RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
479 472 5 2 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 02:48:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:55:12
24371DAVID CALDERON CARMONA00:56:13
3201AARON PAGES URBANO00:57:19

2. - C.N. REUS PLOMS - 02:49:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZ00:55:56
2692EDUARD QUERALT RADUA00:56:28
31595JOSEP VILADOMS BELLART00:57:26

3. - C.N. PRAT-TRIATLO - 02:50:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1203ISAAC DUARTE MARTINEZ00:56:23
2280RODRIGO TORRES HERNAN00:56:45
3371FELIX PEREZ SANCHEZ00:57:00

4. - C.N. VIC-ETB - 02:51:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1559PAU MORENO MARTIN00:56:54
2391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS00:57:05
32217NIL MASNOU NOGUE00:57:13

5. - CERDANYOLA CH - 02:53:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1833DANIEL CAMPOS HUERTAS00:57:27
2691GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYAS00:57:44
32451JONATHAN ARRUFAT MAYA00:58:38

6. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 02:54:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1240LLUIS VILA AGUILAR00:55:12
22987ALBERT GRIMALDO PUJOL00:59:12
31406JORDI CASAS SOLER00:59:50

7. - CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA - 02:54:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1941ALVARO RANCE GIMENEZ-SALINAS00:56:39
2364CARLES LOPEZ FERNANDEZ00:58:02
3353XAVIER DALMAU BERTRAN00:59:56

8. - C.E. PICORNELL - 02:57:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11498OCTAVI MARTI DIAZ00:57:11
21090RICARD MARI FERRER00:59:10
3172XAVIER MARTIN ENSENYAT01:01:34

9. - C. ATLETISME MONTORNES - 02:59:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:55:52
25280GABRIEL BOSSY ANGUERA01:01:03
3603CARLOS AZNAR SABADO01:02:44

10. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:02:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13207ISMAEL CALLEJAS MAYI00:59:04
23471CARLOS DELGADO GARCIA01:00:58
3796OLIVER GARRIDO LUQUE01:02:16

11. - C.T.S.J. ABADESSES - 03:02:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12534MIKI MARZO TORRES00:56:55
22453OSCAR MARTINEZ LARIOS01:00:42
3490ALBERT LOPEZ ANTON01:04:59

12. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 03:03:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
11782CRISTIAN BAIZAN DIAZ00:59:47
2169DANI JUAN SALLES01:01:20
3231SERGI MARTI CERA01:02:26

13. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:05:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1393ORIOL FARRE VILA01:01:30
21412CRISTIAN PEREZ LATRILLA01:02:00
34652ANTONIO GARCIA GARCIA01:02:29

14. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:07:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:57:08
21033DANIEL RIVERA LINARES01:04:08
31496ALBERTO LOPEZ ESPINOSA01:05:54

15. - TRIATLO TERRASSASPORTS - 03:08:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
11203XAVIER GARCIA MONELL01:01:47
2531XAVIER HERENCIA SANCHEZ01:02:38
33147SERGI PRADOS SANCHEZ01:03:41

16. - VILADECANS TRIATLO - 03:08:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12672CARLES REDONDO MARFULL01:01:26
23283JOAN PAÑELLA ARAUJO01:01:53
34626PEDRO PEREZ SANCHEZ01:04:56

17. - CLUB NATACIO RUBI - 03:09:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:00:23
2853MANOLO GONZALEZ CUEVAS01:03:20
3370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUE01:05:36

18. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:09:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1946GUILLEM FERNANDEZ BRUCH01:00:15
2540JOAN JUNCAROL REGUANT01:03:43
31081GERARD PONS RODRIGUEZ01:05:55

19. - C.E. PENEDES MARITIM - 03:11:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11503DAVID ALONSO VAZQUEZ01:01:49
23643EDUARDO GARCIA RUIZ01:02:29
31500ALBERTO MARÍN MARTÍNEZ01:07:35

20. - CLUB ATLETISME SANT BOI - 03:11:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13076DAVID GIL MOLDES01:00:04
23946RICARD ESTRADA GIL01:01:08
33619JUAN MORIANA NAVARRO01:10:47

