RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
192 186 4 2 5 24 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. MATARO - 03:04:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12014POL SAMSO JOVES01:00:50
2156BLAI SANCHEZ PERONA01:01:32
3366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRALDE01:01:45

2. - CERDANYOLA CH - 03:14:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12451JONATHAN ARRUFAT MAYA01:03:49
22065VÍCTOR GARANTO FAJÓ01:03:52
3368MIQUEL MORALES ROLDAN01:07:04

3. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:15:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1417CARLES CASERO ROCA01:01:03
23257DANI RUBIO PEDRAZA01:06:12
31639JOAN MOLIST CANIVELL01:07:53

4. - C. ATLETISME MONTORNES - 03:17:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO01:03:23
22393XAVI REYES SALAMANCA01:05:52
36904GABRIEL BOSSY ANGUERA01:07:45

5. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:25:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12987ALBERT GRIMALDO PUJOL01:04:49
2598SAMUEL MADRID GIMENEZ01:08:37
32460XAVIER RIERA MARGARIT01:11:44

6. - B-B TRIATLO L´AMETLLA V. - 03:25:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1675JAUME ANGULO PUERTA01:06:34
22001SANTI COLLELL LLEONART01:07:27
34699HUMBERT TURAL LLACHER01:11:52

7. - C. TRI. GRANOLLERS - 03:26:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
13685VICTOR RODRÍGUEZ ORTIZ01:07:42
23830MIGUEL ANGEL GORDILLO BENÍTEZ01:08:15
3996SANTI RIBOT TERRICABRAS01:10:57

8. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:27:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:07:01
26902MAURO CLAVELL01:08:18
34683JESUS GONZALEZ FARRES01:11:49

9. - CLUB VO2 - 03:27:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12744RAIMON SANJAUME I FARRÉS01:06:36
22702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUIG01:09:03
36916IVAN ROVIRA DOÑATE01:11:29

10. - SBR - 03:27:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11069JAVIER SIERRA SILES01:06:35
2306FRANCESC GIL APARICIO01:09:42
33823ALBERTO ANGEL BERROCAL01:11:22

11. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:28:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12871JOSE MIGUEL HERRERA SIERRA01:08:17
22892SERGI MINGOTE MORENO01:08:18
32868JORDI MAYOR HIDALGO01:12:10

12. - TRIATLO OLESA - 03:32:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12826MARC REYES CAMPS01:06:46
23226MARC BARRANCO PONS01:08:54
3596CARLES PERES FONT01:16:56

13. - C.N. PRAT-TRIATLO - 03:35:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13673MARC CUNYAT CARBALLAL01:06:41
24586RAÚL ALVARADO LOBATO01:12:05
3234ORIOL PRAT VALLVERDÚ01:16:26

14. - FASTTRIATLON CLUB - 03:37:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13490DANIEL MARTINEZ VALENTIN01:07:43
26908GUILLERMO FABREGAT BALBOA01:09:49
3999JOAN MAYOL I PIZÀ01:19:47

15. - CLUB TRITRAINING - 03:39:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14608XAVI BORJA MARTÍNEZ01:06:09
21535CARLES GUERRERO SANTIAGO01:12:58
34921JOSEP GARCIA GARCIA01:20:16

16. - EUROPA SPORTS CENTRE - 03:50:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12616JOSE MANUEL SÁNCHEZ LÓPEZ01:11:49
24505DIEGO SANCHEZ OCAL01:18:34
33423VICTOR PASCUAL GOMEZ01:19:41

17. - KRONOS TRIATLÓ - 03:50:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12060GAËTAN VANHEES01:07:07
22622RAFAEL CHUECA BLASCO01:20:21
32832ISMAEL VILLAR EGUSKIZA01:23:12

18. - CLUB NATACIO RUBI - 04:05:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1396SERGIO DÁVILA CÓZAR01:13:18
22126JOSE LUIS LOPEZ PINEDO01:21:52
34257MARK CERMEÑO FISA01:30:24

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32