RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
365 352 11 2 10 40 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. MATARO - 06:01:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1240LLUIS VILA AGUILAR01:57:45
22096PABLO LOPEZ MARTINEZ02:00:29
32098MARC ROVIRA DOÑATE02:03:30

2. - C. ATLETISME MONTORNES - 06:05:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO01:59:56
21184ROBERTO MARTINEZ CALDERON02:00:48
32393XAVI REYES SALAMANCA02:04:23

3. - C.N. VIC-ETB - 06:09:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1791MARTI QUER PUJOL02:02:47
2831ALBERT TARTER BRAVO02:03:15
33949ADRIA BRUNET PORTET02:03:32

4. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 06:10:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN02:01:57
21158MANEL ZUÑIGA FERRE02:04:04
32636JORDI FERRE CAPARO02:04:27

5. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 06:12:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1587SERGI CINCA MORROS02:03:19
25502XAVI TOMASA SERRANO02:04:14
33870RICARD COSTA PUIGPELAT02:05:15

6. - C.N. PRAT-TRIATLO - 06:13:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO02:01:03
2686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS02:05:46
37001RUBEN BARRIO LORES02:06:32

7. - CLUB NATACIO SITGES - 06:14:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI01:59:26
22312JOSEBA ARANA ESCALADA02:03:56
3372NICOLAS SAENZ BRIASCO02:10:44

8. - CLUB MEDINA TRIATLO - 06:15:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13614ROBERTO FIDALGO LOPEZ02:00:25
2416RAFAEL TORO MARTINEZ02:03:00
32482ALBERT PUYAL MASGORET02:12:08

9. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 06:18:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1589HERMIES BUSQUE CALSINA02:04:58
22025JORDI UREÑA LARA02:05:32
31377MARTI BIGORDA VILLALVA02:08:10

10. - CLUB NATACIO BANYOLES - 06:22:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13299MANEL TORRES VELASCO02:04:52
23775MARC CASADEVALL GAYA02:06:03
32817DAVID BUSQUETS MASSA02:11:08

11. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 06:23:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11542RAMON ZAPATA MAURI02:00:09
2169DANI JUAN SALLES02:10:58
32601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCO02:11:57

12. - TRIATLO JOVENT 79 - 06:24:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13785MARC MARIN GINESTA02:00:45
2511DAVID JIMENEZ ZAFRA02:09:31
3150ALBERTO CUARESMA ALVAREZ02:14:21

13. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 06:25:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA02:00:41
22024JORDI MATOS PARDO02:01:32
32343XAVIER ACOSTA JULIA02:23:16

14. - UNIO ATLETICA RUBI - 06:28:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12171VICENTE BLASCO LUZ02:04:35
2714SANTI SANCHEZ ALMAZAN02:12:11
33887RICARD VALENZUELA CRUZ02:12:12

15. - C.T. PARETS DEL VALLES - 06:30:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12004ALBERT JOSE GONZALVO02:05:29
22871JOSE MIGUEL HERRERA SIERRA02:10:26
32892SERGI MINGOTE MORENO02:14:40

16. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 06:30:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA02:06:48
21390ALBERT LOPEZ MUÑOZ02:10:06
31513ERIC BESORA MOLINS02:13:49

17. - DISTANCE LA SALLE - 06:32:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11517MARC MARTINEZ MIRALLES02:02:49
22625ALBERT CASAS MEYA02:13:11
35964XAVIER VALERO GONZALEZ02:16:53

18. - CLUB NATACIO RUBI - 06:36:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES02:04:40
21369JUAN ANTONIO CALERO PASCUA02:15:07
35774FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMÍNGUEZ02:17:00

19. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 06:37:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
14342JAUME GONZALEZ INSENSÉ02:09:17
21493JOAN ALARCÓN VILA02:13:57
31287JORDI MIRO I PEREZ02:14:03

20. - VILADECANS TRIATLO - 06:41:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11128BERNARDO GONZALEZ MARTINEZ02:12:31
23155FRANCISCO JAVIER LORENTE TRENADO02:12:45
34626PEDRO PEREZ SANCHEZ02:16:24

21. - CERDANYOLA CH - 06:42:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12439BORJA ALVAREZ CARRASCO02:07:31
22591JOSE LUIS MORENO RAMIREZ02:16:58
32263MARCOS COELLO MIGUEL02:17:55

