RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
217 207 10 0 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUUANES - 04:32:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1938GABRIEL CROSAS SALVANS01:30:15
23899PAU BARTOLÓ ROCA01:31:00
33895XAVIER MADRONA VILL01:31:31

2. - C.N. REUS PLOMS - 04:33:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12909JOSEP CHAVARRIA BALMANYA01:28:31
21574ERIK MERINO ALAMINOS01:30:46
31220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:33:48

3. - C. TRI. GRANOLLERS - 04:40:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:29:39
2294MARCEL GUAL ANDUJAR01:33:57
31469MARC SOLE AMETLLER01:36:58

4. - C.E. TRIBIKE CABRILS - 04:41:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1277JAUME CARO MAAOSA01:31:26
2424ORIOL BUCH BAUTISTA01:33:06
3776MARC REAL GARCÍA01:37:19

5. - CN VIC-ETB - 04:47:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1346XAVI PADRÓS FRANQUESA01:34:15
2831ALBERT TARTER BRAVO01:36:16
31154TONI CASALS CASTELLAR01:36:49

6. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 05:01:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1438JOAN SOLE CANAL01:40:17
2418RAMON VILA MORA01:40:20
33903MARC CIRERA01:40:53

7. - CLUB NATACIO CENTELLES - 05:02:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLÀ01:32:55
23878ANTONI NICUESA CASTAÑO01:40:46
33877ANDREU GARCIA QUINTANILLA01:49:17

8. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 05:12:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
14165CARLES JUANUIX VILARDELL01:40:42
2377XAVIER CODONY RUAIX01:41:54
3763JOAQUIN COMAS ROCA01:49:29

9. - CLUB TRI-BU - 05:14:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1847JORDI ARTAU PLENACOSTA01:36:54
2857JAUME FREIXES PUIG01:46:12
3937SERGI DURBAU JULIÀ01:51:00

10. - C.T.S.J.ABADESSES - 05:18:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:28:28
2860JUAN ROTA BOTELLA01:48:40
3644ALBERT BOSCH RIERA02:01:44

11. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:26:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1148JORDI COMADEVALL PLANAS01:45:02
2914MARC JULIA BONMATI01:47:39
3936MOISES TORRES JUANOLA01:53:34

12. - CLUB NAUTIC MASNOU - 05:29:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11798FERRAN BOFILL BARGUUO01:46:04
21083ALEJANDRO MARTINEZ NUUEZ01:48:11
34721PACO GIL GARCCA01:54:56

13. - LA SALLE TRIATLO - 05:31:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1861DANIEL SAGRERA VULART01:36:51
23079ANGEL PAVON GARCCA01:45:32
32625ALBERT CASAS MEYA02:08:49

14. - C.E.T. DISTANCE - 05:33:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:43:46
22848GABRIEL BARRIOS HERNANDEZ01:53:31
32243LUIS DE PABLO LOPEZ01:55:57

15. - C.N. PRAT-TRIATLO - 05:35:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1342JORDI ARIAS SUNYER01:43:57
2354VICTOR DOBAÑO LAZARO01:50:45
3867SANTI BARRERA MARTTNEZ02:01:12

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32