RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
360 335 25 0 6 22 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 05:00:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11572ADRIAN MERINO FERNANDEZ01:35:36
21220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:42:27
3753XAVIER TORRADES SABATA01:42:29

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 05:10:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1938GABRIEL CROSAS SALVANS01:41:48
23895XAVIER MADRONA VILÀ01:43:40
33899PAU BARTOLÓ ROCA01:44:37

3. - C.T. S.J. ABADESSES - 05:10:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:37:25
21265ALBERT CAMPS SERRA01:41:37
31681CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:51:51

4. - C. TRI. GRANOLLERS - 05:13:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1294MARCEL GUAL ANDUJAR01:40:26
2224ALBERT SOLEY CASTELLS01:40:38
3244JOSE ANTONIO PEREZ MARIN01:52:11

5. - C.E. TRIBIKE CABRILS - 05:14:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1424ORIOL BUCH BAUTISTA01:41:00
2277JAUME CARO MAÑOSA01:46:23
32267EDUARD BARCELONA MURCIA01:47:34

6. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:15:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:41:19
23614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:45:31
3261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZ01:48:11

7. - C.N. PRAT-TRIATLO - 05:19:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1904CRISTIAN COFINÉ GARCIA01:42:18
2790ANDRES BARBERO SANCHEZ01:47:12
3371FELIX PEREZ SANCHEZ01:49:51

8. - C.N. VIC-ETB - 05:20:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1346XAVI PADRÓS FRANQUESA01:45:27
21154TONI CASALS CASTELLAR01:47:15
32217NIL MASNOU NOGUE01:48:12

9. - C.E.T. DISTANCE - 05:26:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1606PAU ZAMORA PEREZ01:40:01
2378MARCEL CARRERAS SOLER01:52:30
3374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:54:25

10. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 05:32:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1589HERMIES BUSQUE CALSINA01:49:27
2216MIQUEL NAVARRO SANCHEZ01:49:55
32470XAVIER DURAN JUVINYA01:52:55

11. - LA SALLE TRIATLO - 05:39:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1461DANIEL SAGRERA VULART01:43:58
21263MOISÈS GANGOLELLS SOLÀ01:51:50
31241JAUME SABATÉ SASPLUGAS02:03:15

12. - CLUB TRI-BU - 05:40:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1937SERGI DURBAU JULIÀ01:52:50
2847JORDI ARTAU PLENACOSTA01:53:39
3857JAUME FREIXES PUIG01:54:17

13. - C.A. IGUALADA - 05:43:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14428JOAN RIERA BALCELLS01:51:53
24433SERGI PUJABET SOLANICH01:55:00
31545ENRIC VIDAL LLORACH01:56:28

14. - C.N. MATARO - 05:44:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1273FRANCESC PRAT BABILONI01:50:56
23081MARCO GAMEZ COBOS01:55:30
32183GERMAN GARROTE BORRULL01:58:33

15. - CLUB NATACIO CENTELLES - 05:45:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLÀ01:45:54
23878ANTONI NICUESA CASTAÑO01:53:06
33877ANDREU GARCIA QUINTANILLA02:06:55

16. - SBR - 05:54:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11069JAVIER SIERRA SILES01:52:11
22027ORIOL NOÉ BOBA01:59:35
33823ALBERTO ANGEL BERROCAL02:02:59

17. - C.N. MOLINS DE REI - 05:55:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1923ENRIQUE SANTAMARÍA MARTÍNEZ01:47:08
21079DANIEL AGUSTIN MANZANAL02:01:00
32309PAU MARTINEZ GARGALLO02:07:32

18. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 05:59:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1887MARTÍ SEUBA MACIÀ01:55:14
2200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍNEZ01:59:25
32265MARC COSTA FORTUNY02:05:20

