RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
438 427 10 1 6 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 02:51:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRÀCIA00:57:04
2280RODRIGO TORRES HERNAN00:57:16
3300ALBERT PARREÑO SAMPER00:57:24

2. - C.N. VIC-ETB - 02:53:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU00:56:15
22775ROGER SELLES OLOMI00:57:29
3391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS00:59:24

3. - CERRR IGUALADA - 02:56:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12455XAVIER JOVE RIART00:57:17
21049ORIOL DALMAU ROSET00:59:19
32339JESUS ALVAREZ HERMS00:59:32

4. - C.A. IGUALADA - 02:56:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA00:57:25
25919MARC MORENO MARTIN00:59:21
3717DANIEL SEGURA ELVIRA00:59:55

5. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 02:58:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN00:58:02
21158MANEL ZUÑIGA FERRE00:59:22
34611RAFAEL BURN ALVAREZ01:01:25

6. - CLUB NATACIÓ SITGES - 02:59:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI00:56:40
22312JOSEBA ARANA ESCALADA01:00:55
33792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA01:02:16

7. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 03:00:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ00:57:39
25523JOAN CUCURELL RAVETLLAT00:59:40
35524SERGI RIO MIRAT01:03:35

8. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 03:01:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12256JAKUB CHARA00:59:46
23299MANEL TORRES VELASCO01:00:23
33775MARC CASADEVALL GAYA01:01:06

9. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:02:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA00:59:21
21390ALBERT LOPEZ MUÑOZ00:59:35
31513ERIC BESORA MOLINS01:03:33

10. - C.N. PRAT-TRIATLO - 03:04:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1363ALEX ZANUY FANALS01:00:38
23673MARC CUNYAT CARBALLAL01:00:57
31206JOAQUIM GARCIA ROMERA01:02:47

11. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:04:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12171VICENTE BLASCO LUZ00:59:35
2714SANTI SANCHEZ ALMAZAN01:01:28
33887RICARD VALENZUELA CRUZ01:03:34

12. - C. ATLETISME MONTORNES - 03:04:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:57:05
21564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZ01:01:03
3603CARLOS AZNAR SABADO01:06:44

13. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:06:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
14342JAUME GONZALEZ INSENSÉ01:00:57
21493JOAN ALARCÓN VILA01:02:41
31054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:02:53

14. - DISTANCE LA SALLE - 03:06:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13998JUAN BILBAO URIARTE01:01:06
25966LUIS SALA-BELLSOLELL FERRER01:02:08
32625ALBERT CASAS MEYA01:03:21

15. - C.N. REUS PLOMS - 03:06:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1692EDUARD QUERALT RADUA00:57:35
21595JOSEP VILADOMS BELLART01:00:02
33469JOSEP Mª VIDAL VIDAL01:09:10

16. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:07:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1377XAVIER CODONY RUAIX01:01:13
22908FÈIX PERDOMO PRATS01:01:15
32905ERNEST PRAT VIVER01:04:41

17. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:08:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:59:08
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:03:18
31033DANIEL RIVERA LINARES01:05:34

18. - CLUB NATACIO RUBI - 03:11:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:00:50
22036DIEGO GALVEZ CASADO01:03:05
32477RAFAEL HIERRO PEREZ01:07:30

19. - C.N. CATALUNYA - 03:11:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1750ANDRES JOSE SUAREZ GALLO01:02:53
21078SERGI PI BOLTA01:03:39
32244MARC MAJOS CULLELL01:05:07

20. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:11:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15502XAVI TOMASA SERRANO00:59:04
25627XAVIER FARRÉ RIU01:04:48
31081GERARD PONS RODRIGUEZ01:07:53

21. - C.E. TRIATHLONBCN - 03:12:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
13644MIQUEL SOLÉ VIVES00:59:17
23808MARTÍN TORRES GALVÁN01:05:37
34753XAVI GOMEZ PALLARES01:08:00

22. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 03:13:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11203XAVIER GARCIA MONELL01:03:48
23147SERGI PRADOS SANCHEZ01:03:51
3531XAVIER HERENCIA SANCHEZ01:05:38

23. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:13:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14387LLUIS VILLARO CAPDEVILA00:58:13
2629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUD01:07:02
3815ALBERT LOPEZ CABALLERO01:08:11

