RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
411 393 11 7 10 40 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 05:51:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13174PAU CASTELLVELL BELLA01:56:46
2464IÑAKI BALDELLOU VERDEJO01:56:49
3300ALBERT PARREÑO SAMPER01:58:14

2. - C.N. VIC-ETB - 06:00:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1791MARTI QUER PUJOL01:59:36
23645MARTI LAZARO CORDERO01:59:40
31662JORDI PUIGDOLLERS TONDO02:01:26

3. - C.N. MATARO - 06:02:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1778XAVIER CASAL ROMERO02:00:01
2313DAVID ROVIRA DOÑATE02:00:28
32096PABLO LOPEZ MARTINEZ02:01:42

4. - C.N. PRAT-TRIATLO - 06:04:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11311LUCAS CHIRICO02:01:12
27001RUBEN BARRIO LORES02:01:23
3371FELIX PEREZ SANCHEZ02:01:52

5. - C.N. REUS PLOMS - 06:06:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZ01:57:32
21574ERIK MERINO ALAMINOS01:59:33
31138SERGI BERMEJO BARNILS02:09:22

6. - CLUB TRIATLO BLANES - 06:06:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1417CARLES CASERO ROCA01:59:17
21618GUILLEM BUSQUETS PASCUAL02:00:38
3304ALBERT TORRENT MARTINEZ02:07:00

7. - CERRR IGUALADA - 06:08:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11049ORIOL DALMAU ROSET02:00:53
24290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERNANDEZ02:03:50
34289LLUIS SIMÓN BENET02:03:54

8. - C.A. IGUALADA - 06:12:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA02:02:33
24428JOAN RIERA BALCELLS02:04:12
3913MARC CODINA PRATS02:05:52

9. - CERDANYOLA CH - 06:17:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1849CRISTIAN FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ 02:01:04
24204JAVIER MARTIN DEL MOLINO02:06:42
32320JOSEP NEBOT AGUILAR02:10:00

10. - TRITEAM GIRONA - 06:19:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11390ALBERT LOPEZ MUÑOZ02:04:54
2989ROGER SEGUÍ SARDÀ02:05:55
35204DANI LOPEZ LOPEZ02:08:24

11. - C.N. MANRESA - 06:21:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14387LLUIS VILLARÒ CAPDEVILA02:03:09
23870RICARD COSTA PUIGPELAT02:08:42
34382ARNAU ESTEFANELL PRADES02:09:45

12. - C. TRI. GRANOLLERS - 06:21:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1436JORDI BONET NIETO02:00:27
23685VICTOR RODRÍGUEZ ORTIZ02:09:57
31493JOAN ALARCÓN VILA02:11:21

13. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 06:22:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
13775MARC CASADEVALL GAYA02:06:14
23299MANEL TORRES VELASCO02:06:50
33777PERE MASDEVALL CORBILLO02:09:38

14. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 06:23:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
11158MANEL ZUÑIGA FERRE02:06:15
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN02:06:54
3507AITOR ALEJANDRE GONZALEZ02:09:59

15. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 06:25:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1377XAVIER CODONY RUAIX02:07:26
22798FRANCESC MOLAS TARRES02:08:21
32796JOAN ESCARRABILL TIÓ02:09:48

16. - CLUB NATACIO SITGES - 06:26:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1372NICOLAS ALFREDO SAENZ BRIASCO02:07:05
23133LUDOVIC LEMAIRE02:07:30
31760JOAN NEBLEZA MIRABENT02:12:11

17. - GAVA TRIATLO - 06:26:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1976ALBERT JIMÉNEZ GARCÉS02:03:51
22231IKER FERNANDEZ IZAGUIRRE02:11:17
33266ÁLVARO MERALLO PÉREZ02:11:40

18. - CLUB VO2 - 06:30:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12749XAVIER ANTEQUERA SÀNCHEZ02:09:42
22744RAIMON SANJAUME I FARRÉS02:09:43
32750RICARD PEREZ PINAZO02:11:27

19. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 06:35:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12391CARLOS GALINDO ROONEY01:59:51
25475JOSEP MARIA REY CARRERAS02:14:45
32942ALBERT JUHÉ BRUGUÉ02:20:35

20. - C.A. XALOC - 06:35:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14692JOAN MARTÍ CAÑAMARES02:06:20
24695MARC BERNABE RIBAS02:13:23
32349DANIEL LEON FERRER02:15:53

21. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 06:36:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1169DANI JUAN SALLES02:07:15
21146ORIOL PADROS VERA02:13:16
31456JAUME DE DIAGO CALLAO02:16:08

22. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 06:38:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1497PAU BUSQUETS GIL02:03:14
2489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZ02:11:09
35365MARC DAVESA I REIXACH02:23:44

23. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 06:38:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1687JORDI FABRA  PARDO02:06:48
23447FERRAN BALCELLS PICART02:12:31
32348JAUME GRACIA ALCACER02:19:16

24. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 06:39:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12024JORDI MATOS PARDO02:00:44
21033DANIEL RIVERA LINARES02:18:18
32687CRISTIAN NAVARRO ARENAS02:20:15

25. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 06:46:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12634SALVADOR GONZALEZ GARCIA02:11:03
21513ERIC BESORA MOLINS02:12:00
31751JOAQUIM GUITART ROCA02:23:43

26. - B-B TRIATLO L´AMETLLA V. - 06:52:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1675JAUME ANGULO PUERTA02:09:53
24496VÍCTOR ROCABERT DURAN02:20:50
34699HUMBERT TURAL LLACHER02:21:32

27. - CLUB NATACIO CALDES - 06:52:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12727NOEL FORNE VALENCIA02:15:25
21603SERGIO LOPEZ CALDERERO02:17:09
33910XAVIER SÁNCHEZ RODA02:19:54

28. - SOC ATLETICA CORBERA - 06:53:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES02:10:37
23943JORDI JANSANA URGELLES02:16:49
33948MARIO LOBERA VIZCAINO02:25:38

29. - C.T. PARETS DEL VALLES - 06:54:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12871JOSE MIGUEL HERRERA SIERRA02:11:24
22892SERGI MINGOTE MORENO02:11:55
34312DAVID CARREÑO CERRILLO02:31:25

30. - CLUB 226 LONG DISTANCE - 06:56:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14756TONI ZAMORA GONZALEZ02:15:15
23129ORIOL RUBIO CARBO02:15:36
32255JOSE VIZCAYA GRAVE02:25:16

31. - CLUB TRITRAINING - 07:01:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
14633ANGEL MELENDEZ BORRAS02:10:36
24643VICTOR MARTÍN MARGALEF02:23:51
34918ABEL MORENO DOMINGUEZ02:26:52

32. - CLUB TRIATLO SABADELL - 07:06:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1393ORIOL FARRE VILA02:07:37
21415KILIAN GARCÍA JAMIN02:15:55
32519DAVID ROMANCE VILARDELL02:43:07

33. - C. ATLETIC PALAFRUGELL - 07:07:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZ02:10:16
2689LLUÍS BONET OSORIO02:27:51
34116FRANCESC MARTÍNEZ MARTÍNEZ02:29:02

34. - C.T. RUNNERSWORLD TARRAGONA - 07:07:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14253JUAN ENRIQUE YXART ROMEU02:16:39
24255SERGI GINÉ RAMON02:21:20
34513FELIPE ESCUDERO FERREIRO02:29:48

35. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 07:14:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN02:06:42
2809MARC ESLAVA PEREZ02:23:53
34629JAUME CAÑAS BERNABEU02:43:33

36. - C.N. OLOT - 07:15:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1312ANDREU MONTERO CAMACHO02:09:33
22887ADAM FELIU PELACH02:17:45
31035ANTONI YESTE BOIX02:47:53

37. - UNIO ATLETICA RUBI - 07:16:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13887RICARD VALENZUELA CRUZ02:18:15
23799JORDI RANGEL MORATA02:25:51
33886TONI TIENDA MARTINEZ02:32:27

38. - CLUB TRIATLO ABSOLUT SPORT - 07:22:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12738ANDRÉS PLAZA MOYA02:20:43
25469DANIEL VELASCO GARCIA02:28:34
33438JOAQUIN GIRALDEZ FERNANDEZ02:32:45

39. - CLUB NÀUTIC MASNOU - 07:23:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11696JUAN PEDRO GROULT ROCA02:20:15
2662JORDI SAMANIEGO MUÑOZ02:24:00
33021GERARD ROS ARAGÓ02:39:44

40. - SBR - 07:35:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11069JAVIER SIERRA SILES02:20:04
24007CLARA HERNANDEZ CORTÉS02:31:13
34181JOSE MANUEL AGUIAR BESTEIRO02:44:22

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32