RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
302 293 6 3 7 34 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 04:44:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZ01:33:12
21574ERIK MERINO ALAMINOS01:33:37
33672OSCAR MARTÍNEZ CASTRO01:37:39

2. - C.N. VIC-ETB - 04:44:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1791MARTI QUER PUJOL01:33:55
2943DANI BAYES PRAT01:34:34
3398ARNAU BELLAPART LAS HERAS01:36:13

3. - C.N. PRAT-TRIATLO - 04:48:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11311LUCAS CHIRICO01:35:24
2790ANDRES BARBERO SANCHEZ01:35:40
3363ALEX ZANUY FANALS01:37:47

4. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:50:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:35:55
2344ALEIX LLAVERIA JIMENEZ01:36:26
3507AITOR ALEJANDRE GONZALEZ01:38:15

5. - CERRR IGUALADA - 04:50:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11267ROGER ROCA DALMAU01:30:23
21211ISIDRE GUIXA MARTI01:37:09
32194SERGIO BURON DE LA TORRE01:43:19

6. - C.E. PICORNELL - 04:52:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER01:36:17
21498OCTAVI MARTI DIAZ01:36:23
3172XAVIER MARTIN ENSENYAT01:39:54

7. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 04:54:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA01:35:17
22024JORDI MATOS PARDO01:35:44
33167EMILIO SANPEDRO01:43:58

8. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 04:55:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1589HERMIES BUSQUE CALSINA01:35:41
2597JAUME PONS RUIZ01:38:32
3687JORDI FABRA  PARDO01:41:30

9. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 04:56:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13138ANGEL SERRAT GARCIA01:35:47
2377XAVIER CODONY RUAIX01:38:12
3242DAVID BOTELLO JIMENEZ01:42:45

10. - CLUB NATACIÓ SITGES - 04:57:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1473ALEX CASABLANCAS01:36:00
23133LUDOVIC LEMAIRE01:37:04
33792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA01:44:41

11. - CERDANYOLA CH - 05:00:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1833DANIEL CAMPOS HUERTAS01:37:34
22451JONATHAN ARRUFAT MAYA01:38:01
32263MARCOS COELLO MIGUEL01:44:54

12. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 05:03:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11190LLUIS PICAS ZARALLO01:39:48
2438JOAN SOLE CANAL01:40:32
3946GUILLEM FERNANDEZ BRUCH01:43:01

13. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:04:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12391CARLOS GALINDO ROONEY01:33:42
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:38:59
32942ALBERT JUHE BRUGUE01:51:24

14. - C. TRI. GRANOLLERS - 05:04:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1436JORDI BONET NIETO01:34:17
23685VICTOR RODRÍGUEZ ORTIZ01:44:09
33176JORDI ALTAYÓ RIPOLL01:45:53

15. - C.N. CATALUNYA - 05:04:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGUILAR01:39:27
2325FERRAN BARCELO BADIA01:42:22
3421OSCAR RODRIGUEZ JIMENEZ01:42:32

16. - GAVA TRIATLO - 05:05:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1976ALBERT JIMENEZ GARCES01:35:41
21573JORDI VILA RODRIGO01:38:04
3897SERGIO EXTREMERA RUIZ01:51:32

17. - TRITEAM GIRONA - 05:06:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11390ALBERT LOPEZ MUÑOZ01:36:49
2989ROGER SEGUI SARDA01:40:27
31373JAVIER PEREZ DELGADO01:48:55

18. - CLUB NATACIO CENTELLES - 05:06:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:38:17
23877ANDREU GARCIA QUINTANILLA01:44:02
33878ANTONI NICUESA CASTAÑO01:44:27

19. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 05:07:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1169DANI JUAN SALLES01:41:51
2180SERGIO SANTERVAS NUÑEZ01:42:15
3170RUBEN SANTERVAS NUÑEZ01:43:25

20. - C.N. MATARO - 05:07:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRALDE01:34:59
23081MARCO GAMEZ COBOS01:43:05
31728JORDI NAVARRO DARNES01:49:35

21. - C.N. OLOT - 05:10:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1806XAVIER MANEL.LA PUJOL01:38:54
2312ANDREU MONTERO CAMACHO01:44:58
32887ADAM FELIU PELACH01:46:08

22. - C.T.S.J. ABADESSES - 05:11:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12534MIKI MARZO TORRES01:35:21
23906ORIOL PONS BONJORN01:47:46
3490ALBERT LOPEZ ANTON01:48:31

23. - CLUB VO2 - 05:14:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12744RAIMON SANJAUME I FARRES01:43:41
22749XAVIER ANTEQUERA SÀNCHEZ01:43:56
32877FERRAN NAVARRO RAMIREZ01:46:35

24. - CLUB NATACIO CALDES - 05:15:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11775RUBEN ALBACETE RODRIGUEZ01:42:39
22727NOEL FORNE VALENCIA01:44:49
31603SERGIO LOPEZ CALDERERO01:48:27

25. - C.E. INEF LLEIDA - 05:17:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12375JOEL FARRÀ CALVET01:43:33
23068PAU VENTURA SELLÉS01:46:04
33048ISAAC GONZALEZ SANTOS01:47:33

26. - UNIO ATLETICA RUBI - 05:17:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12171VICENTE BLASCO LUZ01:39:53
23887RICARD VALENZUELA CRUZ01:45:44
33799JORDI RANGEL MORATA01:51:34

27. - CLUB NATACIO RUBI - 05:19:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:41:45
22036DIEGO GALVEZ CASADO01:47:50
32477RAFAEL HIERRO PEREZ01:50:05

28. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 05:20:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12634SALVADOR GONZALEZ GARCIA01:44:11
21513ERIC BESORA MOLINS01:47:30
3891MIQUEL PUJOL CASADEVALL01:48:59

29. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:21:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12548ENRIC ALTAYO VINYALS01:38:30
21757ADOLFO LOPEZ MARTINEZ01:51:27
31421MIQUEL TEIXIDO JULIAN01:52:00

30. - FASTTRIATLON CLUB - 05:24:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13926RUBEN SERNA APARICIO01:42:24
22591JOSE LUIS MORENO RAMIREZ01:47:44
32592ISAAC GARCIA TORO01:54:42

31. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 05:36:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:50:46
21794JOSEP MARIA DELLUNDE GUIVES01:50:46
33772JOAN FONTBERNAT MACH01:55:21

32. - C.T. RUNNERSWORLD TARRAGONA - 05:45:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1319AIMAR ASSAMA PELAEZ01:35:38
21624SANTIAGO ANGUERA TARRAGÓ01:51:31
33666OSCAR TORNER ALTIMIRA02:18:36

33. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:52:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13154DANIEL SANCHEZ COBO01:48:46
23020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:49:46
31389RAUL LOPEZ DOMINGO02:14:23

34. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 05:55:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13282ROGER BERNAT MACIAN01:55:13
21690SALVADOR CUADRADO CABELLO01:58:43
3690ALBERT ROBLEDA 02:01:45

35. - C.N. MANRESA - 05:56:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11160DANIEL ESCOLÀ GARCIA01:45:10
21168MARIANO MENDEZ CABRAS02:05:21
33957CHRISTOPHE LE GRIX DE LA SALLE VAUZELLES02:05:38

36. - CLUB TRIATLO RUNNERSWORLD - 06:17:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12029MARC BENAGES DUCH 01:46:19
22903ALVARO CARLOS DIAZ CONRADI02:15:29
32924RAFAEL REBOLLO GUERRERO02:15:29

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32