RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
361 331 29 1 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:19:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:23:44
21265ALBERT CAMPS SERRA01:26:00
33741IVAN ACOSTA SEGOVIA01:29:49

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:21:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:24:21
23614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:25:41
3261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZ01:31:42

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:25:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:23:58
23898JOSEP ITO RIU01:29:57
35392DANI BORDALLO ROVIRA01:31:05

4. - C.N. REUS PLOMS - 04:35:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:25:28
24501VICTOR PEREZ VAZQUEZ01:28:29
3388ELOY SERRANO RODRIGUEZ01:41:06

5. - CLUB TRI-BU - 04:39:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15908ALBERT MENDOZA SILLERO01:29:14
2847JORDI ARTAU PLENACOSTA01:34:47
3937SERGI DURBAU JULIA01:35:14

6. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 04:48:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12798FRANCESC MOLAS TARRES01:35:38
25890ÈRIC GAY JIMÉNEZ01:35:59
3763JOAQUIM COMAS ROCA01:37:20

7. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 04:51:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13870RICARD COSTA PUIGPELAT01:35:18
23903MARC CIRERA CASELLAS01:36:50
35842AITOR ROMAN ARCO01:39:24

8. - C. TRI. GRANOLLERS - 04:51:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1244JOSEP A. PEREZ MARIN01:34:29
22808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:37:58
3248MARC RIUS CHARLES01:39:13

9. - DISTANCE LA SALLE - 04:51:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1461DANIEL SAGRERA VULART01:28:52
2374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:39:57
31259RICARD VERDAGUER GARCIA01:43:09

10. - CLUB A.C.E. TRIATLO BOMBERS BARCELONA J.G - 04:59:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1631CARLOS LUIS PERELLO01:32:57
25978JAUME FONT VIRTUS01:38:19
3774LUIS ESTRELLA PASTOR01:47:52

11. - C.T. S.J. ABADESSES - 05:03:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11681CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:35:41
22490XAVIER COLOMER  BASSAGANYA01:40:22
35898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:47:21

12. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:09:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:39:31
21412CRISTIAN PEREZ LATRILLA01:39:46
35956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA01:49:44

13. - CERDANYOLA CH - 05:17:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12447GREGORY FIERENS01:40:03
22591JOSE LUIS MORENO RAMIREZ01:44:08
32223PABLO VILLAJOS PUNZANO01:53:44

14. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:21:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11758ANTONIO JIMENEZ ESTRADA01:38:42
25545MARC SABATE RIUS01:50:57
3435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA01:51:22

15. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 05:24:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
13730ANTONIO ESPINOLA HINOJOSA01:43:46
24600JESUS ARANDA OSUNA01:49:11
34112ALEJANDRO TORO TOMAS01:51:19

16. - CN VIC-ETB - 05:26:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11154TONI CASALS CASTELLAR01:33:17
25366ALBERT GUERRERO01:53:04
33463MIGUEL CASTILLO QUESADA01:59:44

17. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 05:26:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15910TONI ROQUE PUIG01:44:21
2531XAVIER HERENCIA SANCHEZ01:46:00
32611JORDI PLANAS MARTINEZ01:55:48

18. - CLUB TRIATLO LLEIDA - 05:26:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
12673OSCAR RAMON IBAÑEZ01:47:42
21780JOAN RAMON PUJOL BANUS01:48:59
31747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZ01:50:10

19. - CLUB NATACIO RUBI - 05:33:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15774FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMÍNGUEZ01:48:47
22477RAFAEL HIERRO PEREZ01:51:18
32444GONZALO MUÑOZ DOMINGO01:53:17

20. - CLUB NATACIO MINORISA - 05:57:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11598FERRAN VINYALS CORNELLA01:47:49
21168MARIANO MENDEZ CABRAS02:03:32
3738JOSEP SOLE VALLDAURA02:05:53

21. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 06:05:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA01:43:57
21722CARLES MASNOU MORENO02:06:39
3915JOSEP MARIA MORENO FURNER02:14:37

22. - C.N. PRAT-TRIATLO - 06:11:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZ01:56:31
25989ALBERT SOLA COLOMERA02:00:19
33734VÍCTOR APARICIO PALOMAR02:14:42

23. - C.N. SABADELL - 06:15:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
15983JORDI GUIJARRO VALERO02:01:11
21520VICENÇ CLARENA RIERA02:03:39
32310JOSEP GARCIA BROSSA02:11:06

24. - CERCLES SABADELLES 1856 - 06:40:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
15991MARC MARTI MATALONGA02:09:06
25992EDUARDO DOZ GUZMAN02:12:05
35985MANEL MUÑOZ PINTADO02:19:06

25. - C.N. CATALUNYA - 07:10:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11105ROGER BESORA NOYA02:05:17
2975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDES02:32:19
3971EDUARD ESPRIU FULLA02:32:39

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32