RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
403 394 5 4 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 02:40:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS00:53:13
21595JOSEP VILADOMS BELLART00:53:37
32524JORDI RIAL COMELLAS00:54:05

2. - C.N. VIC-ETB - 02:41:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU00:53:06
23949ADRIA BRUNET PORTET00:54:13
3822ORIOL DURAN DURAN00:54:18

3. - FASTTRIATLON CLUB - 02:43:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRÀCIA00:53:02
2280RODRIGO TORRES HERNAN00:53:31
33250VÍCTOR AGUILERA REVUELTA00:56:30

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 02:46:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15249JORDI RELATS MORENO00:53:45
2366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRALDE00:54:34
31493JOAN ALARCÓN VILA00:58:04

5. - C.N. MATARO - 02:52:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13081MARCO GAMEZ COBOS00:57:20
25646RAUL LOPEZ MARTINEZ00:57:38
3270JAVIER CIRCUJANO VALDERRAMA00:58:01

6. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 02:53:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:53:44
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ00:58:25
31033DANIEL RIVERA LINARES01:01:18

7. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 02:54:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11782CRISTIAN BAIZAN DIAZ00:53:53
22541XAVI BERÉ ARDANAZ01:00:13
31456JAUME DE DIAGO CALLAO01:00:30

8. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 02:54:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12256JAKUB CHARA00:57:03
22817DAVID BUSQUETS MASSA00:57:38
33776MARC SERRAT BARCELO01:00:01

9. - CLUB FIT GYM - 02:56:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13877ANDREU GARCIA QUINTANILLA00:57:19
25687ALEX LOPEZ CALAHORRO00:57:39
35923ENRIC PORTET LOZANO01:01:47

10. - TRIATLO PALLEJA - 02:57:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES00:57:04
22692JOSE MARIA VELEZ ROMA00:58:27
31340ALEX ALDOMA BRUFAU01:01:32

11. - C.T. PARETS DEL VALLES - 02:57:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15795CLARET ROSSET HIDALGO00:58:08
22871JOSE MIGUEL HERRERA SIERRA00:58:22
32892SERGI MINGOTE MORENO01:00:39

12. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 02:57:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1587SERGI CINCA MORROS00:55:09
21030JORDI VILA MORA01:00:45
3693DAVID LOPEZ RUIZ01:01:16

13. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 02:57:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJA00:58:46
24611RAFAEL BURN ALVAREZ00:58:46
3379SALVADOR TORRENTE MARTINEZ00:59:40

14. - CLUB GASSS TRIATLO - 02:57:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12451JONATHAN ARRUFAT MAYA00:54:19
24730CARLOS GRACIA CALET00:58:42
32869PEDRO TALAVERA ROMERO01:04:25

15. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 02:57:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:57:11
23794TONI SERRANO BARREIRO01:00:17
3624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:00:18

16. - C.N. PRAT-TRIATLO - 02:57:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11580ANTOLI FAURIA TORRENT00:58:17
23734VÍCTOR APARICIO PALOMAR00:59:20
35209DAVID RUBIO CERDÁN01:00:14

17. - DISTANCE LA SALLE - 02:58:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11517MARC MARTINEZ MIRALLES00:57:37
21773FERRAN GIONES VALLS01:00:09
32294BERNAT VALLS MATEU01:00:23

18. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 02:58:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA00:56:08
21513ERIC BESORA MOLINS00:59:49
3891MIQUEL PUJOL CASADEVALL01:02:53

19. - CERRR IGUALADA - 03:00:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
12339JESUS ALVAREZ HERMS00:54:37
25635RICARD ALVAREZ HERMS01:00:10
33760JOAN LLUÍS SOLANS PÉREZ01:05:16

20. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:02:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12453OSCAR MARTINEZ LARIOS00:57:33
2490ALBERT LOPEZ ANTON01:00:36
35948XAVIER SALA PUJOL01:04:25