22. - CLUB TRI5U - 06:42:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14905FRANCESC TORRES02:12:35
23926RUBEN SERNA APARICIO02:12:54
33144ERIC TORREJON COSTARROSA02:17:03

23. - CLUB GASSS TRIATLO - 06:44:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1849CRISTIAN FERNANDEZ DOMINGUEZ 02:05:39
2924DAVID GARRIDO RODRÍGUEZ02:13:08
32869PEDRO TALAVERA ROMERO02:25:29

24. - CERRR IGUALADA - 06:45:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
12339JESUS ALVAREZ HERMS02:04:17
21049ORIOL DALMAU ROSET02:08:54
33987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS02:32:40

25. - CLUB A.C.E. TRIATLO BOMBERS BARCELONA JG - 06:47:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1631CARLOS LUIS PERELLO02:02:51
23258RAUL CANOVAS CRUZ02:21:01
35978JAUME FONT VIRTUS02:23:50

26. - C.E. RAYOTEAM - 06:48:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEZ02:11:23
25422DAVID SOLER GRIMA02:15:35
31627JAVIER CARVAJAL PICHEL02:21:37

27. - CLUB NATACIO CALDES - 06:51:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12727NOEL FORNE VALENCIA02:16:39
24218JORDI TORREJON GONZALEZ02:16:53
33981XAVI VALLRIBERA RIERA02:18:20

28. - C.N. SABADELL - 06:54:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12929ANDREU HUIZINGA POL02:12:10
24373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZ02:16:59
35381CARLOS MORENO TIERNO02:25:49

29. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 06:55:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1377XAVIER CODONY RUAIX02:11:48
23657JORDI CHECA TRABAL02:16:42
35645MIQUEL AULADELL DORDAL02:26:47

30. - C.T. S.J. ABADESSES - 06:58:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12453OSCAR MARTINEZ LARIOS02:09:48
22478XAVI OLIVARES MENDEZ02:23:10
3490ALBERT LOPEZ ANTON02:25:21

31. - C.E. PICORNELL - 07:00:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
15816MATTHIEU LOUIS02:12:11
2922JOSE ALFONSO LORENTE TORRES02:13:35
3713OSCAR GOMEZ PAU02:34:15

32. - C.N. BADALONA - 07:13:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1488JOAN FABRE JORDAN02:12:35
22321HECTOR VENTEO FERNANDEZ02:26:05
32240JAUME GUBERN BOIX02:34:20

33. - TG TRIATLO SITGES - 07:13:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ02:20:24
24500FREDERIC CORDERAS IBARZ02:20:24
31052SIMON LOBERA  JONES02:33:10

34. - C.E. NO TE PARES - 07:17:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12895ANTONIO JAVIER MANCHÓN GONZÁLEZ02:22:23
25609MURILO RODRIGUES ALVES02:23:10
33990ANDRES GUERRERO SANCHEZ02:31:38

35. - CLUB TRIATLO SABADELL - 07:18:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
14652ANTONIO GARCIA GARCIA02:13:03
22950XAVIER CAPDEVILA ESTEVEZ02:31:20
32520ANTONIO MARTOS GARCIA02:33:46

36. - C.N. MOLINS DE REI - 07:56:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
14983RAFEL NADAL MOLL02:29:36
22127VÍCTOR OLIVE VIVANCOS02:43:08
34800VÍCTOR SUÑE ORTIN02:43:42

37. - FASTTRIATLON CLUB - 07:57:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14122CARLOS VIVES GASENI02:10:57
24129FRANCESC MOLINS RUIZ02:49:24
32841IVAN HIDALGO CABALLERO02:57:32

38. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 08:04:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11332JOSE ANTONIO LOPEZ FERNANDEZ02:36:44
22717LLUIS PLAZA CARBO02:41:35
32685JAVIER CORDOBA DURAN02:46:27

39. - GAVA TRIATLO - 08:11:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13815MARC SERRA MARIMON02:32:08
25859RAFAEL ARAGÓN BORREGUERO02:49:35
33978JOSE LORENZO CHAVES02:49:47

40. - TRIATLO L´HOSPITALET - 08:14:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12394JOSE SANDÁ PAZOS02:43:11
22981JESUS DEL RIO GABAS02:43:11
32363ENDIKA RUIZ LLAMOSAS02:48:26

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32