RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
141 138 3 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 04:19:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
15897ERIK DIAZ MARTIN01:24:10
23894MARC CASANOVA SOLA01:25:10
34501VICTOR PEREZ VAZQUEZ01:30:18

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:19:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1938GABRIEL CROSAS SALVANS01:25:17
23895XAVIER MADRONA VILA01:25:43
35392DANI BORDALLO ROVIRA01:28:51

3. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:34:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:26:58
2436JORDI BONET NIETO01:32:18
33741IVAN ACOSTA SEGOVIA01:35:09

4. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:38:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
13614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:26:27
2881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZ01:31:36
35901JAVIER MORO BARRIOS01:40:50

5. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 04:53:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13870RICARD COSTA PUIGPELAT01:36:25
2418RAMON VILA MORA01:38:31
3887MARTÍ SEUBA MACIA01:38:49

6. - C.T.S.J. ABADESSES - 04:56:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11681CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:34:47
25898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:38:01
32490XAVIER COLOMER  BASSAGANYA01:43:47

7. - C.N. PRAT-TRIATLO - 04:57:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1206ALBERT ROCA01:28:42
2342JORDI ARIAS SUNYER01:40:34
3354VICTOR DOBAÑO01:48:10

8. - C. TRI. GRANOLLERS - 04:59:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1244JOSEP PEREZ MARIN01:36:49
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:38:03
3996SANTI RIBOT TERRICABRAS01:44:22

9. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 04:59:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1763JOAQUIM COMAS ROCA01:39:31
25890ÈRIC GAY JIMÉNEZ01:40:06
3377XAVIER CODONY RUAIX01:40:06

10. - DISTANCE LA SALLE - 05:09:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:39:49
25899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:43:50
31727RUBEN SOLA FOX01:46:10

11. - CLUB TRIBU - 05:10:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1937SERGI DURBAU JULIA01:36:15
2847JORDI ARTAU PLENACOSTA01:46:40
35895MARTÍ FOREST TITOS01:47:16

12. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:23:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11758ANTONIO JIMENEZ ESTRADA01:41:24
21258ALBERT JIMENEZ ESTRADA01:50:19
3161LLUIS AMAT TARDIU01:51:54

13. - C.N. VIC-ETB - 05:33:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
11154TONI CASALS CASTELLAR01:33:08
25894JOAN IGLESIAS CORTINA01:58:24
31643RAMON SALVANS BOVER02:01:50

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:38:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:43:01
25893XAVI ROMERO RUIZ01:50:13
34534CARLOS CASTELLANO CARRASCO02:05:21

15. - C.A. IGUALADA - 05:57:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:49:50
2742JORDI COSTA SUBIRANA02:03:14
3821DAVID SEGURA CHECA02:04:48

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32