RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
430 411 14 5 6 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 02:45:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13174PAU CASTELLVELL BELLA00:54:35
2464IÑAKI BALDELLOU VERDEJO00:54:55
3808JORDI GARCIA GRÀCIA00:55:56

2. - C.N. REUS PLOMS - 02:46:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA00:54:28
21595JOSEP VILADOMS BELLART00:55:54
32823ANTONI CARULLA ABADAL00:55:58

3. - CERRR IGUALADA - 02:46:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11250JAUME CONSOLA CLAVE00:55:13
22455XAVIER JOVE RIART00:55:36
31049ORIOL DALMAU ROSET00:55:43

4. - C.N. VIC-ETB - 02:46:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1559PAU MORENO MARTIN00:55:32
23645MARTI LAZARO CORDERO00:55:39
32217NIL MASNOU NOGUE00:55:40

5. - C.A. IGUALADA - 02:48:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA00:55:37
2717DANI SEGURA ELVIRA00:56:28
34428JOAN RIERA BALCELLS00:56:32

6. - CERDANYOLA CH - 02:49:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12065VÍCTOR GARANTO FAJÓ00:55:59
2849CRISTIAN FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ 00:56:18
32451JONATHAN ARRUFAT MAYA00:57:31

7. - C.N. PRAT-TRIATLO - 02:50:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11311LUCAS CHIRICO00:56:21
2790ANDRES BARBERO SANCHEZ00:56:49
37001RUBEN BARRIO LORES00:57:08

8. - TRITEAM GIRONA - 02:52:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUÍ SARDÀ00:56:04
21390ALBERT LOPEZ MUÑOZ00:56:06
35204DANI LOPEZ LOPEZ00:59:58

9. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 02:56:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12987ALBERT GRIMALDO PUJOL00:57:09
2597JAUME PONS RUIZ00:59:03
32021ENRIC DE LLORENS VALERI00:59:54

10. - C.T.S.J. ABADESSES - 02:56:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12534MIKI MARZO TORRES00:55:46
22453OSCAR MARTINEZ LARIOS00:57:33
33906ORIOL PONS BONJORN01:03:09

11. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 02:56:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1935MIQUEL PINO ESTAÑOL00:57:26
23299MANEL TORRES VELASCO00:58:40
33770FRANCISCO LINARES DIAZ01:00:38

12. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 02:59:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN00:58:47
21158MANEL ZUÑIGA FERRE01:00:08
32962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJA01:00:43

13. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 03:01:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11782CRISTIAN BAIZAN DIAZ00:57:22
24932DANIEL CALVERAS CARDONA01:01:50
3231SERGI MARTI CERA01:01:57

14. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:01:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:55:38
21033DANIEL RIVERA LINARES01:02:44
33167EMILIO SANPEDRO01:03:07

15. - C. TRI. GRANOLLERS - 03:02:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14342JAUME GONZALEZ INSENSÉ00:59:49
23830MIGUEL ANGEL GORDILLO BENÍTEZ01:01:07
32407LLORENÇ LOPEZ-URIZARNA CUEVAS01:01:08

16. - C.N. MANRESA - 03:02:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14387LLUIS VILLARÒ CAPDEVILA00:58:53
24389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ ALIAGA01:00:13
3629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUD01:03:48

17. - CLUB ATLETISME SANT BOI - 03:03:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13076DAVID GIL MOLDES00:58:42
23946RICARD ESTRADA GIL01:01:38
3518AMADEU BOSCH BRILLAS01:03:37

18. - C.E. INEF LLEIDA - 03:04:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12375JOEL FARRÀ CALVET00:59:42
23068PAU VENTURA SELLÉS01:00:08
33041CARLES ALLÉS PONS01:04:31

19. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:04:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
11198ALBERT BARRACHINA MORENO01:00:01
23983ALBERT PLANS FEIXAS01:01:57
33758TONI RODA NOGUERA01:02:52

20. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:04:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13471CARLOS DELGADO GARCIA00:59:24
2796OLIVER GARRIDO LUQUE01:02:08
33372JORDI ARGUISUELAS MORAL01:03:24

21. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:06:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11190LLUIS PICAS ZARALLO00:57:24
22187ISMAEL MARTINEZ PONT01:03:14
32270AITOR ROMAN ARCO01:05:31

22. - CLUB NATACIÓ SITGES - 03:06:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
14197RAFAEL ALCARAZ RUBIO00:59:07
23792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA01:02:21
31506DAVID LOPEZ PIÑOL01:05:22