19. - CLUB A.C.E. TRIATLO BOMBERS BARCELONA JG - 06:04:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1631CARLOS LUIS PERELLO01:51:48
2998ALVAR MENDEZ AMOROS01:53:18
33670ALEIX ELIAS CENTELLES02:19:00

20. - CLUB NATACIO RUBI - 06:04:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1853MANOLO GONZALEZ CUEVAS01:57:25
22477RAFAEL HIERRO PEREZ02:03:25
31395FERNANDO GARROCHO ORELLANA02:03:49

21. - CLUB ATLETIC TORELLO-TRIATLÓ - 06:07:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13657JORDI CHECA TRABAL01:58:07
2763JOAQUIM COMAS ROCA02:00:15
33485MARC VILAREGUT I SOLER02:08:47

22. - CLUB NATACIO BANYOLES - 06:07:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1148JORDI COMADEVALL PLANAS01:55:27
2916ALBERT ROURA POL02:05:02
32817DAVID BUSQUETS MASSA02:07:22

23. - CLUB NÀUTIC MASNOU - 06:10:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11798FERRAN BOFILL BARGUÑO01:59:42
22332TONI AZOR ALVAREZ02:01:35
34721PACO GIL GARCÍA02:09:15

24. - C.T. PARETS DEL VALLES - 06:17:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12892SERGI MINGOTE MORENO02:01:29
22868JORDI MAYOR HIDALGO02:07:13
32871JOSE MIGUEL HERRERA SIERRA02:08:22

25. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 06:20:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
13471CARLOS DELGADO GARCIA01:57:20
23730ANTONIO ESPINOLA HINOJOSA02:05:14
34112ALEJANDRO TORO TOMAS02:18:20

26. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 06:21:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14445JOAN BORRÀS TARANCÓN01:53:42
23748SEBASTIA ALBAREDA RODRIGUEZ02:13:47
33282ROGER BERNAT MACIÁN02:14:09

27. - C.E. PICORNELL - 06:22:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1185MANEL MOLINA LOPEZ02:06:01
2685ALEX GIL  NAVARRO02:06:28
3812FRANCISCO MAR RUBIO02:09:39

28. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:23:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14652ANTONIO GARCIA GARCIA02:01:49
21757ADOLFO LOPEZ MARTINEZ02:10:04
31759SERGIO RUIZ HELLIN02:11:30

29. - TRIATE - 06:24:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
14670MARC TRESO MASCARELL02:02:02
24159LIBERTO MONLLEO ROYO02:07:34
32390IVAN PASTOR RECIO02:15:07

30. - SOC ATLETICA CORBERA - 06:35:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUÍS AMAT TARDIU02:06:50
21258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADA02:14:13
31758ANTONIO JIMENEZ ESTRADA02:14:14

31. - C.E. SISTRELLS - 06:45:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1233JUAN ANTONIO CRESPO02:10:37
23632CARLES VIANA CASAS02:16:52
33631DAVID VIANA CASAS02:17:39

32. - CLUB VO2 - 06:50:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12741SANTI NAVARRO DIAMANT01:58:19
21507ELOI SOLA LAGARES02:23:59
33481EDU LOPEZ BARRANCO02:28:06

33. - CERRR IGUALADA - 06:53:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
14314IVAN CORDON OCHOA02:03:13
2877MANEL VIVANCOS GONZALEZ02:25:06
34315JORDI LLAVEROLA VIDAL02:25:31

34. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 06:57:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13727TONI NAVARRETE GARCIA02:03:51
23312ANGEL LOPEZ EXPOSITO02:21:02
33723JOSEP AMADOR IGLESIAS MOLINA02:32:40

35. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 07:12:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13758TONI RODA NOGUERA02:08:00
23753CESAR RODA NOGUERA02:30:52
32765PER KVAM02:33:54

36. - TRIATLO BAIX MONTSENY - 07:23:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS02:05:50
22064LAURIO PERDIGUERO MORALES02:28:11
32283IBAN MARTINEZ PORRAS02:49:41

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32