RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
113 109 4 0 7 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 05:44:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12909JOSEP CHAVARRIA BALMANYA01:52:02
2692EDUARD QUERALT RADUA01:54:09
34997PAU MARZA BEDOS01:58:08

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 05:52:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1938GABRIEL CROSAS SALVANS01:53:05
23898JOSEP ITO RIU01:57:37
32188XEVI VILA CODINA02:01:47

3. - C.E. TRIBIKE CABRILS - 05:59:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1424ORIOL BUCH BAUTISTA01:55:03
2776MARC REAL GARCÍA02:00:04
31246ALBERT JORBA LÓPEZ02:04:28

4. - LA SALLE TRIATLO - 06:00:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11202ABEL GANGOLELLS SOLA01:56:40
2861DANIEL SAGRERA VULART01:57:33
33079ANGEL PAVON GARCÍA02:06:07

5. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 06:09:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1216MIQUEL NAVARRO SANCHEZ01:55:28
22025JORDI UREÑA LARA01:55:38
31377MARTI BIGORDA VILLALVA02:18:23

6. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 06:20:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13765IVAN MENCHON VELASCO01:53:43
22527JOSEP MIQUEL SALVADÓ RODRÍGUEZ02:02:10
31628JULIO RAMONET CARRILLO02:24:39

7. - CERRR IGUALADA - 06:20:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12455XAVIER JOVE RIART01:50:43
2223MARC RELAÑO GUILLEN02:01:15
3877MANEL VIVANCOS GONZALEZ02:28:56

8. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 06:21:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12038ANDREU CATLLÀ SANTCLIMENT02:03:32
2200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍNEZ02:07:01
33903MARC CIRERA CASELLAS02:10:27

9. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 06:30:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
13299MANEL TORRES VELASCO02:08:29
2148JORDI COMADEVALL PLANAS02:09:40
3541FRANCESC PRAT VICENS02:12:33

10. - C.A. IGUALADA - 06:30:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1822ORIOL DURAN DURAN02:00:42
24433SERGI PUJABET SOLANICH02:09:44
3762JOSEP Mª SOLA LOPEZ02:20:17

11. - C.N. PRAT-TRIATLO - 06:54:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1790ANDRES BARBERO SANCHEZ02:00:13
2867SANTI BARRERA MARTTNEZ02:22:27
32605GABRIEL PUIG ROMAGOSA02:32:09

12. - CLUB TRIATLO LLEIDA - 07:04:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12673OSCAR RAMON IBAÑEZ02:19:12
21702JAUME CANELA MATEU02:21:22
32296IGNASI PIJUAN CANALS02:23:45

13. - CLUB NATACIO RUBI - 07:21:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12477RAFAEL HIERRO PEREZ02:22:09
2394MANUEL MAGRO ÁLVAREZ02:22:52
31399JOSÉ MÉNDEZ SÁNCHEZ02:36:53

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 07:35:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12548ENRIC ALTAYO VINYALS02:04:16
23919SERGI ESCRIU MATEU02:20:56
34534CARLOS CASTELLANO CARRASCO03:10:18

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32