21. - CERDANYOLA CH - 03:03:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1836RAÚL CAROZ SEGURA01:00:49
22591JOSE LUIS MORENO RAMIREZ01:01:13
34126JAVIER BUISÁN GUARGA01:01:36

22. - CLUB ATLETIC VAL D´ARAN - 03:04:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11106JAVIER CAVERO SAEZ00:58:50
24653JORGE RODRIGUEZ JIMENEZ01:01:51
33126MANUEL BROTO SALGUEIRO01:03:40

23. - CLUB NATACIO SITGES - 03:05:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1372NICOLAS SAENZ BRIASCO00:58:02
2362RODRIGO CARRIL MORALES01:03:36
31145NACHO ALCARAZ RUBIO01:03:46

24. - CLUB CICLISTA BANYOLES - 03:06:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1651JUAN VALSERA  ROBLES00:57:24
2670DANIEL JUNCA BAREA01:02:35
3301LLUIS FIGUERAS CASANOVAS01:06:05

25. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:06:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
14358JESUS RODRIGUEZ CHARLES01:01:09
22791DANIEL RATERA RAMOS01:02:25
34167SANTIAGO NOVELLON ARGÜELLO01:03:11

26. - ABSOLUT SPORT - 03:07:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13701ZOÉ SORIA FERNANDEZ00:59:00
23035ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:00:34
33119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZ01:07:47

27. - C. ATLETISME MONTORNES - 03:10:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12169RAUL CONSENTINO GARCIA01:00:53
24965ESTEBAN ANTEQUERA GUERRERO01:02:12
32142ORIOL GOMEZ FELIU01:07:32

28. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:12:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
15270ROBERT HUGAS PASCUAL01:02:09
21044RICARD ARANYÓ REGÀS01:02:46
32615XAVIER MIRANDA GARCIA01:07:32

29. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:16:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15921MANEL ASTALS DINARÉS01:02:38
21077FERRAN LASTRA GINÉ01:06:21
32716SERGI GORDON NAVARRO01:07:46

30. - EUROPA SPORTS CENTRE - 03:20:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12616JOSE MANUEL SÁNCHEZ LÓPEZ01:02:20
25493DAVID RUBIO PEÑA01:05:36
34505DIEGO SANCHEZ OCAL01:12:19

31. - TRIATLO RUNNING VIGIA - 03:21:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13173DAVID NEIRA PLA01:05:59
22592ISAAC GARCIA TORO01:06:27
33038ALBERT CAROZ SEGURA01:09:31

32. - C.E. PICORNELL - 03:27:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1236FERRAN HEREDIA POVEDA01:04:41
21165MANUEL RIVERA PÉREZ01:10:24
33687PEDRO BORGEO MATEO01:12:40

33. - CLUB ESPAI ESPORT WELLNESS - 03:30:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13616JOSE VEGA MARTINEZ01:09:02
23762ALBERT ESCURA SEBASTIAN01:09:54
33764ORIOL GILI CORBACHO01:11:16

34. - C.A. LES TORTUGUES - 03:30:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13628DAVID CASTILLO TAMAYO01:05:14
25916ROGER ANGLADA BUSQUETS01:11:16
33630ENRIC MORA FERIA01:14:27

35. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:31:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
14629JAUME CAÑAS BERNABEU01:08:54
25241IVAN CLAVIJOS ESTEBAN01:09:34
35617PABLO SELVA VILLALBA01:13:00

36. - C.N. SABADELL - 03:34:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12929ANDREU HUIZINGA POL00:57:57
2984JOSEP COLOME SOMOZA01:15:25
32411AGUSTI QUINTILLA RIBAS01:20:56

37. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:42:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12981JESUS DEL RIO GABAS01:09:23
22386ISMAEL BARCELO SERRANO01:14:28
35828MIGUEL PEREZ NUÑEZ01:18:17

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32