RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
124 119 4 1 5 24 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C. TRI. GRANOLLERS - 04:57:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:35:47
2294MARCEL GUAL ANDUJAR01:38:20
3244JOSEP A. PEREZ MARIN01:43:49

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:59:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILÀ01:38:57
21641ERNEST PALAU VILA01:39:24
33898JOSEP ITO RIU01:41:20

3. - C.N. VIC-ETB - 05:02:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13645MARTI LAZARO CORDERO01:38:27
21154TONI CASALS CASTELLAR01:40:45
34103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH01:42:52

4. - CLUB TRI-BU - 05:14:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1847JORDI ARTAU PLENACOSTA01:39:57
2937SERGI DURBAU JULIÀ01:45:58
3857JAUME FREIXES PUIG01:48:21

5. - C.E.T. DISTANCE - 05:17:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1378MARCEL CARRERAS SOLER01:43:51
22708VICENÇ CASTELLA SERRA01:46:39
3374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:47:05

6. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 05:20:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11190LLUIS PICAS ZARALLO01:45:32
23903MARC CIRERA CASELLAS01:47:23
32888ISAAC MARTÍNEZ GUIRADO01:47:56

7. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:24:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:40:00
22092ELOI CABEZAS GARCÍA01:50:47
3416RAFAEL TORO MARTINEZ01:53:58

8. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 05:29:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14943JORDI MARTÍNEZ MOLIST01:49:12
24794TONI FONT MARTÍ01:50:02
3763JOAQUIM COMAS ROCA01:50:40

9. - C.N. PRAT-TRIATLO - 05:49:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1206ALBERT ROCA VELÀZQUEZ01:46:20
2867SANTI BARRERA MARTTNEZ01:59:43
32605GABRIEL PUIG ROMAGOSA02:03:52

10. - CLUB TRIATLO SABADELL - 05:52:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12548ENRIC ALTAYO VINYALS01:48:07
23919SERGI ESCRIU MATEU01:50:53
34534CARLOS CASTELLANO CARRASCO02:13:54

11. - CLUB NATACIO BANYOLES - 05:57:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1148JORDI COMADEVALL PLANAS01:48:01
2916ALBERT ROURA POL01:57:03
3936MOISES TORRES JUANOLA02:12:17

12. - CLUB NATACIO RUBI - 06:05:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11395FERNANDO GARROCHO ORELLANA01:49:28
2370JOSE ANTONIO VÁZQUEZ LUQUE02:03:59
32441LLUIS GARCIA PAREDES02:12:14

13. - C.A. IGUALADA - 06:06:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14433SERGI PUJABET SOLANICH01:46:54
2789JOSE ROQUE RIOS CUADROS02:06:31
3821DAVID SEGURA CHECA02:12:49

14. - CLUB TRIATLO LLEIDA - 06:15:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
12673OSCAR RAMON IBAÑEZ01:56:09
21780JOAN RAMON PUJOL BANÚS02:05:58
31783JORDI CARDEÑES CUCURULLS02:13:40

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32