21. - SOC ATLETICA CORBERA - 03:13:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13943JORDI JANSANA URGELLES01:02:40
22692JOSE MARIA VELEZ ROMA01:03:49
31258ALBERT JIMENEZ ESTRADA01:07:08

22. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:14:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11513ERIC BESORA MOLINS01:02:34
2891MIQUEL PUJOL CASADEVALL01:05:42
32517JOSÉ ANTONIO MEDINA JIMENEZ01:06:00

23. - CLUB MEDINA TRIATLO - 03:15:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14707JAVIER ESPINOLA HINOJOSA01:04:00
23154DANIEL SANCHEZ COBO01:05:00
33020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:06:10

24. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:15:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12171VICENTE BLASCO LUZ00:58:59
23887RICARD VALENZUELA CRUZ01:02:59
33882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONÇALVES01:13:24

25. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 03:15:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12631JOSE AÑÓ BAEZ01:04:23
23710ALBERT RIGAT VILA01:05:13
33723JOSEP AMADOR IGLESIAS MOLINA01:06:09

26. - CLUB NATACIÓ SITGES - 03:17:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1372NICOLAS ALFREDO SAENZ BRIASCO01:00:25
25211JOEL ALBEA CASTELL01:07:46
31568MIQUEL FORNS FUSTE01:09:41

27. - C. TRI. GRANOLLERS - 03:20:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11493JOAN ALARCÓN VILA01:03:30
24317CARLOS CARRASCO RODRIGUEZ01:05:58
31741ALEX AMORES RUIZ01:11:01

28. - C.N. CATALUNYA - 03:20:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14475POL GIMENO FONQUERNIE01:02:31
23006CARLES MARTI GERIN01:08:13
33005JUAN PI MIRA01:10:05

29. - C.T. RUNNERSWORLD TARRAGONA - 03:21:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
14253JUAN ENRIQUE YXART ROMEU01:03:58
24255SERGI GINÉ RAMON01:06:56
35284ORIOL BONET GUIOT01:10:07

30. - C.N. MOLINS DE REI - 03:21:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11099SANTOS SANZ PEREZ01:02:54
2617DANIEL ALBALAT ARGÜELLO01:08:03
34800VÍCTOR SUÑE ORTIN01:10:34

31. - TRIATLÓ L´HOSPITALET - TRIATL''''HO C.E. - 03:21:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11227JUAN ANTONIO HERNANDEZ ROLDAN01:01:51
23184TONI GONZALEZ MUÑOZ01:08:17
33229VICTOR IBAÑEZ FERNANDEZ01:11:29

32. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 03:22:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13282ROGER BERNAT MACIAN01:06:42
22731SIMÓN JIMÉNEZ MARIN01:06:54
35325MARC CANOVAS MARTOS01:09:10

33. - EUROPA SPORTS CENTRE - 03:27:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12616JOSE MANUEL SÁNCHEZ LÓPEZ01:07:20
24505DIEGO SANCHEZ OCAL01:09:08
35493DAVID RUBIO PEÑA01:10:47

34. - C.N. SABADELL - 03:27:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:03:21
23697JOEL BLANCA ARTERO01:04:55
3984JOSEP COLOME SOMOZA01:19:14

35. - CLUB NATACIO VALLDOREIX - 03:27:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13188JACOB ROMAN DURAN01:04:24
23185FIDEL CANO HERNANDEZ01:11:10
33952DAVID PROS CRUSAT01:12:16

36. - CLUB TRITRAINING - 03:31:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
14918ABEL MORENO DOMINGUEZ01:09:23
23682JOSE ANTONIO GARCIA TELLO01:09:24
33013ENRIQUE C. GARCIA ABADIA01:13:04

37. - KRONOS TRIATLO - 03:42:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12622RAFAEL CHUECA BLASCO01:11:46
22832ISMAEL VILLAR EGUSKIZA01:14:59
35246ALBERT GANDARILLAS GIMENEZ01:15:54

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32