23. - TRIATLO JOVENT 79 - 03:07:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12824VICTOR PEÑA GOMEZ00:57:49
23785MARC MARIN GINESTA00:58:54
32336ROBERT TRENCH I GARCÍA01:10:31

24. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:07:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12548ENRIC ALTAYO VINYALS00:57:39
2635DANI CANADELL PICART01:04:47
32957GUILLEM PEREDA GIJÓN01:05:24

25. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:08:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13138ANGEL SERRAT GARCIA00:56:11
2242DAVID BOTELLO JIMENEZ01:01:47
3933GUILLEM RIFÀ MOLIST01:10:07

26. - TRIATLO TERRASSASPORTS - 03:08:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1531XAVIER HERENCIA SANCHEZ01:01:24
24404SISCU HERNANDEZ SALAZAR01:02:41
3528JOSE MARIA CUADRADO CABELLO01:04:36

27. - CLUB NATACIO RUBI - 03:08:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES00:59:40
2396SERGIO DÁVILA CÓZAR01:04:20
3370JOSE ANTONIO VÁZQUEZ LUQUE01:04:42

28. - C.N. TARRACO - BIKILA - 03:09:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
15203JORGE DE ANDRES SANCHEZ01:01:07
25215JONATHAN GARCIA RUBIO01:01:58
33496JORDI TRAPE GARROS01:05:58

29. - TRIATE - 03:09:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12425PAU MORALES SEBASTIA00:59:37
24120EDGAR DOMINI BENAIGES01:04:40
32390IVAN PASTOR RECIO01:04:53

30. - VILADECANS TRIATLO - 03:09:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11128BERNARDO GONZALEZ MARTÍNEZ00:59:44
24626PEDRO PEREZ SANCHEZ01:03:47
32675DANIEL RODRÍGUEZ MATA01:06:15

31. - SOC ATLETICA CORBERA - 03:11:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES01:00:37
21340ALEX ALDOMA BRUFAU01:02:05
33900LUIS DIAZ LOPEZ01:08:46

32. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:11:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12435ABEL TERRADELLAS DANES01:03:16
25213NIL GAJA BALLARÓ01:04:06
31513ERIC BESORA MOLINS01:04:13

33. - CLUB ATLETIC VAL D´ARAN - 03:15:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
13126MANUEL BROTO SALGUEIRO01:04:28
21106JAVIER CAVERO SAEZ01:05:31
34653JORGE RODRÍGUEZ JIMÉNEZ01:05:43

34. - C.E. TRIATHLONBCN PROBIKE R+T - 03:15:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13252XAVIER OLIVERAS MUMANY01:02:59
22861RICARDO MONASTERIO VIVES01:05:11
34805JAVIER LECUMBERRI FRANCIA01:07:49

35. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:16:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12171VICENTE BLASCO LUZ00:59:54
23887RICARD VALENZUELA CRUZ01:02:02
33882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONÇALVES01:14:12

36. - C.E. PICORNELL - 03:20:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
14476CARLES SERRANO GUASCH01:01:31
24380JORDI ARISA GONZALEZ01:04:29
3630JORDI TOMAS DOMENECH01:14:25

37. - TG TRIATLO SITGES - 03:32:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:05:48
21052SIMON LOBERA  JONES01:11:53
33093MIGUEL ANGEL BAÑOS SILLA01:15:10

38. - TRI FOR LIVE MARTORELL - 03:34:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14111JAUME VALLS CRUSELLAS01:08:43
23987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS01:09:54
3995SANTIAGO RICO LUQUE01:15:47

39. - C.N. MOLINS DE REI - 03:38:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11099SANTOS SANZ PEREZ01:05:41
2617DANIEL ALBALAT ARGÜELLO01:08:59
34800VÍCTOR SUÑÉ ORTÍN01:23:41

40. - CLUB NÀUTIC MASNOU - 03:43:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1662JORDI SAMANIEGO MUÑOZ01:02:39
23021GERARD ROS ARAGÓ01:17:16
33024VICENS LOPEZ ORTIZ01:23:26

41. - EUROPA SPORTS CENTRE - 03:43:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12616JOSE MANUEL SÁNCHEZ LÓPEZ01:03:40
23423VICTOR PASCUAL GOMEZ01:18:05
34503ALBERT PARLADÉ HIDALGO01:22:12

42. - C.N. SABADELL - 03:49:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:09:08
2984JOSEP COLOME SOMOZA01:14:58
3558RUBEN GARCIA TALLANTE01:25:30

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32