RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
342 317 23 2 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 04:30:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11572ADRIAN MERINO FERNANDEZ01:27:52
22909JOSEP CHAVARRIA BALMANYA01:31:13
31220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:31:31

2. - C. TRI. GRANOLLERS - 04:34:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:29:20
2294MARCEL GUAL ANDUJAR01:32:39
3436JORDI BONET NIETO01:32:42

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:37:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1938GABRIEL CROSAS SALVANS01:29:54
23895XAVIER MADRONA VILÀ01:31:47
31641ERNEST PALAU VILA01:36:10

4. - C.N. VIC-ETB - 04:38:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU01:29:37
2346XAVI PADRÓS FRANQUESA01:32:30
3831ALBERT TARTER BRAVO01:36:00

5. - C.T. S.J. ABADESSES - 04:42:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:30:22
22437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:30:42
31681CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:41:32

6. - TRIGOI T.T. - 04:48:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
16001LUIS MARIA URIZAR OTAMENDI01:28:18
25201IBAN URDANGARIN AGIRRE01:37:22
35209GOIO MUJIKA IRAOLA01:43:01

7. - C.E. TRIBIKE CABRILS - 04:48:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1277JAUME CARO MAÑOSA01:32:17
22466JUAN MANUEL PERSONAL FERNANDEZ01:37:10
31246ALBERT JORBA LÓPEZ01:39:16

8. - C.N. PRAT-TRIATLO - 04:50:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1904CRISTIAN COFINÉ GARCIA01:34:27
2371FELIX PEREZ SANCHEZ01:37:35
3790ANDRES BARBERO SANCHEZ01:38:42

9. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 05:05:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1589HERMIES BUSQUE CALSINA01:36:04
22470XAVIER DURAN JUVINYA01:42:04
3615TONI MIRO MARCO01:47:25

10. - CLUB NATACIO CENTELLES - 05:05:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLÀ01:33:19
23878ANTONI NICUESA CASTAÑO01:42:57
33877ANDREU GARCIA QUINTANILLA01:49:39

11. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 05:06:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1418RAMON VILA MORA01:39:53
2887MARTÍ SEUBA MACIÀ01:42:31
32270AITOR ROMAN ARCO01:44:04

12. - LA SALLE TRIATLO - 05:08:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1861DANIEL SAGRERA VULART01:32:38
2411RAMON BORRELL DANIEL01:39:02
33901IGNASI LAMARCA FLINCH01:56:28

13. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:09:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:29:27
23614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:46:01
32092ELOI CABEZAS GARCÍA01:53:49

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:13:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12548ENRIC ALTAYO VINYALS01:41:06
21412CRISTIAN PEREZ LATRILLA01:43:27
31415KILIAN GARCÍA JAMIN01:48:34

15. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:23:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1148JORDI COMADEVALL PLANAS01:43:47
23299MANEL TORRES VELASCO01:46:19
3916ALBERT ROURA POL01:52:55

16. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:23:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA01:36:58
23759MANUEL CARRIÓN RUBIO01:45:28
31003VICTOR LOPEZ ESPINOSA02:00:46

17. - CERDANYOLA CH - 05:31:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12451JONATHAN ARRUFAT MAYA01:40:43
22447GREGORY FIERENS01:52:29
3868IÑIGO RUBIO EIZMENDI01:57:48

18. - C.E.T. DISTANCE - 05:31:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:41:53
22708VICENÇ CASTELLA SERRA01:45:54
32243LUIS DE PABLO LOPEZ02:03:48

19. - CLUB NATACIO RUBI - 05:36:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:49:08
22477RAFAEL HIERRO PEREZ01:53:13
32444GONZALO MUÑOZ DOMINGO01:54:27

20. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 05:41:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13730ANTONIO ESPINOLA HINOJOSA01:48:22
21443SALVADOR MARTIN BAYONA01:48:48
32468RAUL CAMACHO LOPEZ02:04:42

21. - C.A. IGUALADA - 05:47:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
14433SERGI PUJABET SOLANICH01:44:25
2789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:58:38
31442VICTOR RIOS ARANDA02:04:32

22. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 05:49:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13727TONI NAVARRETE GARCIA01:46:09
23723JOSEP AMADOR IGLESIAS MOLINA01:58:14
32698MIGUEL BARRERO DURAN02:05:22

23. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 06:02:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11198ALBERT BARRACHINA MORENO01:56:29
23758TONI RODA NOGUERA01:57:05
32765PER KVAM02:09:12

24. - CEME - 06:20:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11237TONI MARTINEZ MARCOS02:00:19
22131IGNACIO DIEZ CAMPO02:04:46
32427JORDI GONZÁLEZ BARÓ02:15:54

25. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 06:33:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11751JOAQUIM GUITART ROCA01:57:52
21722CARLES MASNOU MORENO02:11:30
3915JOSEP MARIA MORENO FURNER02:23:59

26. - C.E. TERRASSASPORTS - 06:49:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1531XAVIER HERENCIA SANCHEZ01:53:35
23959LLUÍS MORENO BIGAS02:25:34
34741MARCIAL ROSADO FARRÉ02:30:29

27. - C.N. CATALUNYA - 07:02:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11105ROGER BESORA NOYA02:03:40
2969JOSEP LLUIS ARAN CATALAN02:21:53
3975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDES02:36:37

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32