUB TRIATLO SPARTRIANS - 07:34:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1556DANIEL SANZ FERNANDEZ02:22:24
2328JAUME AGUILERA LOPEZ02:24:58
31307ALEXANDRE SALDES BARBERA02:46:47

22. - C.TRIATLO CINGLES DE BERTI - 07:37:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
11626ANDREU BARTUI CASANOVA02:31:00
2657JOSE R. BERTOLIN EDO02:31:28
31596JOSE MARIA MORALES HERNANDEZ02:35:06

23. - C.T. S.J. ABADESSES - 07:37:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12640CARLES GARCIA DELGADO02:30:58
23369XAVIER SOLER RODRÍGUEZ02:31:39
3644ALBERT BOSCH RIERA02:35:08

24. - C.N. CATALUNYA - 07:41:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1750ANDRES JOSE SUAREZ GALLO02:23:13
2421OSCAR RODRIGUEZ JIMENEZ02:25:17
3969JOSEP LLUIS ARAN CATALAN02:53:16

25. - C.A. IGUALADA - 07:44:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14428JOAN RIERA BALCELLS02:16:26
2789JOSE ROQUE RIOS CUADROS02:29:08
35918ENRIC GUIX MÁRQUEZ02:58:36

26. - CLUB ESPORTIU SHISSE - 08:03:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13732ISAAC COLOMER GONÁZLEZ02:22:32
25987ARNAU GALÍ CASTRO02:46:38
31232PEP XAMPRÓ ENERIZ02:54:37

27. - C.E. PENEDES MARITIM - 08:03:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11526GIL LOPEZ DOMENECH02:27:17
23220ISAAC IDIARTE VALLS02:40:12
35742ALEX VERA GUZMAN02:56:26

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32