RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
139 127 2 10 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:19:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15392DANI BORDALLO ROVIRA01:25:08
23895XAVIER MADRONA VILA01:25:29
3826OMAR MARTINEZ OSUNA01:28:32

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:19:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:24:01
23614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:26:33
3261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZ01:28:40

3. - CLUB TRI-BU - 04:32:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
15908ALBERT MENDOZA SILLERO01:27:34
2857JAUME FREIXES PUIG01:32:18
3937SERGI DURBAU JULIA01:32:45

4. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 04:34:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13870RICARD COSTA PUIGPELAT01:29:34
24392OSCAR RECUENCO SALA01:32:23
33903MARC CIRERA CASELLAS01:32:37

5. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:35:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:23:32
23741IVAN ACOSTA SEGOVIA01:29:25
33249ALBERT SUBIRATS CALZADILLA01:42:07

6. - C.N. REUS PLOMS - 04:35:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12524JORDI RIAL COMELLAS01:29:17
25714GERARD ANTÓN LÓPEZ01:30:25
35872ALBERT TORRES CARLES 01:36:00

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:39:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1244JOSEP A. PEREZ MARIN01:29:46
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:33:52
32808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:35:23

8. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 04:39:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12025JORDI UREÑA LARA01:31:59
23447FERRAN BALCELLS PICART01:33:02
3589HERMIES BUSQUE CALSINA01:34:09

9. - SOC ATLETICA CORBERA - 04:51:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:34:39
21758ANTONIO JIMENEZ ESTRADA01:35:08
3161LLUÍS AMAT TARDIU01:41:52

10. - C.A. IGUALADA - 04:55:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
14433SERGI PUJABET SOLANICH01:35:40
2732OSCAR PEREZ SERRANO01:38:46
35917DAVID ARAGON HERNAEZ01:40:47

11. - CLUB FIT GYM - 04:56:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13878ANTONI NICUESA CASTAÑO01:36:32
23877ANDREU GARCIA QUINTANILLA01:38:42
35924JOSE MIGUEL RODRIGUEZ OLIVARES01:40:46

12. - C.N. VIC-ETB - 04:59:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11528TONI MANZANEQUE GUITART01:36:41
24686FERRAN FRANQUESA SENTIAS01:37:10
31755JOANJO RIVERA MARTINEZ01:46:02

13. - C.N. PRAT-TRIATLO - 05:10:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTTNEZ01:34:44
25989ALBERT SOLA COLOMERA01:47:27
31159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO01:48:00

14. - CLUB TRIATLO LLEIDA - 05:11:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11702JAUME CANELA MATEU01:40:40
25995FRANCESC ALBUERA REVERTÉ01:44:44
32673OSCAR RAMON IBAÑEZ01:46:14

15. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:12:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12087NESTOR NICOLAU RUIZ01:42:21
21033DANIEL RIVERA LINARES01:44:35
31556TONI MONTERO ROMERO01:45:25

16. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:13:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:38:44
25893XAVI ROMERO RUIZ01:45:18
34534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:49:24

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32