RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
281 268 6 7 10 40 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. PRAT-TRIATLO - 06:10:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
16031RUBEN BARRIO LORES01:59:55
22760EDMON MARTINEZ MARTI02:04:58
32110EDUARDO HERNANDEZ MAYORAL02:05:50

2. - FASTTRIATLON CLUB - 06:12:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14371DAVID CALDERON CARMONA02:00:22
24825ARNAU PERICAS FIGUERAS02:02:44
33926RUBEN SERNA APARICIO02:09:48

3. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 06:15:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
11406JORDI CASAS SOLER02:04:47
2687JORDI FABRA  PARDO02:05:09
3658ISMAEL AYESTARAN VELAZQUEZ02:05:30

4. - CERDANYOLA CH - 06:15:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12998DAVID SERRA TERMENS02:00:43
22065VÍCTOR GARANTO FAJÓ02:04:53
32451JONATHAN ARRUFAT MAYA02:09:50

5. - C.E. PICORNELL - 06:17:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1186ALEX CARRERAS FABREGAT01:59:37
2185MANEL MOLINA LOPEZ02:08:42
3685ALEX GIL  NAVARRO02:09:21

6. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 06:34:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1729LUCAS VALLEJO GONZALEZ02:07:43
2169DANI JUAN SALLES02:09:43
31456JAUME DE DIAGO CALLAO02:16:43

7. - C.T. PARETS DEL VALLES - 06:40:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12004ALBERT JOSE GONZALVO02:08:45
22005NAZARET GARCIA GARCIA02:13:35
32868JORDI MAYOR HIDALGO02:18:30

8. - CLUB NATACIO CALDES - 06:46:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11775RUBEN ALBACETE RODRIGUEZ02:13:42
22727NOEL FORNE VALENCIA02:16:20
31603SERGIO LOPEZ CALDERERO02:16:31

9. - C. TRI. CINGLES DE BERTI - 06:47:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1777ANTONIO MANUEL ARCO TORRES02:12:34
2752ALBERT ZORRILLA NEBOT02:13:05
31626ANDREU BARTUI CASANOVA02:21:28

10. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 06:48:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11240JULEN EZKURRA JUANTORENA02:13:21
24753XAVI GOMEZ PALLARÈS02:15:36
34264ALBERT RAMONEDA POGORSCHELSKE02:19:24

11. - UNIO ATLETICA RUBI - 06:50:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12171VICENTE BLASCO LUZ02:04:04
23887RICARD VALENZUELA CRUZ02:15:03
33886TONI TIENDA MARTINEZ02:31:06

12. - CEME - 06:54:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11151CARLES PEREZ MARTINEZ02:14:45
21769DANIEL SANCHEZ-ULLOA LASALVIA02:19:30
34405OSCAR BARTOLOMÉ LAFUENTE02:19:59

13. - VILADECANS TRIATLO - 07:08:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11128BERNARDO GONZALEZ MARTÍNEZ02:12:00
22676ALBERTO RODRIGUEZ MATA02:23:53
34118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSA02:32:34

14. - CLUB ATLETISME SANT BOI - 07:08:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13076DAVID GIL MOLDES02:11:40
23946RICARD ESTRADA GIL02:19:58
33619JUAN MORIANA NAVARRO02:36:52

15. - MON BIKE & RUN - 07:09:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
12103ENRIC GARCIA ALDANA02:18:14
22563DANIEL CANET BUSQUETS02:22:24
32950XAVIER CAPDEVILA ESTEVEZ02:28:54

16. - B.B. TRIATLO L´AMETLLA DEL VALLÈS - 07:12:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14496VÍCTOR ROCABERT DURAN02:21:58
24699HUMBERT TURAL LLACHER02:22:29
32049PAULINO MARTÍNEZ GUERRA02:27:45

17. - C.E. TERRASSASPORTS - 07:20:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14404SISCU HERNANDEZ SALAZAR02:13:25
2528JOSE MARIA CUADRADO CABELLO02:21:55
33959LLUÍS MORENO BIGAS02:45:34

18. - C. E. SISTRELLS - 07:35:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1388ELOY SERRANO RODRIGUEZ02:12:57
23356JUANJO HERNANDEZ SOLER02:19:15
34907REYNOLD GONZALEZ FERNANDEZ03:03:22

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32