RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
127 121 5 1 5 24 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:49:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:33:36
23898JOSEP ITO RIU01:37:34
35967LLUÍS FIGOLS MORAL01:38:26

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:54:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZ01:36:33
23614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:37:21
3261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZ01:40:29

3. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 05:08:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12025JORDI UREÑA LARA01:41:48
23447FERRAN BALCELLS PICART01:42:29
3658ISMAEL AYESTARAN VELAZQUEZ01:43:45

4. - CLUB TRI-BU - 05:10:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1857JAUME FREIXES PUIG01:41:06
2937SERGI DURBAU JULIA01:43:23
35909MARC PUIG AMIEL01:45:42

5. - C. TRI. GRANOLLERS - 05:11:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1244JOSEP A. PEREZ MARIN01:40:37
22808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:44:41
31054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:46:05

6. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 05:13:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12798FRANCESC MOLAS TARRES01:42:13
2763JOAQUIM COMAS ROCA01:45:11
35890ÈRIC GAY JIMÉNEZ01:46:01

7. - CN VIC-ETB - 05:17:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
14589MARC COLLELL ALIER01:42:51
24686FERRAN FRANQUESA SENTIAS01:45:51
34103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH01:49:06

8. - C.E. TRIBIKE CABRILS - 05:20:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1424ORIOL BUCH BAUTISTA01:36:17
2776MARC REAL GARCIA01:38:00
31734JORDI CODINA ESCUERO02:06:38

9. - DISTANCE LA SALLE - 05:21:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1378MARCEL CARRERAS SOLER01:40:09
2374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:44:05
35964XAVIER VALERO GONZALEZ01:57:28

10. - CLUB NATACIO RUBI - 05:28:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:47:44
21369JUAN ANTONIO CALERO PASCUA01:50:02
32477RAFAEL HIERRO PEREZ01:50:15

11. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 05:29:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1693DAVID LOPEZ RUIZ01:44:49
2887MARTÍ SEUBA MACIA01:46:22
33997CARLES GARCIA PANTRIGO01:58:28

12. - CLUB TRIATLO LLEIDA - 05:30:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12496VICTOR SANCHO GARRIGA01:46:38
25353JOAQUIN CALVO SERRA01:49:12
32673OSCAR RAMON IBAÑEZ01:54:32

13. - C.T. S.J. ABADESSES - 05:35:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1619OSCAR PUNTI FIESTAS01:47:04
23906ORIOL PONS BONJORN01:52:21
35948XAVIER SALA PUJOL01:56:22

14. - CLUB FIT GYM - 05:39:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13878ANTONI NICUESA CASTAÑO01:50:31
25926MARC MAS RABIONET01:52:35
33877ANDREU GARCIA QUINTANILLA01:56:19

15. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:43:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15893XAVI ROMERO RUIZ01:52:03
25956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA01:53:02
34534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:58:04

16. - C.A. IGUALADA - 05:43:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14429JORDI VIDAL VILASECA01:46:51
25917DAVID ARAGON HERNAEZ01:57:09
3789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:59:12

17. - CLUB NATACIO MINORISA - 05:49:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11598FERRAN VINYALS CORNELLA01:50:04
21007ENRIC SERRA PRUNES01:55:22
35977XAVIER VILALTA ISANTA02:04:13

18. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 06:01:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1921PAU QUINTANAS PORT01:57:50
2926AGUSTIN BERTI BLANCO02:00:46
33776MARC SERRAT BARCELO02:03:07

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32