RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
139 129 8 2 6 22 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CERRR IGUALADA - 05:12:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12455XAVIER JOVE RIART01:41:05
2147JOAN FREIXA MARCELÓ01:43:03
31250JAUME CONSOLA CLAVE01:48:50

2. - C.N. REUS PLOMS - 05:13:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11572ADRIAN MERINO FERNANDEZ01:40:27
21574ERIK MERINO ALAMINOS01:45:19
3753XAVIER TORRADES SABATA01:47:14

3. - C. TRI. GRANOLLERS - 05:27:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1294MARCEL GUAL ANDUJAR01:46:06
2224ALBERT SOLEY CASTELLS01:46:34
31469MARC SOLE  AMETLLER01:54:55

4. - C.T. S.J. ABADESSES - 05:31:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:38:49
21265ALBERT CAMPS SERRA01:49:38
31681CRISTIAN NAVARRO MARCOS02:02:45

5. - C.N. VIC-ETB - 05:33:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
13645MARTI LAZARO CORDERO01:47:21
2346XAVI PADROS FRANQUESA01:48:47
31154TONI CASALS CASTELLAR01:56:57

6. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 05:33:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13898JOSEP ITO RIU01:46:44
23895XAVIER MADRONA VILA01:53:18
32188XEVI VILA CODINA01:53:45

7. - C.N. PRAT-TRIATLO - 05:36:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1904CRISTIAN COFINE GARCIA01:49:29
2206ALBERT ROCA VELÀZQUEZ01:52:53
3790ANDRES BARBERO SANCHEZ01:53:40

8. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 06:02:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13138ANGEL SERRAT GARCIA01:59:40
23657JORDI CHECA TRABAL02:01:13
3377XAVIER CODONY RUAIX02:01:13

9. - CLUB TRI-BU - 06:03:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1847JORDI ARTAU PLENACOSTA01:56:47
2937SERGI DURBAU JULIA02:03:11
3857JAUME FREIXES PUIG02:03:31

10. - CLUB NATACIO BANYOLES - 06:23:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1148JORDI COMADEVALL PLANAS02:04:23
2914MARC JULIA BONMATI02:05:34
3916ALBERT ROURA POL02:13:42

11. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 06:26:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1887MARTÍ SEUBA MACIA02:04:53
2693DAVID LOPEZ RUIZ02:10:14
3200JOSEP ANTONI GARCIA MARTINEZ02:11:32

12. - C.A. IGUALADA - 06:35:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11545ENRIC VIDAL LLORACH01:55:55
24433SERGI PUJABET SOLANICH02:11:23
3822ORIOL DURAN DURAN02:28:09

13. - C.E.T. DISTANCE - 06:46:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1378MARCEL CARRERAS SOLER01:59:43
23624JOSE BACARDI MAYOR02:18:46
31427ESTEBAN ARAUZO PALACIOS02:28:20

14. - C.N. CATALUNYA - 06:57:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1325FERRAN BARCELO BADIA02:10:18
2421OSCAR RODRIGUEZ JIMENEZ02:22:11
3665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGUILAR02:25:28

15. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 07:10:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SANPEDRO02:05:22
21360SAMUEL MINGARRO TORRES02:21:41
32046JOSE LUIS PEREZ TRIGUERO02:43:25

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32