RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
274 266 6 2 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 02:57:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13174PAU CASTELLVELL BELLA00:58:11
26001ANDREU MARIMON SASTRE00:59:44
34371DAVID CALDERON CARMONA00:59:55

2. - C.N. VIC-ETB - 02:57:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU00:58:15
22217NIL MASNOU NOGUE00:59:46
33645MARTI LAZARO CORDERO00:59:51

3. - C.N. MATARO - 02:58:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12014POL SAMSO JOVES00:58:38
2313DAVID ROVIRA DOÑATE01:00:02
3778XAVIER CASAL ROMERO01:00:12

4. - C.N. PRAT-TRIATLO - 03:00:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:59:34
2203ISAAC DUARTE MARTINEZ01:00:09
3280RODRIGO TORRES HERNAN01:00:17

5. - C.A. IGUALADA - 03:04:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA00:59:52
2822ORIOL DURAN DURAN01:02:16
34428JOAN RIERA BALCELLS01:02:46

6. - CLUB CASTELLFOLLIT TRIATLO - 03:05:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA00:58:36
21176POL RECOBER PLANA01:00:04
32370ANGEL FUERTES MURCIEGO01:06:32

7. - C.N. OLOT - 03:08:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
13890ERNEST LOPEZ PUIGVERT01:01:52
2806XAVIER MANEL.LA PUJOL01:02:59
31459TOMAS COLLDECARRERA SUNYER01:03:16

8. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:08:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1417CARLES CASERO ROCA00:58:22
21639JOAN MOLIST CANIVELL01:03:56
33257DANI RUBIO PEDRAZA01:05:55

9. - TRITEAM GIRONA - 03:08:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11390ALBERT LOPEZ MUÑOZ01:02:01
2989ROGER SEGUÍ SARDÀ01:03:11
3499EMILIO MOLINA GOMEZ01:03:34

10. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 03:08:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1729LUCAS VALLEJO GONZALEZ01:02:09
21782CRISTIAN BAIZAN DIAZ01:02:35
3169DANI JUAN SALLES01:04:04

11. - C.N. CATALUNYA - 03:10:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1325FERRAN BARCELO BADIA01:02:31
2665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGUILAR01:03:49
34475POL GIMENO FONQUERNIE01:03:56

12. - C. TRI. GRANOLLERS - 03:17:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1436JORDI BONET NIETO01:00:07
21493JOAN ALARCÓN VILA01:07:35
31287JORDI MIRO I PEREZ01:09:46

13. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:18:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1377XAVIER CODONY RUAIX01:03:32
24945MARC RIERA VIGUÉ01:06:24
34502JORDI CUTRINA ILLAMOLA01:08:34

14. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 03:20:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13299MANEL TORRES VELASCO01:03:08
23770FRANCISCO LINARES DIAZ01:04:30
31785GABRIEL CAMPISTOL PRUJA01:12:27

15. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:20:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12634SALVADOR GONZALEZ GARCIA01:05:19
21751JOAQUIM GUITART ROCA01:07:21
31513ERIC BESORA MOLINS01:07:44

16. - C.T.S.J. ABADESSES - 03:27:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12640CARLES GARCIA DELGADO01:07:40
2442EDUARD TARRE FREIXAS01:08:54
34278JORDI GARCIA BANAL01:10:54

17. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:31:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12460XAVIER RIERA MARGARIT01:08:49
24358JESUS RODRIGUEZ CHARLES01:10:41
32964MARC GARCIA ROY01:12:24

18. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 03:34:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
15368EDUARD PALOMER ROCA01:09:05
25365MARC DAVESA I REIXACH01:11:50
33807AARON GONZALEZ CANADES01:13:06

19. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:35:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12548ENRIC ALTAYO VINYALS01:02:44
22957GUILLEM PEREDA GIJÓN01:14:59
32519DAVID ROMANCE VILARDELL01:17:55

20. - SOC ATLETICA CORBERA - 03:36:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADA01:11:34
21758ANTONIO JIMENEZ ESTRADA01:11:35
3161LLUÍS AMAT TARDIU01:12:58

21. - CLUB ATLETIC PALAFRUGELL - 03:40:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
15278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZ01:07:25
2689LLUÍS BONET OSORIO01:12:29
35276ALEX MARTI CARULLA01:20:27

22. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:47:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1887MARTÍ SEUBA MACIÀ01:06:58
2585ABEL MORA LIZANA01:14:26
32160OMAR CASADO I TAHIRI01:25:55

23. - CLUB NATACIO RUBI - 03:53:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1370JOSE ANTONIO VÁZQUEZ LUQUE01:11:04
2396SERGIO DÁVILA CÓZAR01:11:54
32126JOSE LUIS LOPEZ PINEDO01:30:44

24. - CLUB TRIATLO RUNNERSWORLD - 04:26:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12910BERNAT COROMINAS OLUCHA01:20:19
22921DAVID GARCÍA BURÉS01:32:10
32915DANIEL MOLÉS SÁNCHEZ OCAÑA01:33:45

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32