24. - C.N. TARRACO - 03:13:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13982RAFA PRADO GARCIA01:00:19
23627JORDI TRAPÉ PÈREZ01:01:55
35221IGNACIO FERNANDEZ JARILLO01:11:13

25. - C.N. MOLINS DE REI - 03:15:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11235JAUME ROY VICENTE01:00:40
2617DANIEL ALBALAT ARGÜELLO01:05:18
32182SERGIO PINO REYES01:09:48

26. - C.E. PENEDES MARITIM - 03:18:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11503DAVID ALONSO VAZQUEZ01:00:57
23215JORDI VIDAL RUBIO01:03:51
32166MANOLO DEL VALLE CAPITÁN01:13:13

27. - CLUB TRIATLO LLEIDA - 03:20:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14488XAVIER GRÀCIA JOVELLAR01:05:54
25995FRANCESC ALBUERA REVERTÉ01:06:49
31702JAUME CANELA MATEU01:07:34

28. - TG TRIATLO SITGES - 03:21:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14500FREDERIC CORDERAS IBARZ01:06:20
24453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:06:24
33218SERGI RIBA MASSANA01:09:01

29. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:22:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11198ALBERT BARRACHINA MORENO01:00:46
22764SANTIAGO CEINOS SALDAÑA01:05:33
33352TOMAS CORREDOR PEREZ01:15:42

30. - P.C. CERVERA-TRIATLO - 03:22:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13446JORDI MONTRAVETA MOYA01:01:11
2333XAVIER BERNAUS ALDOMA01:05:47
33448JOEL CASTELLA ROVIRA01:15:39

31. - CERDANYOLA CH - 03:25:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1878SERGIO GUZMAN ARROYO01:06:23
25373JAVIER MIMOSO MORENO01:08:19
32947DIEGO RODRIGUEZ CATALAN01:10:59

32. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:26:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:07:24
24490IGNASI FREIXA FURIO01:09:02
31636CARMELO COLACIOS GAÑÁN01:09:50

33. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:27:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1490ALBERT LOPEZ ANTON01:05:04
21601MARC PONS BONJORN01:09:31
3462RAFAEL GIMENO GARCIA01:13:06

34. - GAVA TRIATLO - 03:27:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12288ANGEL SANCHEZ ILLANAS01:06:12
23411JESÚS MANZANO MARTÍNEZ01:08:42
33067JUAN LUIS FERNANDEZ MUÑOZ01:12:47

35. - C.N. CASTELLET TRIATLÓ - 03:33:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
15773TONI GARRIDO CASTILLO01:06:29
25451JOSEP MARIA ALCALA PRIETO01:11:10
34381EDU GUILLEN RUIZ01:15:41

36. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:33:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11412CRISTIAN PEREZ LATRILLA01:05:21
2635DANI CANADELL PICART01:12:21
32519DAVID ROMANCE VILARDELL01:15:59

37. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 03:33:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMPANO01:10:10
2571MIGUEL MEJIAS VALDERRAMA01:10:40
35398FRAN RUIZ ROMAN01:13:04

38. - C.E. INEF LLEIDA - 03:36:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11141MARC CLÈRIES ARAN01:06:50
23051LLUÍS MIQUEL PLA ARAGONÈS01:12:32
33995PAU JORNET RIBA01:17:16

39. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:36:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14688ISIDRO OT PADILLA01:00:26
21017CARLOS SALGADO PIZARRO01:08:36
33743JAVIER NICOLAS GARCIA01:27:51

40. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:38:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12910BERNAT COROMINAS OLUCHA01:01:35
22921DAVID GARCÍA BURÉS01:17:25
32915DANIEL MOLÉS SÁNCHEZ OCAÑA01:19:19

41. - CLUB ESPORTIU GIGGATRI - 03:45:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
15762FRANCISCO MARIN PALLISER01:12:05
25246ALBERT GANDARILLAS GIMENEZ01:15:04
32832ISMAEL VILLAR EGUSKIZA01:18:03

42. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:56:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13805JOAN DE LA TORRE JIMENEZ01:17:17
25940ALBERT DE LA TORRE JIMÉNEZ01:19:02
35971FERMIN BELLIDO MELLADO01:20:12

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32